Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops d3dx9_43.dll hatası yardım lütfen (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
194.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akıncı001

Herkese iyi günler ! ! !
    DirectX sorunu yaşayanların yapması gereken ;
    Oyun kurulumu sorunsuz bitti ama açılmıyor ise oyun kurulurken zaten gerekli dosyaları kurulduğu klasöre atıyor. "C:\ProgramFiles\Activision\Call of Duty - Black Ops\Redist\DirectX\DXSETUP.exe" çalıştırıp DirectX dosyalarını manuel olarak kurmak hepsi bu.Eğer böyle yapmazsanız şimdi "d3dx9_43.dll" sonra "d3dx9_42.dll" sonra ses yok sonra bilmem ne hepsine tek tek uğraşılır mı .De hadi iyi oyunlar !

faydalı bilgi teşekkürler

• aynı sorunlarla bende karşılaşıyorum, d3dx9_43.dll sorununda sonra birde aşağıdaki hata iletilerini almaya başladım. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Call of Duty: Black Ops d3dx9_43.dll hatası yardım lütfen

• Sorun nasıl olduysa çözüldü ama şimdi de oyuna girince ses yok :) fragman geçişlerde ses efektler var ama oyuna başlayınca hiçbi ses yok, nedendir acaba ?

quote:

Orijinalden alıntı: SSiriuSS

aynı sorunlarla bende karşılaşıyorum, d3dx9_43.dll sorununda sonra birde aşağıdaki hata iletilerini almaya başladım. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

• aynı hata bendede var dosyayı indirdim fakat düzelmedi
  • DX güncelle
  • bendede olmustu sonra denedım bıdahakı yuklemede duzeldı ne hıkmetse
  • quote:

Herkese iyi günler ! ! !
    Oyun kurulumu sorunsuz bitti ama açılmıyor ise oyun kurulurken zaten gerekli dosyaları kurulduğu klasöre atıyor. "C:\ProgramFiles\Activision\Call of Duty - Black Ops\Redist\DirectX\DXSETUP.exe" çalıştırıp DirectX dosyalarını manuel olarak kurmak hepsi bu.Eğer böyle yapmazsanız şimdi "d3dx9_43.dll" sonra "d3dx9_42.dll" sonra ses yok sonra bilmem ne hepsine tek tek uğraşılır mı .De hadi iyi oyunlar !

İnternette herkez birşeyler demiş. yok şunu indir yok bunu dene yok şunu yapıştır. hepsi boşmuş.
    Çok teşekkür ederim Akıncı001

• Directx yükleyeceksin.dll ler eksik sadece.
  • bana da steam oyun esnasında acık olmalı dıyor.ne yanı steamdan hesap olusturmadan oynayamıyor muyum oyunu arkadaslar?
  • manuel olarak nasıl yüklücem kısa bi anlatım lütfen ???
  • Arkadaşalar bu directx yüklemesinden sonra hata ortadan kalktı.
    Ama bu sefer de oyunu açmaya çalışınca Run IN safe Mode hatası çıkıyo.
    evet desen de hayır desen de oyun açılmıyor. önerisi olan var mı?
  • Son sürümü bu siteden indirebilirsiniz mevcut dosya en son sürümdür
    http://www.indirgen.com/4821-d3dx9_43.dll.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneronay

quote:

Herkese iyi günler ! ! !

Manuel olarak kurunca sorun kalktı, teşekkürler.

süpersin

• quote:

Herkese iyi günler ! ! !

teşekkürler, bunu yapınca düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: caneronay

quote:

Herkese iyi günler ! ! !

Manuel olarak kurunca sorun kalktı, teşekkürler.

dostum supersın bnmde ısıme yaradı ugrasmaktansa en ıyısı dedıgın gıbı

• arkadaslar oyunu actıgımda "steam.api.dll dosyası eksik oldugundan oyun baslatılamıyor" yazısı cıkıyor o dosyayı indirdim ama yine de olmuyor yardım edebilrmisiniz??????
  • Bendede d3dx9_43.dll die hata vermişti.sonra yükledim onu kurdum sonra oyuna girdi ama ses var görüntü yok oldu neden olabilir.ne yapmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: finetuner

Bu sorunu yaşayıpta gerekli dll dosyalarını indirip system32 ye kopyaladığı halde oyunu çalıştıramayanlar için bir önerim var. Bu dediğim win 7 kullananlar için geçerli system32 klasörünün üstünde birde system dosyası var aynı dll dosyalarını oraya kopyalayınca çalışıyor. d3dx9_43.dll den sonra birde xinput1_3.dll dosyasıda eksik diyebilir. Aynısını yapıyorsunuz. Ses sorununa gelince yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi oyun klasöründeki dx setup dan yüklediğinizde ses sorunuda ortadan kalkıyor. Çünkü anladığım kadarıyla win 7 de directx 11 yüklü, oyun ise 9c deki dosyalara ihtiyaç duyuyor.

teşekkürlerr
  • .dll'yi yükleyipte hata alanlar

http://www.ziddu.com/download/12521442/Call.of.Duty.Black.Ops.Update.1.Read.Nfo-SKIDROW.rar.html

ilk önce updateyi yükleyin ondan sonra içindeki skidrow cracki oyunun bulundupu dizine atın rahat rahat oynayın...
  • Öncelikle Sa. Arkadaşlarım

Konu ile biraz alakalı bir sorunum var

Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad oyununu cd ile kurdum ve oyunu açarken d3dx9_43.dll Sorunu verdi
    Araştırdım d3dx9_43.dll dosyasını buldum System32'ye attım fakat hala d3dx9_43.dll dosyası bilgisayarınızda olmadgındadn başlatılamadı gibi bir sorunla karşılaşıyorum

Çözümü nedir ?

ve bilgisayardaki tüm dll sorunlarını çözebilecek bir program varmıdır ?

Teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.