Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops d3dx9_43.dll hatası yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
194.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar win7 64 bit kullanıyorum. oyunu kurdum crack yaptım sonra açmak için tıkladığımda bu hatayı veriyor d3dx9_43.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor yeniden yükleyin falan. yardım edebilcek varmı ?

• Aynı hata bendede çıkmıştı. internetten indirdim o dosyayı Windows/System32 klasörüne attım sorun kalktı.

googleden bak indir.
  • DirectX yükle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

DirectX yükle
    http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_43

İndirdiğiniz dll dosyasını "C:\Windows\System32" buraya atmanız yeterli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_43

İndirdiğiniz dll dosyasını "C:\Windows\System32" buraya atmanız yeterli olacaktır.

Alıntıları Göster
    teşekkürler arkadaşlar sorun çözüldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atyy

teşekkürler arkadaşlar sorun çözüldü

Alıntıları Göster
    İşe yaradı Kénan, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: svs07

İşe yaradı Kénan, teşekkürler

Alıntıları Göster
    bende aynı sorunu yaşıyorum şuanda ve XP kullanıyorum. yinede denedim üstteki çözümü ama herhangi birşey değişmedi ! ne yapmam gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PiqmecuK

bende aynı sorunu yaşıyorum şuanda ve XP kullanıyorum. yinede denedim üstteki çözümü ama herhangi birşey değişmedi ! ne yapmam gerekiyor ?

Alıntıları Göster
    güncel directX yükleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

güncel directX yükleyin

Alıntıları Göster
    directx 9.0c nin güncel versiyonunu yükleyin.
    http://www.softwarepatch.com/windows/directx-download.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: hooijdonk1120

directx 9.0c nin güncel versiyonunu yükleyin.
    http://www.softwarepatch.com/windows/directx-download.html

Alıntıları Göster
    Herkese iyi günler ! ! !
    DirectX sorunu yaşayanların yapması gereken ;
    Oyun kurulumu sorunsuz bitti ama açılmıyor ise oyun kurulurken zaten gerekli dosyaları kurulduğu klasöre atıyor. "C:\ProgramFiles\Activision\Call of Duty - Black Ops\Redist\DirectX\DXSETUP.exe" çalıştırıp DirectX dosyalarını manuel olarak kurmak hepsi bu.Eğer böyle yapmazsanız şimdi "d3dx9_43.dll" sonra "d3dx9_42.dll" sonra ses yok sonra bilmem ne hepsine tek tek uğraşılır mı .De hadi iyi oyunlar !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akıncı001 -- 27 Kasım 2010; 12:37:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akıncı001

Herkese iyi günler ! ! !
    Oyun kurulumu sorunsuz bitti ama açılmıyor ise oyun kurulurken zaten gerekli dosyaları kurulduğu klasöre atıyor. "C:\ProgramFiles\Activision\Call of Duty - Black Ops\Redist\DirectX\DXSETUP.exe" çalıştırıp DirectX dosyalarını manuel olarak kurmak hepsi bu.Eğer böyle yapmazsanız şimdi "d3dx9_43.dll" sonra "d3dx9_42.dll" sonra ses yok sonra bilmem ne hepsine tek tek uğraşılır mı .De hadi iyi oyunlar !

Manuel olarak kurunca sorun kalktı, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneronay

quote:

Herkese iyi günler ! ! !

Manuel olarak kurunca sorun kalktı, teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Bu sorunu yaşayıpta gerekli dll dosyalarını indirip system32 ye kopyaladığı halde oyunu çalıştıramayanlar için bir önerim var. Bu dediğim win 7 kullananlar için geçerli system32 klasörünün üstünde birde system dosyası var aynı dll dosyalarını oraya kopyalayınca çalışıyor. d3dx9_43.dll den sonra birde xinput1_3.dll dosyasıda eksik diyebilir. Aynısını yapıyorsunuz. Ses sorununa gelince yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi oyun klasöründeki dx setup dan yüklediğinizde ses sorunuda ortadan kalkıyor. Çünkü anladığım kadarıyla win 7 de directx 11 yüklü, oyun ise 9c deki dosyalara ihtiyaç duyuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: finetuner

Bu sorunu yaşayıpta gerekli dll dosyalarını indirip system32 ye kopyaladığı halde oyunu çalıştıramayanlar için bir önerim var. Bu dediğim win 7 kullananlar için geçerli system32 klasörünün üstünde birde system dosyası var aynı dll dosyalarını oraya kopyalayınca çalışıyor. d3dx9_43.dll den sonra birde xinput1_3.dll dosyasıda eksik diyebilir. Aynısını yapıyorsunuz. Ses sorununa gelince yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi oyun klasöründeki dx setup dan yüklediğinizde ses sorunuda ortadan kalkıyor. Çünkü anladığım kadarıyla win 7 de directx 11 yüklü, oyun ise 9c deki dosyalara ihtiyaç duyuyor.

Alıntıları Göster
    oncelıkle s.a tamam ben black ops u yukledım dxdll hatasını da bıtırdıdım ancak beyaz bı sayfa cıkıo ve ıngılızce yazılar cıkıo ve oyun acılmıo run ıs safe mod? diye bı yazı cıkıo ve 2-3 satır yazı cıkıo ondan sonra oyun acılmıyo onu nasıl duzeltcem lutfen yardım eddermısınız
  • quote:

Herkese iyi günler ! ! !

teşekkürler kardeşim benimde işime yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3bron

DirectX yükle

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cafraline

quote:

Orijinalden alıntı: l3bron

DirectX yükle

+1

Alıntıları Göster
    Sağol dostum manual yükledim sorun çözüldü
  • quote:

Herkese iyi günler ! ! !

Teşekkürler arkadaşım, sorunu çözdüm sayende.
  • Orijinalden alıntı: cospero

Herkese iyi günler ! ! !

teşekkürler sorun gerçektende çözüldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yücel güler

Orijinalden alıntı: cospero

Herkese iyi günler ! ! !

teşekkürler sorun gerçektende çözüldü

Alıntıları Göster
    problem çözüldü sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: shui

problem çözüldü sağolun

Alıntıları Göster
    Yeni konu açmadan sorayım. PC çok iyi olmasına rağmen biraz donma ve ses sorunu yaşadım. Yani hiç ses çıkmıyordu. Çözümü bilen var mı acaba ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.