Şimdi Ara

Call of Duty Black Ops Cold War'un Trabzon Havaalanı'nda geçen bölümünden oynanış videosu (PC - Ultra 4K 60 FPS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Mal bir ülke değil çünkü Almanyanın her şehrin de büyük ve küçük hava limanı mevcut. :)) Ayrıca 38 değil 60 küsür hava limanı var. Cidden iyi güldüm. Ee anlat başka. :))
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_airports_in_Germany

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sounderland -- 15 Kasım 2020; 19:10:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O havalimanlarının çoğundan ülke içinde bile tarifeli uçuş yapılamıyor. Çoğunu kapatmak için çalışıyorlar çünkü ciddi zarar yazıyorlar. Tabi öyle vikipedi falanla olmuyor bu işler ;)

Edit: Eğitimine verdiğim katkıdan dolayı bana bir teşekkür borçlusun. Sayemde okuyup araştırıyorsun. Seviyorum forumda senin kafadaki arkadaşlara yardımcı olmayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapscallioN -- 15 Kasım 2020; 21:47:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sounderland

Senaryo harika..

Bende beğendim keşke daha uzun olsa tadı damağımızda kalıyor her defasında  

• Şurada bir oyunun Ülkemizde geçen bir bölümünü gösteren video paylaşılmış.
    Ama konunun altı yine siyaset uzmanlarıyla dolmuş.
    Bizim insanımız her şeyi o kadar çok biliyor ki,
    Mesela;
    En iyi Teknik direktörler bizde, bütün taktikleri sosyal medyadan veriyorlar. Takımlara boşuna teknik direktör alıyorlar zaten, gerek yok.
    En iyi Siyasetçiler yine bizde, ağzı olan konuşuyor, bir gece de ülke kurtarıyor adamlar düşünün yani. Klavye delikanlıları da olmasa ne yaparız be.
    Bi susun lan artık, susun da herkes işini yapsın, ne kadar israf var memlekette arkadaş.

• Oyun BO2'den uzun yıllar sonra sağlam hikayesiyle beni mest etti gerçekten.. Gerilim, korku, heyecan ve aksiyon sahneleriyle geçmiş tüm COD oyunlarından farklı olarak; oyunun gidişatını değiştiren seçenekleriyle, konusuyla ve grafikleriyle efsane olmuş diyebilirim.. Treyarch çok iyi bir iş başarmış 👏👍

• RapscallioN kullanıcısına yanıt
    Fös ve Bund adında ki iki çevre örgütü doğal yaşamı etkilediği için kapatılmasını istiyor. Merkelin taktığı yok. Neredenmi biliyorum Almanya da yaşıyorum. :)

1. İlk 36 dedin. Elinde patladı.
    2. Şimdi yine elinde patladı.

Eğitim kısmına hiç girme inan utancından kafanı bacak arandan çıkaramazsın. İstersen skype da bi canlı görüşelim eğitirsin beni? Çok delikanlısın ya? ;)

• sounderland S kullanıcısına yanıt
    Almanyada yaşayıp Almanya hakkında birşey bilmeyen, sadece TR'nin politikası ile ilgilenen doktora için gelmiş elemanlardansın sanırım. Kaç yıldır "buradasın" söyle de anlayalım ;) Eğitim konusunda da çok merak ediyorum nasıl beni o duruma sokacaksın? ;)

• RapscallioN kullanıcısına yanıt
    Oğlum bana ergen demogojisi yapma. Dedimki sama çok değil biraz delikanlıysan buyur gel skype görüntülü konuşalım bakalım eğitim seviyemize kimiz neyiz diye. Çok değil biraz delikanlı ol. ;)

• AKP nin yaptığı uçak uçmayan yolcu garantili devlet kasasını hortumlayan hava limanlarını savunacağınıza fiyatı 600 TL olan bu oyunu bir çok insanın neden satın alıp oynamaya parası yok onu sorgulayın

• Batllefield 1 Çanakkale bölümü var diye ea games oyunu Türkçe getirdi ama activasyon bunu yapmıyor neden hala Türkiye pazarının farkında değiller kaç milyon insan var bu dili konuşan sadece Türkiye değil Türk ülkelerinde

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.