Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops Cold War PC | Dark Matter Ultra Camo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ban Durumu #Yok
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Call Of Duty Black Ops Cold War PC | Dark Matter Ultra Camo

2.hesabımdır ilkini de dm ultra yaptığımda satmıştım forumdan arkadaşımıza.

Sezon 1 Battle Pass 100 e tamamlandı

Sezon 2 Battle Pass 100 e tamamlandı

Sezon 3 Battle Pass satın alındı

Tüm ana silahlar dm ultraya sahiptir.

1200 CP mevcut.(Sezon 3 Battle Pass 100 e tamamlanınca yaklasik 2500CP olacak)

Adler bundle var

şuan prestij 11 de ve 411 lvl de

Brutal killer callingf card ı açık (ölmeden 25 kill almanız lazım)

Hem battle net hemde oyun içi isim değiştirme hakları duruyor.

düşündüğüm fiyat 2600 TL pazarlık olur

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 2600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Bunu yapması çok zor. Üstelik warzoneda da kullanılıyor sanırım silahlar. Neden hala satılmadı çok ilginç. Ben full gold için uğraşıyorum ne zamandır. Kesinlikle sizin sattıgınız fiyattan teklif gelse vermem. Emeğinizin karşılığı bu fiyat değil bence. Daha fazlası.

• 2600 tl .d

• 2600 TL :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ainz Ooal Gown -- 24 Nisan 2021; 15:30:51 >
  • Komik olan nedir arkadaslar? Bu fiyatta sattigim ilk hesap degil bu. Emegi ve zamani ve harcanan sinir sistemininde karsiligi bu sadece oyun fiyati degil..dusundugunuz fiyat araliginda degilse lutfen kasilmamis hesaplara bakin.

Gio88 doğrudur warzone da da kullanilabiliyor. Yurtdisinda iki kati fiyatina satiliyor ama Turkiye sartlarinda zor o fiyatlar. Fiyatin ideal oldugunu düşünüyorum. Bu cold warda 2.dm ultra yaptigim hesap. Oncesinde de mw de 4 hesabimi damascus yapmistim satmistim. Yapmayan zorlugunu anlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 25 Nisan 2021; 15:47:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesap forumdan arkadaşımıza satılmıştır. Kendisine iyi eğlenceler dilerim

• rockerroll kullanıcısına yanıt

Ney zorluğundan bahsediyorsun. Parası olan adam alır bir şey diyemem ama mw de shipment cold war da nuke haritalarında 1.5 ay gibi bir sürede yapılabilir. Ben kendim şahsen mw de 2 haftada damascus açmıştım shipment haritası olduğu için. Neyse alan alıyor zaten satmışsın çoktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ainz Ooal Gown -- 30 Nisan 2021; 0:2:6 >
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt

Nuke te rpg ile bi oyunda 3 tank nasıl patlatacaksın ? nuke te araç yok. Boş yorum olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.