Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.971
Cevap
31
Favori
125.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şu anda turnuvalar döndüğü için wzone el bebek gül bebek. yeni oyun çıktığı anda bence de wzone tarih olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Hali hazırda seriye özel forum varken farklı bölümlerde aynı konuların açılmasındansa ortak konu olması daha iyi. Warzone konusu da ortak açmıştık, 200+ sayfa 4000+ mesaj atılmış bir şikayet almadık. Bu konuda da büyük karışıklık çıkacağını sanmıyorum. Arada belki sadece ilgili platformu ilgilendiren mesajlar yazılabilir, ona cevapları o platformu kullanan arkadaşlar verir. Nihayetinde oyun aynı oyun, çoğunlukla içerik konuşulacağı için bölmeye gerek yok.
    iyi niyetli bir yaklaşım ancak dediğiniz gibi olmadı. ps4 wzone oyuncuları, sorularını ve oynanış videolarını gelip modern warfare sayfasında paylaştılar. soru sormaya gelenlere ben cevap verdim oradan biliyorum.

konuları birleştirmek bence de olmamış. Çok merak edersem gider pc ve xbox sayfalarını da dolaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 27 Ağustos 2020; 20:44:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Selam Anıl,

Black Ops'un altına COLD WAR diye büyük yazmışlar.

Büyük ihtimalle bir sonraki Battle Royal'in ismi Cold War olacak. Modern Warfare - Warzone ilişkisi ile aynı tanıtılmış.

Alıntıları Göster
    Mert selam

Olabilir dedigin gibi ama boyle birsey olsaydi Warzone icinden tanitim yaparlarmiydi ki ? Sonucta farkli firmalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni konsollarda 120 hz olacak yazıyor, doğru lakin hikaye modunda olur .Bence online modu yine 4k 60 hz olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Selam Anıl,

Black Ops'un altına COLD WAR diye büyük yazmışlar.

Büyük ihtimalle bir sonraki Battle Royal'in ismi Cold War olacak. Modern Warfare - Warzone ilişkisi ile aynı tanıtılmış.

Alıntıları Göster
    Nacizane hocam; o cold war oyunun geçeceği dönem olan soğuk savaş dönemini kastediyor hocam. Ha br modunun adı cold war olabilir belki ama şöyle düşünelim, Cold War = Modern Warfare yani. Ama bana kalırsa BR modunun Cold Zone yaparlarsa şayet harika olur. Kar temasının yoğun olduğu harita felan :)

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    millet warzone u birakip multi oynamaz battle royale oynuyor cogu kisi warzone sayesinde cod yeniden canlandi battlefield dan sonra baya dususe gecmisti cod tekrardan canlandi
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Tabi ki BR tercih edilir hocam. Yeni oyunun BR moduna gecerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 28 Ağustos 2020; 1:33:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Nacizane hocam; o cold war oyunun geçeceği dönem olan soğuk savaş dönemini kastediyor hocam. Ha br modunun adı cold war olabilir belki ama şöyle düşünelim, Cold War = Modern Warfare yani. Ama bana kalırsa BR modunun Cold Zone yaparlarsa şayet harika olur. Kar temasının yoğun olduğu harita felan :)

Alıntıları Göster
    Soğuk savaşın temasının karda kışda yapılmadığını biliyosunuzdur umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Alıntıları Göster
  • Black Ops un hikayesi beni çok etkilemişti , aynı karakterleri görünce yine heyecanlandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Alıntıları Göster
    Elbet biliyorum. Ahım şahım tarih bilgim olmasa da soğuk savaşın karla kışla alakası olmadığını biliyorum pek tabii.. Ben orda kelime anlamına ithafen cod markası böyle şeyleri seve bileceğini düşünerek söyledim. Kaldı ki cevap verdiğim arkadaş warzone gibi cold war ın nitelendirildiğini düşünmüş ona istinaden cevap verdim ama konu tarih dersi vermeye gider olmuş. Rahat ol dostum, kendime yetecek kadar savaş vs tarihlerini az çok bilirim.. Ha bu tip şeyleri de "oyunlar" dan öğrenmedim, öğrenmem açarım interneti merak ettiğim de google teyzeye sorarım.
    Kaldı ki BR için tahmini Cold Zone dedim soğuk bölge temalı olursa kar kış kıyametin olduğu harita fena olmas hani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 28 Ağustos 2020; 9:56:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Elbet biliyorum. Ahım şahım tarih bilgim olmasa da soğuk savaşın karla kışla alakası olmadığını biliyorum pek tabii.. Ben orda kelime anlamına ithafen cod markası böyle şeyleri seve bileceğini düşünerek söyledim. Kaldı ki cevap verdiğim arkadaş warzone gibi cold war ın nitelendirildiğini düşünmüş ona istinaden cevap verdim ama konu tarih dersi vermeye gider olmuş. Rahat ol dostum, kendime yetecek kadar savaş vs tarihlerini az çok bilirim.. Ha bu tip şeyleri de "oyunlar" dan öğrenmedim, öğrenmem açarım interneti merak ettiğim de google teyzeye sorarım.
    Kaldı ki BR için tahmini Cold Zone dedim soğuk bölge temalı olursa kar kış kıyametin olduğu harita fena olmas hani?

Alıntıları Göster
    Selamlar herkese,

Modern Warfare - WARZONE logosu ile Black Ops COLD WAR logosu çok benziyor. Modern Warfare'e gelen update'de de COLD WAR isminin reklamını yapıyorlar. Ben bu sebeple yeni Battle Royal'in isminin Cold War olacağını düşünerekten söylemiştim. İsmin kullanılmasına yönelik aradaki benzerlik birebir.
  • quote:

Selamlar herkese,

Modern Warfare - WARZONE logosu ile Black Ops COLD WAR logosu çok benziyor. Modern Warfare'e gelen update'de de COLD WAR isminin reklamını yapıyorlar. Ben bu sebeple yeni Battle Royal'in isminin Cold War olacağını düşünerekten söylemiştim. İsmin kullanılmasına yönelik aradaki benzerlik birebir.

Alıntıları Göster
    Merhaba dostum, pek tabii herkes fikrini söyler, ben sadece yanlış anlaşılma varsa nacizane fikrimi söylemek istedim amacım eğer ortada yanlış bilgi var ise böbürlenerek "ben biliyorum" modunda olmadan fikrimi belirttim. Yanlış anlaşıldıysam tarafından özür dilerim.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam :) öyle bir durum yok sadece detaylı açıkladım fikrimi...
  • Peaky kullanıcısına yanıt
    Oyunda bu hikaye anlatılacak mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

millet warzone u birakip multi oynamaz battle royale oynuyor cogu kisi warzone sayesinde cod yeniden canlandi battlefield dan sonra baya dususe gecmisti cod tekrardan canlandi
    Tam aksi bende br modundan nefret ediuorum bi ton yol git para kas ekipman kas sonra git öl gulakla mulagla uğraş ben ne anladim o isten 😁 multi cok keyifli bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Tam aksi bende br modundan nefret ediuorum bi ton yol git para kas ekipman kas sonra git öl gulakla mulagla uğraş ben ne anladim o isten 😁 multi cok keyifli bence

Alıntıları Göster
    uğraş artınca alınan haz da artıyor. millet doyduğu için kill almaya artık farklı atraksiyonlar arıyor. multide girip 50 kill alınca hiç haz vermiyor mesela bazı insanlarda. ama BR'de 1 kill almak ve onu lootlamak, lootlarken çıkan ses vs. çok daha fazla dopamin salgılamaya sebep oluyor.

Bu yüzden bütün oyun 1 kill için pusan manyaklar var. Adam bütün oyun pustuğu için o aldığı 1 kill orgazm olmasına sebep oluyor. Hele ki win aldığını düşün bu adamın. Direk ıslatır altını.

Yani sebebi bu BR modunun. daha fazla dopamin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 28 Ağustos 2020; 11:58:32 >
  • Bence de multi daha zevkli daha çok mod daha çok aksiyon

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.