Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu biraz önce vpn ile rusyadan 318 tl ye yeni hesap açarak aldım. Bir sene önce de Call Of Duty Modern Warferi almıştım hala sorunsuz oynuyorum. Benim sorum şu battle.net programında hesaplar arası geçiş yaparken her seferinde interneti kapatıp açayım mı ip değişsin diye yoksa bir sorun olmadan hesaplar arası geçiş yapılıyor mu?

• COD BLACK OPS WAR TUM PERKLER

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese merhaba

Blizzard hesabımda 5 euro vardı 55 euroluk kod alabileceğim bir site var mı kendi sitesinde banka kartlarımı kabul etmiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

COD BLACK OPS WAR TUM PERKLER

bir kaç tanesi hariç mw ile aynı. warzoneda muhtemelen o farklı olanlar çalışmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: tufan1986

Oyunu biraz önce vpn ile rusyadan 318 tl ye yeni hesap açarak aldım. Bir sene önce de Call Of Duty Modern Warferi almıştım hala sorunsuz oynuyorum. Benim sorum şu battle.net programında hesaplar arası geçiş yaparken her seferinde interneti kapatıp açayım mı ip değişsin diye yoksa bir sorun olmadan hesaplar arası geçiş yapılıyor mu?

hiçbir işlemde vpne ihtiyacınız yok ödeme haricinde. hesap çık girde de gerek yok yani. ip değişmeye de gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 7 Kasım 2020; 19:48:45 >
  • Oyunfor.com’da gift card satılıyor.

• StarSCL kullanıcısına yanıt
    hesabimdaki 5euro ile tamamlayamiyorum ya eksik ya fazla cikiyor 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maalesef 5 euro’luk gift card satılmıyor. Benim de us psn hesabımda 3,81 dolar var 😊

• Hikaye önceki oyunlardan bağımsız mı olacak bir bilgi var mı?

• Cross-Gen sürümü en uygun hangi PSN'de? Brezilya mı?

• Mericuls kullanıcısına yanıt
    Hayır bağımlı

• Ps 5 de oynayacak arkadaşlar için, dualsense de ki adaptive trigger ile tüfek hissiyatını dibine kadar yaşayacağız gibi duruyor. Ps5 de kendine güvenen arkadaş varsa ekleşelim birlikte oynarz

• Önsipariş verenler erken girecek mi oyuna? 91.59 gb çekmiş benim makina önyükleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 8 Kasım 2020; 12:51:58 >
  • En erken 13 kasım yani aslında çıkış günü oynayabileceğiz. Ön siparişin erken oynamak için avantajı yok.

• Bunun tek sebebi codun çoğunluk olarak çocuk müşteri portföyüne yönelik oyun tasarlaması. Bizler çocuklen (ya da kendi adıma 2000 li yıllarda )oyuncuyken daha gerçekçi aksiyon oyunları görmek istiyorduk o dönmeki hollywood filmlerinden belki ancak jenerasyonlar geçtikçe oyunların tasarımları içerikleri de değişti.

• MW ve CW levelları aynı ilerleyecekmiş mesela mw’da rank kastıkça otomatik cw’da rank kasılacakmış bugün sitelerden gördüğüm kadarıyla çok sevindim bi oyuna yine sıfırdan başlamayacağız diye, silah lv kasacaz gibi duruyor. Umarım şu anki mw lv’den gireriz oyuna cuma

• Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

• Cuma 00.00 da açılacak oyun. Yani perşembe akşam 23.59 dan sonra başlayabileceğiz

• Ardamax kullanıcısına yanıt
    Beta'da denediğimde hep 30-50 kill arası alıyordum.
    Kendime güvenebilir miyim ve seninle oynamaya yeterli miyim? Ben özgüveni olmayan bir insanım. Cevaplarsan sorularımı sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyun 60 euro ve güncel kurdan çekerse 600 tl yapıyor. Nasıl alıyorsunuz bu paraya oyunu deli para gerçekten. 300 tl nin altına düşmesini bekleyeceğim ben belki ocağa kadar bir gün yaparlar.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.