Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seviyeler sıfırlandıktan sonra rambolarla başbaşa kaldım.herkeste nuke calling card var..nefes alamıyorum oyunda..yeni başlayan veya altını eşleştirmedi bana daha

birde haarp çok kolay alınıyor.pusmaya paydosCall of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Dostlar ben oyunda yeniyim bilmediğim çok şey var, bana uygun bir silah önerebilir misiniz, 15 levelim daha. Silahlar da açık değil bazıları. Type 63 le biraz oynayamaya calıstım ama cok da müthiş olmadı bazıları var bir silah kullanıyorlar sanırım speedleri fazla onlara ölüyorum

• Rusya'ya ait geçici bir telefon numarasıyla sakın authenticator kurma. Büyük sıkıntı yaşarsın.

• s2 den sonra sinirleri bozulan bir tek ben miyim acaba..ben aşırı iyi bir oyuncu değilim ama oynarkende keyif alıyordum.prestij 5 e yükseldim s1 de diye şimdi devaml prestij 5 ve üzerini dayıyor..adamlar çok iyi bazılarından şüphelenmedim değil hile olanlarda var yakaladım bikaç tane.ama sürekli bu şekilde maç eşleştirmesinden hiç keyif almıyorum şuan.kafayı çıkarsan indiriyorlar.çift base rushlıyor adamlar spawn noktalarında canlanır canlanmaz ölüyorsun..neyse bi ara vereceğim onlar alsın başını gitsin belki kendime dengi rakipler gelir sonra

• StarSCL kullanıcısına yanıt
    Rusya hesabına TR kendi numaramı giremez miyim? Güvenlik açısından TR numaramı eklemek istiyordum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Rusya hesabına TR kendi numaramı giremez miyim? Güvenlik açısından TR numaramı eklemek istiyordum da.
    Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum 🙂👍🏻
  • Multiplayer seven ve alışkın olan birisi değilim ama bu oyunun multisini sevdim. Keyifli oyunlar herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Update den sonra msi afterburner aciksa fire team modunda crash yiyor oyun. Kapatip girmek lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Update den sonra msi afterburner aciksa fire team modunda crash yiyor oyun. Kapatip girmek lazim

O nasıl bir bug ya? Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Arkadaşlar selamlar.

Ürünün ücretsiz versiyonunu denedim ve COD'u çok özlediğim kanaatine vardım.

Oyunu en ucuz nereden alabilirim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

O nasıl bir bug ya?  

Alıntıları Göster

Bu yine iyi hali oyunun Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Arkadaşlar selamlar.

Ürünün ücretsiz versiyonunu denedim ve COD'u çok özlediğim kanaatine vardım.

Oyunu en ucuz nereden alabilirim :(

Vpn ile rusya battlenet ten hali hazirda indirim var kacirmayin

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    Oyun rusça mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Şuan başladı

Alıntıları Göster

Hocam olay nedir kısaca bilgi verir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ROG55

Oyunda map ve oyun türü seçeneği yok galiba TDM seçiyorum rastgale harita açılıyor, kendimizin mapi seçme şansı yok mu?

Kesinlikle katılıyorum böyle bir seçenek yok mu sanki eskiden Modern Warfarede vardı

• Beyler, rus vpn ile oyunu satın alınca, telefon numarası sorun oluyor mu? yakın zamanda alanlar aydınlatabilir mi? hazır indirimdeyken kaçırmak istemiyorum

• Arkadaşlar selamlar. Kendi sorduğum Rusya VPN ile nasıl alınır sorusunu yanıtlayayım. Herkes aydınlansın.

1) VPN bulun. Ben Seed4Me ile Rusya VPN'i kurdum.

2) Farklı bir tarayıcı, ben opera kullandım, ile blizzard'ın sitesine girin ve yeni hesap alın.

3) Cep telefonu Numarası opsiyonel. Numaranın hiçbir önemi yok. Sanırım Warzone için gerekliymiş. Warzone'u ana hesabınızda oynarsınız.

4) Satın alma işleminden sonra vpn falan kapatın, battle.net üzerinden hesabınıza girin, oyunu indirin.

5) ????

6) İyi oyunlar.

25+ arkadaşlarla oynamak isterim.

illetyusTR#1422

• HERKESE BENDEN CAY kullanıcısına yanıt
    Telefon no rus telefon no olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1308D36D8

Hocam olay nedir kısaca bilgi verir misiniz?

Alıntıları Göster
    4 Mart a kadar ücretsiz multiplayer ve zombi outbreak eventları var. Tamamlandığında blurprint veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.