Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun dosyalarını taradı, onarıma gerek olmadığını yazdı. Shaders ayarlarını tamamladı, ama sorun devam ediyor. Arkadaşımda da aynısı olmuş. Sunucu kaynaklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSsPoOL -- 5 Şubat 2021; 22:59:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSsPoOL

Oyun normal çalışıyordu düne kadar. Dün hata verdi, sildim baştan yükledim. Açılıyor, ekran kartı ayarını yaparken bie anda bu hatayı veriyor. Tara ve Onarı çalıştırdım halen devam ediyor, blizzard ön belleğini sildim, sistem dosyalarını taradım. Oyun dosyalarını taradıktan sonra da çalışmaz ise başka fikrim kalmıyor. Başına gelen var mı ?

dün benim de başıma geldi tara onar yaptım sonrasında bir sıkıntı çıkmadan devam ettim.

• birlikte oynamak isteyen varsa ekliyebilir. yaş 39 discord falan kullanabilirim.

GIYOTIN#21842

• CeSsPoOL kullanıcısına yanıt

Ben bu sorunu sürekli Win 20H sürümüyle yaşadım.

Komple Format atıp. Win bir önceki sürümünü kurdum problem ortadan kalktı.

• Yerden aldığım bazi silahlardan crosshair farklı renk arkadaşlar bunu nasil yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Yerden aldığım bazi silahlardan crosshair farklı renk arkadaşlar bunu nasil yapıyorsunuz?

burdan yababilirsin.

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]
  • Son güncelleme ile birlikte Ranked Play geldi Oyuna. Gözümüz aydın.... Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Arkadaşlar merhaba, Cold War ile ilgili hiç olumlu yorum göremedim ve takdir edersiniz ki fiyatı da çok yüksek. Sadece Multiplayer oynadığımı göz önünde bulundurursak almaya değer mi sizce ? Silah modellemeleri, vuruş hissi vs Modern Warfare ile yarışamaz bile diyorlar hep yabancı forumlarda ama gerçekten o kadar kötü mü ? Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baxter21

Arkadaşlar merhaba, Cold War ile ilgili hiç olumlu yorum göremedim ve takdir edersiniz ki fiyatı da çok yüksek. Sadece Multiplayer oynadığımı göz önünde bulundurursak almaya değer mi sizce ? Silah modellemeleri, vuruş hissi vs Modern Warfare ile yarışamaz bile diyorlar hep yabancı forumlarda ama gerçekten o kadar kötü mü ? Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler

Battlefield deki hilecilerden gına geldi.her nekadar farklı türler ve oynanışlar olsada alışmak sadece 1 haftamı aldı.gayet güzel olmuş.

• Oyunda map ve oyun türü seçeneği yok galiba TDM seçiyorum rastgale harita açılıyor, kendimizin mapi seçme şansı yok mu?

• CoD Cold War hesabımı satıyorum. (RUS VPN) ile aldım. Battlepass veya her hangi bir şey almadım yalnızca oyun mevcut. Daha fazla bilgi isterseniz fotoğrafta gönderebilirim.

200-250TL arası tekliflere açığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSsPoOL

Oyun normal çalışıyordu düne kadar. Dün hata verdi, sildim baştan yükledim. Açılıyor, ekran kartı ayarını yaparken bie anda bu hatayı veriyor. Tara ve Onarı çalıştırdım halen devam ediyor, blizzard ön belleğini sildim, sistem dosyalarını taradım. Oyun dosyalarını taradıktan sonra da çalışmaz ise başka fikrim kalmıyor. Başına gelen var mı ?

Ben de yaşıyorum bu sorunu ara ara. Win 10, nvidia ekran kartım

• Baxter21 kullanıcısına yanıt

Ben saatlerce Cod mw oynayan biri olarak kesinlikle mwnin silah tasarımları,gerçekciliği,grafikleri daha iyi diyebilirim ama aynı zamanda cold wara nisbetle dahada zor bazi harita tasarımları çok kötü cold warı mwye kıyasla daha eğlenceli ve kafa dağıtmalık bir oyun olmuş mwye kıyaslada daha kolay bir oyun bu eksi olarak sayılmamalı bence cold warın silah tasarımları güzel olsada bir mw kadar değil bende cold war almayı duşunuyorum bakalım

• Seriyye1453 kullanıcısına yanıt
    Bu tarz bir açıklama bekliyordum, çok teşekkür ederim dostum.
  • MW > COLD WAR

Cold war silahlarını daha güçlü yapıp warzonu birleştirince MW hesabını direk sattım. Bu saaatten sonra ne mw ne cold war alınır !!!!!!

• Zombie modunda ping sorunu yaşayan var mı ? Mp oynarken 50-70 ping alırken zombie de 100, 200+ ping görüyor.

• osmandemi#2647

online oynamak isteyenler eklesin

• Vpn ile alanlar telefon işini nasıl yaptınız alacaktım ama rus telefon numarası falan istiyor diye yorumlar gördüm internette

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.