Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HERKESE BENDEN CAY

Beyler, indirimdeyken Cold War almak mı ? yoksa Modern W. almak mı? multiplayer için alacağım?

mw forumdan ikinci elden 100 lira civarına da alabilirsiniz.sorunuzun cevabı benim için cold war olur.mw de hile çoğaldı

ek olarak zombi modu da var.ben mp oynuyorum daha çok.dirty bomb ve assult aharitaları da var geniş şekilde mw deki groundwar tadında ama daha iyi bence.yeni haritalarda gelecek.hepsinden sıkılırsanız zombi moduna girersiniz arada.oyunda alternatif çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 11 Aralık 2020; 19:26:5 >
  • kıçı kırık bi AR nasıl tek atabilir abi açıklasın biri.. bunun bi mantıklı açıklaması olmalı. tek atıyor AR tek tek tek tek tek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunda beni sinir eden ender şeylerden biri flak jacket kullanımı. Ulan hardcore da oynuyorum adam flak jacket li diye 2 tane RPG mermisini ağzına sokuyorum adamın ölmüyor ama tek pistol mermisi ile adamı alıyorsun. Sırf perk iş görsün diye sacmalamislar

• Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

GALLO SA12

Optic : Quickdot

Barrel: 24.6"Ranger

Body : Ember Sighting Point

Handle : Airborne Elastic

Stock : Marathon

Shotgunlar da tamam Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] yukarıdaki eklentilerle baya konforlu oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

GALLO SA12

Optic : Quickdot

Barrel: 24.6"Ranger

Body : Ember Sighting Point

Handle : Airborne Elastic

Stock : Marathon

Shotgunlar da tamam  yukarıdaki eklentilerle baya konforlu oluyor.

Bir ara düşündüm kasıyımmı diye mwf aklıma geldi.

damacusu çıkarmıştım ama oyundan bezdirmişti. 1 hafta açmamıştım oyunu=)

ayrıca mwf mekaniğinden oynanışından sonra cw baya bir basit hazrırlanmış oyun izlemini veriyor bana.

mw eski haritaları yardırmaya devam etse 2 sene daha üst sıralarda yerini alırdı.

infinity war oyunları bir başka oluyor.

• Seneye de infinity ile yardiririz artık

• Arkadaşlar oyunu battle.net üzerinden aldım dün download ettim bugün oyuna girmeye çalıştığımda başlangıç activision introsu geliyor sonra ki ekranda biraz bekledikten sonra connection lost oluyor ve sadece exit to desktop seçeneği oluyor. Mecbur oyuna giremeden çıkıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Edit: Sanırım activision account umdan battle.net e link vermem gerekiyormuş. Deneyeceğim birazdan:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaletti -- 12 Aralık 2020; 14:3:35 >
  • Double xp gelmemiş

edit : akşam 9da gelecekmiş sanırım. Weapon xp gelmezse hiçbi işe yaramaz tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gio88 -- 12 Aralık 2020; 14:19:12 >
  • İndirimden yakaladık umarım sarar, MW2'den beri oynamıyordum multisini. Hile durumu nasıl ya da başlangıçta multiden dikkat etmem gereken birşey var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

İndirimden yakaladık umarım sarar, MW2'den beri oynamıyordum multisini. Hile durumu nasıl ya da başlangıçta multiden dikkat etmem gereken birşey var mı?

Hileye denk gelmedim ama perkleri çok iyi kullananlar ve sizin kullandığınız perkler göre avantaj yakalayan oyuncuları hile sanabilirsiniz. Buna dikkat edin sadece. Yok nereden gördü beni, ben görür görmez adam arkası donukken zıpladı geri doğru ve bana ateş etti vs demeyin sonra Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Selam,

Rus vpn için hangi programı kullanıyorsunuz ? Var mıdır şöyle ücretsiz ve mümkünse üyelik istemeyen program ya da chrome eklentisi ?

• Merhaba arkadaşlar. Rusya üzerinden Cold War satın aldım. Yaş 30, hemen her akşam oynarım. Sabit takım arkadaşı olurum. İyi oyuncuyumdur. Muhabbet ve eğlence amacım. Ekleyebilirsiniz.

XYSCORPION#4079234

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XY_SCORPION -- 13 Aralık 2020; 16:54:34 >
  • Majesteleri_84 M kullanıcısına yanıt

chrome eklentisi, Hola Vpn

• Yaşadığım sorunhttps://forum.donanimhaber.com/cod-cold-war-fare-takiliyor-hareket-etmiyor--146965477

• M79 u da goldlayinca picakla beraber onlarda diamond oldu. Kaldı 4 katagori dark matter için. RPG de gold cigma da kolay biter kanaatindeyim o yüzden 3 katagori diyebilirim. Sniperlari sona bırakacağım sanırım keyifli olur onlarla sonuca ulaşmak sanki 2xp zamansız geldi benim için oynayamadım bu ara fazla. Cigma 2 kill istiyor rapidly, muhtemelen assult modda bir araçta iki kişi yakalayacagim veya hc modda yan yana pusanlari pespese dipcikleyecegim dur bakalım

• Cold warı satın aldım install dediğimde en altta High-Resolution Assets var bu nedir bilen var mı RTX 2070 super var 144hz 1440p monitör var faydası olur mu yoksa FPS çok düşürür mü?Birde eğer şimdi indirmezsem sonradan indirebilirmiyim bu paketi?

• UzmaN345 kullanıcısına yanıt

Oyunun config dosyasında fraction of video memory usage target kısmı olacak. 0.5 ile 1 arası değer atanıyor. Sende kaç orası

• ahmet.atr A kullanıcısına yanıt

Fps bir nebze düşer sonra istersen tekrar yükleyip silebilirsin

• Plati de hala çok pahalı Rusya üzerinden kaç TL ye geliyor ? Warzone oyuncusuyum fakat 16 sında gelecek güncelleme Cold War sattırmak için yapılıyor büyük ihtimal silahlar OP olacak onları kasmak için ucuza bulursam almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.