Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende dikkat ettim ona Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]  yere yatınca da vuramıyorlar. Denemedim crossplay i kapatmayı çünkü sürekli konsollar geldiğine göre muhtemelen maç bulma süresi uzayacak evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orkattackx

Aynen düzelmiyor bende de olmadi oldu sandim , oyun bozuk o net , nvidia benim de sürücülerle alakası yok

Alıntıları Göster

Son driver güncellemesinden beri o hatayi almıyorum artık bende düzeldi. AMD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Point blank camosu için (smg lerde) yakından 75 kill istiyor. Armada nin alan ele geçirmeli büyük ve kalabalık haritasında ninja ve ghost perkler le sızıp camping yapan adamları 2 cm den alabilirsiniz, benden size tüyo olsun

• 7/24 hc nuke geldi.

• PS4 için Cold War DS4 yönetimi olayı ne durumda Modern Warfare gibi aktif midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 3 Aralık 2020; 22:1:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gio88

7/24 hc nuke geldi.

Hardcore da vardı zaten ayrı olarak , hardcore da onun altına armada ve crossroad gelmiş ekstradan

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

sadece kill odaklı oynayınca bu tablo çıkması olası..hile değilim ama bazı arkadaşlar bu tabloyu görünce raporluyormuş Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Rusyadan satın alma hala var mı? Telefon nunarası ile kayıt istemeye başladı yoksa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Rusyadan satın alma hala var mı? Telefon nunarası ile kayıt istemeye başladı yoksa ?

şuan yokmuş ama şimdi alsak sonradan gelmeyeceği ne malum

• dubble xp sezondan önce bidaha gelmez herhalde Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

dubble xp sezondan önce bidaha gelmez herhalde  

Valla gelse iyiydi ya çok yavaş kasiliyor silahlar, daha Bi tek assult lar diamond smg lerden son 2si kaldı altın olunca o katagoride diamond olacak ama silah kasmak tan camolari kasamiyoruz

• Season hala gelmedi. Haftasonu double xp olayı da yok heralde.

• Merhaba ryzen 1600af rx 570 ile orta ayarda cpu kullanımı yüzde 90 lara kadar gidıyor sorunun çözümünü bilen varmı yüksek cpu kullanımından sebep gpu drop yıyor

• Hatayı tekrar alırsanız linkte belirtilenleri yapınız. Bu sorunun nedeni Battle.net le ilgili diye biliyorum.

https://eu.battle.net/support/en/article/34721

• quote:

Orijinalden alıntı: bro4ke053

Merhaba ryzen 1600af rx 570 ile orta ayarda cpu kullanımı yüzde 90 lara kadar gidıyor sorunun çözümünü bilen varmı yüksek cpu kullanımından sebep gpu drop yıyor

aynı sistem bende var

ortalama kaç fps alıyorsunuz hocam ona göre alicam oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: fozdemir

Hatayı tekrar alırsanız linkte belirtilenleri yapınız. Bu sorunun nedeni Battle.net le ilgili diye biliyorum.

https://eu.battle.net/support/en/article/34721

Hala tek bir hata almadım amd driver güncellemesinden sonra yaklaşık 3 gün oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B1EB24B

aynı sistem bende var

ortalama kaç fps alıyorsunuz hocam ona göre alicam oyunu

Alıntıları Göster

Merhaba oyun rx 570 ve 1600af için felaket sorunlu cpu yüksek kullanmı yüzünden fps alamıyorum düzgün şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Teşekkür ederiz  

PC kullanıcısı arkadaşlara iyi eğlenceler.

@Barcelonaist bu konu ayrılır. 1 ay sonra hatırlatıcam demiştim sana  hadi kal selamaetle  

Ben gerekli itirazlarımı yaptım ama nafile boşuna gıcık etmeye çalışma beni Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Bence boşuna ayrıldı konu zaten pc de çok yoğun yazan yok görüldüğü üzere boşa yaygara çıkardınız

• PS4 Cold War sec hak arıyorum bütçe 120 TL

• Arkadaşlar oyunda yeniyim birlikte oynamak isteyen birilerini arıyorum. Mustafa #22364 ekleyin

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.