Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisi olan yardımcı olabilir mi, kartı sanalmarketim den aldım distübratör ile iletişime geçtim böyle diyorlar , nereden kod talep edebilirim.

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Mp de binde bir oluyor arada, hikaye modunda belli bir görevde hep aynı yerde oluyor bende sonuç olarak hikaye ilerleyemiyor tıkandım. Zombi de de mp den Bi tik fazla arada oluyor. Muhtemelen amd driverlariyla alakalı galiba bilemedim. Netleşir yakında yada güncellemelerle düzelir umuyorum. Bekliyorum bakalim

Alıntıları Göster

Msi afterburner yuzunden , sorun bu buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orkattackx

Msi afterburner yuzunden , sorun bu buldum

Alıntıları Göster

Onu kapatıp ta denemiştim sorun aynıydı. Biosu ve ekran kartı update ı yükledim hikaye modu çözüldü artık hata vermiyor ama arada bir multi de hata veriyor. Bence amd driverlariyla alakalı bir durum. Şimdi 20.11.3 gelmiş Onu deneyecegim birde

• Nvidia'nın sitesinde Sanalmarketim ibaresi olmadığından kod alamazsınız. Nvidia'ya yazarsanız onlarda size satıcı ile görüşün diyecektir.

• Merhaba inventus sitesinden RTX 3080 ekran kartı satın alıp oyun kodunu alabilen oldu mu ? , satın almadan önce inventus'a e-posta ile sormuştum, Call Of Duty Black Ops Cold War oyun kodunu gönderdiklerini belirtmişlerdi, hatta internet ana sayfalarında Nvidia Cod Black Ops Cold War oyun kampanyasının resmi'de vardı, fakat kartı satın almamın üzerinden 22 gün geçmesine ve bir kaç defa e-posta ile oyun kodu talebi yapmama rağmen tarafıma herhangi bir kod gönderilmedi.

• rockerroll kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz cihaz bu

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Onu kapatıp ta denemiştim sorun aynıydı. Biosu ve ekran kartı update ı yükledim hikaye modu çözüldü artık hata vermiyor ama arada bir multi de hata veriyor. Bence amd driverlariyla alakalı bir durum. Şimdi 20.11.3 gelmiş Onu deneyecegim birde

Alıntıları Göster

Aynen düzelmiyor bende de olmadi oldu sandim , oyun bozuk o net , nvidia benim de sürücülerle alakası yok

• OssiiE kullanıcısına yanıt

Doğrudur biliyorum,

Driverlari update edince bende hikaye modunda verdiği hata gitmişti ama. Bence optimizasyon tam olmamış driverlarla oyun arası kopukluk oluyor galiba bir süre sonra bilemedim. Şuan son sürümde option al olan, Bi sorun yok gibi bende

• karşı takım 5 kisi 100 level 1'i 33.

benim takım 55, 33,28,43, 38....

hayatımda daha rezil bir cod oynamadım. objektiflere yokmuş gibi oynuyor herkes.. ya da benim düştüğüm takımlar öyle.. cidden fast foodcu bebelerlr kaynıyor oyun. sinir stresten baska bir sey degil bu oyun.. grl artık be 2077....

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt

Al bendende o kadar. Domination oynuyorum Ya da Hardpoint, bakıyorum savunan tek benim bölgeyi. Adam C’yi ele geçirmeden direk haritanın ortasına koşuyor. Kill sevdasına deli dana gibi koşturuyor.

Yokmu şu oyunu adam gibi oynayan multiyi geçtim, zombi modu oynarız o da çok zevkli.

Beraber oynamak isteyen varsa Battle.net nickini göndersin mobilden yazdığım için nicki’mi paylaşamıyorum, birlikte oynarız.

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt

Yokmu 64 kişilik mod

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Yokmu 64 kişilik mod

Bundaki groundwar 24 kişilik galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD son driver ı yüklemiştim dün.Ondan beri hiç hata almadım oyunda şu ana kadar.Ek olarak alternatif sonu da bitirdim hikaye modunda hata almadım.

• Keşke büyük harita gelse de kalabalık 60 kişilik sniper falan kasılsa.

• Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]
    Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

Aug Gold'landı Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• oyunu vpn ile alanlar, oyunu açarken telefon numarası istiyor mu modern warfaredeki gibi ?

• OssiiE kullanıcısına yanıt

bu neymiş ya yuh Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• modern warfare açarken istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gio88

Yaklaşık 3 gündür oynuyorum oyunu pc de. Maçlarıma sürekli konsollar geliyor. Keşke sadece pc gelse çünkü inanılmaz auto aim var adamlarda. Mouse la oynayan bi adama joystick li ne yapabilir mantıken?

benle alakasız yere atıyor, mermi mıknatıs gibi bana yapışıyor. Keşke hiç gelmese o herifler bana. El alışkanlıgı oturmuş senelerdir bu tarz oyun oynayan herkes öttürür o auto aimle. Herhangi bi yetenek istemiyor çünkü.

Onu kapatma varsa bakacağım. Henüz hileye denk gelmedim. Aimbot vs tarzı şeylerden bahsediyorum. 80 vuran gördüm onu da report ettim  

Bir de season pass tarzı bişey gelecek mi? double xpler bugün bitecek çünkü.

Crossplay'i kapatınca da oyun geç buluyor baya işte öyle bir sıkıntı var.

Direkt kitleniyor adamlar, kişisel tecrübem zıplayınca afallıyorlar yalnız :Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.