Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakkan034

Ps4 ve ps5 kullananlar, sizde de anlik kasma, drop, donma artik herneyse sizede oluyormu ?

ben ps5te multiplayer modlarında farketmedim ama campaign modda bariz farkediliyor bi kaç sahnede.

• quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

Tek yedim çoğu kez bu adamdan oyunda o yüzden attım. Ve ard arda 2 dk arayla Napalm Strike kullanmak tuhaf geldi o yüzden.

eğer gerçekten hileyse demek crossplay kapatma vaktimiz gelmiş artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

Bende prestije geçtim daha yeni malesef. Anlamadığım her prestij 100’e kadar mı? Çok garip bi sistemi var anlayamadım hala.

Prestij toplamda 100 seviye, 50 ye gelince prestij 2 olacaksınız. 100 e varınca son level prestij 3

Kisaca:

0-55 ilk level ardından prestij

0-49 prestij 1

50-99 prestij 2

100 prestij 3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpererez kullanıcısına yanıt

Oy oy sen crossplay acik mi oynuyorsun? uzmuyor mu seni pcciler hele ki bu kadar sbmm olan bir oyunda. 3-5 defa kazandiginda karsina gelen pc ciye silah kaldiramazsin  

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Oy oy sen crossplay acik mi oynuyorsun? uzmuyor mu seni pcciler hele ki bu kadar sbmm olan bir oyunda. 3-5 defa kazandiginda karsina gelen pc ciye silah kaldiramazsin  

abi sebebini tam kestiremedim ama pc oyuncuları daha kolayıma geliyo nedense. mw de de aynı şekilde crossplay açık oynardık hile çıkana kadar. sanki bir de pc oyuncuları görevlere daha çok yardım ediyo gibi gelmişti mw zamanı

• Lutfen biri açıklasın.. neden sürekli noob takıma düşüyorum?? neden karşı takım objektifleri her kisi basi 5 uzerindeyken benim ekibimde sadece ben 7 objektif yapıp digerleri 1. veya hardpoint'te rakil takımda herkes 100 saniye iken benim takımda sadece ben 100 saniye en çok digerleri 10 falan. neden abi neden. sinir hastası oldum..

herkesin m16 alıp pusmasıne değinmiyorum bile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 29 Kasım 2020; 17:21:36 >
  • COD oyunu yıllardır böyle. kimse görev yapmıyor diye şikayet etmeyin. oyunun kurgusu böyle. Base bayrağını alırsın. B bayrağını alırsın. Rakibin spawn bölgesi bellidir. power position elinde tutmaya çalışırsın. Hikayesi budur. Fazlasını aramayın. A&B bayrağı sizdeyse; gidip C bayrağını almaya çalışmazsın. Oyunun anayasası bu. Sarmayan TDM oynar.

COD da görev odaklı iki üç oyun modu vardır. S&D ve hard point. Bu modlara da sağlam takımlar gelir. oyuna tek girdiysen, adamın belini kırar giderler.

Forumda çokca görev odaklı oynamak isteyen arkadaş var. Birbirinizi ekleyip takımca oynarsanız, sorununuz azalır. Ama oyunu şikayet etmeyin. COD bu. Hep böyleydi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 29 Kasım 2020; 17:56:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenaton1990

Ben PC kullanıcısıyım Xbox veya PS kullanıcılarıyla da hiçbir sorunum yok ama ne zaman foruma girsem PC için işime yarayacak bilgiler veya PC kullanıcılarını ilgilendirecek konular yerine boşu boşuna Xbox veya PS konuşmalarını okuyorum yanlış anlaşılmasın kimseye bi nefretim, kinim yok ama bu bilgiler benim işime yaramıyor. Bazı kullanıcılar platformunu söylemeden yazınca da sürekli anlam karmaşası yaşıyorum ve cevap yazasım da gelmiyor açıkçası. Keza bu durum Xbox ve PS kullanıcıları içinde aynı sorun diye düşünüyorum. Son karar için oylama yapılabilir. @XanthiN

PC kullanıcısı olman fark etmez. Senin söylediklerinden kimseler alınmaz. Bu zamana kadar yazdıklarınla çizgini belli ettin. Örnek bir forum kullanıcısısın  

• Az önce hikaye modunu 2. kez bitirdim  

• 2 kez basima geldi, oyundan cikip lobiye geri donmek istedim 5 saniye kadar hersey dondu menude ve xbox kapandi kendi kendine simdide online serverlere baglanmiyor bazen yapiyor bunu ve kendi kendine kazandigim camo vs cogu seyide siliyor, sorunlu bir altyapisi var.
  • Prestij açtığımız zaman silahların levelleri siliniyor mu ?

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Prestiji biz acmiyoruz, kendiliginden 1 diye saymaya basliyor 55 ten sonra, hersey ayni kaliyor
  • quote:

Prestiji biz acmiyoruz, kendiliginden 1 diye saymaya basliyor 55 ten sonra, hersey ayni kaliyor

Bize artısı nedir peki ? Sanırım anahtar veriyor

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Evet birtek o gorunuyor simdilik, prestij store diye birsey gelecekmis
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt

Bf conquestde bu yok 64 kişi olunca görev yapan çok oluyor.

• Arkadaşlar pingim biraz yüksek maalesef genel olarak o yüzden kaç ping ve üzeri lag hissettirmeye başlar?

Teşekkür ederim, sağol  

• quote:

Evet birtek o gorunuyor simdilik, prestij store diye birsey gelecekmis

bilgiler için teşekkür ederim

• Patren kullanıcısına yanıt

BF nin yeri ayrı  

görevden kaytardığı için çok adamı squattan atmışlığımız var  

bir seneye BF gelir. sen o arada konsol için kenara para koymaya başla. illa beraber oynarız.

Sürekli çocukça düşünüp saçma sapan şikayet edenlerden gına gelmişti, burada durumu baya güzel açıkladın valla   Birde sahtekar hileciyi ayırt edemeyip kendisinden güzel oynayan oyunculara direkt olarak 'hile bu ya' diyen bir kesim var ki sorma. Kendisinden başka güzel oynayanlar da olduğunu ve hatta azmederse yarın bir gün onu bile geçebilecek kadar güzel oynayabileceğini algılayamayan bir kesim bu malesef.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.