Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modern Warfare’den sonra çok kötü geldi gözüme bu gameplay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

cod mwden pek farkı yok gibi. hatta oyun başındaki kişi warzone oynuyormuş gibi kayıp duruyor
  • Hazır olmuşu varken (cod mw) yeni oyunda olur mu olacak mı ya hiç gerek yok fiyatlar hele de uçmuşken..

• Aynısının pembesi olmuş
  • Acikcasi forumdaşlar kisa videoda anladigim kadari ile mw nin cok gerisinde geldi gozume oyun

• Sizan oynanis videosunu izledim.Oynanis bana BF hardline ve mw2019 un kirmasi gibi geldi.Silah ve karakter hareketlenme ivmesi kopuk gibi.Ben daha cok Bo1,2 nin gunumuz teknolojisi ve oynanis akiciligi ile modernize edilmis halini bekliyordum.Simdilik bu oyuna cok fazla umut beslememek lazim gibi duruyor.Ama betada daha da netlesir hersey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dark Poison- -- 4 Eylül 2020; 14:23:54 >
  • Sakin olun gençler bu sadece multi. Önemli olan hikaye kısmı.
  • NOCHIMERA kullanıcısına yanıt
    Rusya üzerinden almak neden yalan oldu hocam aydınlatır mısınız ? bende MW var rusya üzerinden alınma hala sorunsuz oynaya biliyorum bu çıkacak yeni oyunu satın alamayacak mıyım rusya üzerinden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Sakin olun gençler bu sadece multi. Önemli olan hikaye kısmı.
    4-5 saatlik single oyuna 500 tl vermez kimse. Buraki gamerların %90 ı multici zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: CSGSERKAN

Rusya üzerinden almak neden yalan oldu hocam aydınlatır mısınız ? bende MW var rusya üzerinden alınma hala sorunsuz oynaya biliyorum bu çıkacak yeni oyunu satın alamayacak mıyım rusya üzerinden ?
    fiyattan dolayı oyle demıs.

@gokhans19 aynen 60 euroluk sp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 4 Eylül 2020; 17:19:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    MW cok daha iyi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

4-5 saatlik single oyuna 500 tl vermez kimse. Buraki gamerların %90 ı multici zaten

Alıntıları Göster
    500 tl ver diyen yok. Multi isteyenin beklemesine gerek yok milyon tane var zaten. Önemli olan hikaye deneyimi. Youtubedan çay leblebi eşliğinde pandadan izlenir işte. Fakir editionu çıkarsada 3 kere bitirilir oldu bitti.
  • quote:

Sakin olun gençler bu sadece multi. Önemli olan hikaye kısmı.
    önemli olan hikaye kısmı ise neden oyun çıktıktan sonra 2 yıl boyunca sadece multi güncellemeleri, multi için battlepass ve multi için kozmetikler yayınlanıyor? öenmli olan hikaye ise neden son black ops modunda hikaye modu yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

önemli olan hikaye kısmı ise neden oyun çıktıktan sonra 2 yıl boyunca sadece multi güncellemeleri, multi için battlepass ve multi için kozmetikler yayınlanıyor? öenmli olan hikaye ise neden son black ops modunda hikaye modu yoktu

Alıntıları Göster
    Yapımı tamamlanmış hikayeye neyin güncellemesi gelsin? Canları isterse dlc ile yeni hikayeler eklerler. Multiymiş pasmış bunlara trilyon kadar oyun var piyasada o yüzden hikayesi önemli. Alırsın çayınla leblebini youtubedan açarsın izlersin. Fakir editionu düşerse indirir 3 kere bitirirsin. Çok multi isteyen varsa piyasa dolu.

• https://www.redbull.com/tr-tr/call-of-duty-black-ops-cold-war

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RxCan -- 4 Eylül 2020; 22:8:6 >
  • benim adıma positif noktalar
    ttk gayet başarılı
    silahl tasarımları. laser hariç. o neydi öyle. tüm mahalleyi aydınlatıyor
    uçma kaçma yok

eksiler
    minimap MW de ki gibi. BO alışık olduğumuz minimap gelecekti?
    revive süresi çok uzun. Allah'tan her oyun modunda yok

video bana vay be dedirtmedi. önümüzde ki dönemde başka mp oyun yok. iyi olmak zorunda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 5 Eylül 2020; 19:38:56 >
  • ateş efektleri çok basit geldi gözüme. çoğu arkadaşın dediği gibi bf hardline havası var oyunda. bence modern warfare hem atış hissi, hem gerçekçilik yönünden önde. her türlü modern warfare alır diyorum rekabeti.
  • Hesap makinesiyle çekilmiş videodan bu çıkarımları yapan arkadaşları tebrik ediyorum.
  • quote:

Yapımı tamamlanmış hikayeye neyin güncellemesi gelsin? Canları isterse dlc ile yeni hikayeler eklerler. Multiymiş pasmış bunlara trilyon kadar oyun var piyasada o yüzden hikayesi önemli. Alırsın çayınla leblebini youtubedan açarsın izlersin. Fakir editionu düşerse indirir 3 kere bitirirsin. Çok multi isteyen varsa piyasa dolu.

Alıntıları Göster
    kral sen biliyorsun bu işi he , hayatında daha önce hiç bir cod oyununu alıp oynadın mı ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.