Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
1
Favori
146.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaşıkçı elması yumurtlayan tavuğu kim kesmek isterki
  • yenemi geçmiş artık tadında bıraksalar...
  • Fake bence bu vietnam yazısı battlefield den kesilmiş

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: _oTToMaN_

İleri zamana göre olsa iyi olur çünkü bu 1. ve 2.dünya savaşı fazla sıktı.
    Cod4 gibi yapsalar iyi olur

1. ve 2. dünya savaşı derken, COD un FPS olarak 1. dünya savaşı oyunumu varki sıksın

vietnam olması süper olur uzun zamandır vietnam oyunu oynamıyoruz bu arada FPS vietnam oynamayanlara önerilerim var

Vietcong serileri ve en güzeli Men of Valor

quote:

Orijinalden alıntı: _LoRDi_

bikkinlik geldi vietnam oyunlarindan artik ama cod diye deniycez bi kere

sen hangi vietnam oyunlarını oynadında bıkkınlık geldi kardeşim bi önerde bizede gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kckfrk -- 9 Kasım 2009; 12:32:34 >

• dünya savaşları kadar güzel tarihmi var hem nasıl sıkıyo sizi anlamadım cod 5 deki ara belgeseller bile tüyler ürpertici düşününki öyle bi savaş ve 60 milyon insan canı gitmiş bence hiç sıkıcı değil sıkıcı diyenlerin açıp tarihini okumasını öneririm bilinmeyen okadar çok şey varki
  • 1.dünya savaşı olsa güzel olur ama oyunda silah seçeneği kısıtlı olur.bold rifle(sürgülü tüfek)ler,el bombası,makineli tüfek vs. ama 2.dünya savaşı yapacaklarsa eğer ele alsınlar operation husky italyan cephesini operation market garden da olur battle of bulge cepheleri yada almanları oynayalım blitzkrieg le fransa savaşı olsun hep amerika olunca 1944 den dday dan başliyorlar cod uo da battle of bulge vardı güzel bölümdü yeniden elden geçirsinler2.dünya savaşında cephe çok
  • 1.Dünya savaşını yapsa yapsa biz yaparız . Elin ingilizi-fransızı yapmaz.
    Cod5 deki bölümler hepsi gerçek yaşanmış olaylar .İwoJima çıkarması vsvs.
  • vietnam forever
  • Ben 2.Dünya Savaşını daha çok seviyorum ayrı bir havası var,Vietnam'da yapılsın hayır demem ama böyle yani Modern Warfare gibi üzerine düşülsün şu ana kadar kötü cod oynamadım ayrıca bir farklılık yapacaklarsa 1.Dünya Savaşı'da olabilir asıl farklılık o olur diye düşünüyorum Vietnam oyunuda çok oynadık.
  • Modern Warfare 2 ile satış rekorları kıran Call of Duty'nin yeni oyunu hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Vietnam'da geçmesi planlanan yapımda, 1960'lara döneceğiz. Modern Warfare 2'nin aksine Treyarch'ın geliştireceği oyunun çıkış tarihi de açıklandı.

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU]

Yayıncı Activision, Call of Duty: Vietnam'ı bir aksilik olmazsa 2010'un Kasım ayında satışa sunacak. Bu süreç içerisinde Modern Warfare 2'nin yapımcısı Infinity Ward ise, 2011'de raflarda yer bulacak yeni Call of Duty'i hazırlayacak.

shiftdelete

• İyi oldu bu Vietnam.Ben esk zamanlarda yaşanmış savaşları oynamayı daha çok seviyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

vietnam savaşı gelişmiş savaşlardan sayılır.
    F4 jetler ağır bombardıman uçakları vs.
    kobra helikopterler vs.
    m16'ya benzeyen bi tüfek (m16 mı bilmiyorum)

güzel bir oyun olur inşallah

vietnamda m16 vardu
  • her ne kadar treyarch nin yaptığıklarına soğuk baksamda bu sefer umutluyum güzel bir yapım olacağa benziyor, cod waw a benzemesinde sonu
  • Bence oyunda 2 zaman dilimi olacak

1-Vietnam

2-Modern Savaşlar

Hayır sadece vietnam demeyin teaserda aug felan var

Ayrıca ameliyathanede bir M4 hologramı ve 2010:03:2 yazan bir makine görünüyor
  • Hep WW2 yada Modern Warfare ... Birazda Next Generation Warfare fln yapsınlar.. Işınlarla fiçuv fiçuv ateş edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Hep WW2 yada Modern Warfare ... Birazda Next Generation Warfare fln yapsınlar.. Işınlarla fiçuv fiçuv ateş edelim

BF bunu denedi ve hüsran oldu. Bence böyle iyi.
  • Call of Duty: Black Ops – Prestige Edition

• PC için Call of Duty bölümünde Black Ops konuları çok dağılmış tam bir anakonu yok isterseniz buradan devam edelim.

Gun Game modunda bir tam maç.

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Call of Duty: Black Ops - Inside Xbox Multiplayer Overview

(0.46-0.55 arasındaki müzik tam gaz.)

• 1 mesaji guncelledim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.