Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
1
Favori
146.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vietnam savaşı gelişmiş savaşlardan sayılır.
    F4 jetler ağır bombardıman uçakları vs.
    kobra helikopterler vs.
    m16'ya benzeyen bi tüfek (m16 mı bilmiyorum)

güzel bir oyun olur inşallah
  • Vietnam zevkli olur bea
    Çıksa da oynasak
  • Vietnam'da güzel olur.
  • Bence ilk defa düzgün bir şekilde Vietcong, vietnam savaşını en iyi şekilde yaşatmıştı. Tadıda damağımda kalmıştı. İnşallah İnfinity Ward'ı diğer oyunlardaki gibi aratmadan yaparlar bu sefer.
  • MW 15 olsun, aynı oyunun menülerini , yazı tiplerin, maplerini, müziklerini değiştirsinler.. herseferinde yeni silahlar eklensin.. Modern Warfare yi ömür boyu alırım :S
  • yapmayın ya daha call of duty 6 çıkmadı 7 diyosunuz :D
  • bi durun daa ne acale 6 yi cikarsinlar sonra 7 yi konusun :D bende call of duty 8 diye konu mu acsam :D oda ileri zamanda gecer..yil 3000:D
  • Olmadı şimdi 2. dünya savaşı isteriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Fugitive

Olmadı şimdi 2. dünya savaşı isteriz

Cod 8'de WW2 olsun
  • call of duty 6 çıkmadan 7 nasıl çıkıyor anlamadım dogrusu :S yada 6 çıktı benim mi haberim yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin25

call of duty 6 çıkmadan 7 nasıl çıkıyor anlamadım dogrusu :S yada 6 çıktı benim mi haberim yok
    MW2'yi 6 diye yediriyorlar
  • Call of duty 6 çıktımıki 7 yi konuşuyorsunuz Ben en son 5 te kaldım
  • COD un her türlü gideri var yeterki çıksıın
  • Dünyada 2. dünya savaşı gibi birşey olmamış yaşanmamış olsaydı hangi konuyu işleyeceklerdi acaba?Sıktı artık 2. Dünya savaşı.Cod Space war çıksın razıyım yeterki farklı olsun
  • çıksında nasıl çıkıyorsa çıksın adamlar her oyunda kendilerini aşıyorlar bence
  • Arkadaşlar Treyarch'ı bayağı bi ezmişler ama bence haksızlar.

Cod 5:WaW'ı oynadım arkadaşımın bilgisayarında gayet güzel oyundu

FakatTreyarch, Infinity Ward'un eline su dökemez o ayrı tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: conqueror1453

çıksında nasıl çıkıyorsa çıksın adamlar her oyunda kendilerini aşıyorlar bence

Harbi adamlar her oyunda kendilerini aşarak geliyorlar karsımıza :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

COD 7 buyuk ihtimalle Vietnam olacak

COD: WaW 2 dunysa savasi yeniden 2 dunya savasi oyunu yapmazlar herhalde

Kaliteli bir 2. dünya savaşı olursa hayır demem. Mesela Mohaa'daki gibi Avrupa'da geçen Normandiya çıkartmasını bir kez daha yaşamak isterdim doğrusu. Vietnam savaşını nedense sevemedim. Multiplayer'dada 2. dünya savaşı atmosferinde ve eski silahlar ile kapışmanın tadı bambaşka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 2 Kasım 2009; 13:54:21 >
  • COD 7 çıkış tarihi

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU]

Infinity Ward, "Modern Warfare 2'yi" geliştire dursun, Treyarch da serinin bir sonraki üyesi için çalışmalara başlamış durumda. Firma yetkililerinden gelen bilgilere göre, "Call of Duty 7" geliştiriliyor ve tüm son jenerasyon platformlar için 2010 yılının üçüncü çeyreğinde çıkarılması planlanıyor. Yeni oyunun, Vietnam savaşını konu alması bekleniyor.

merlininkazani

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.