Şimdi Ara

★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★ (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.414
Cevap
20
Favori
117.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her ne kadar yarım kaydedip ve de arkadaşın seside video da çıkmadığı için kendi kendine konuşuyor gibi olsamda bir duo win videosuda benden gelsin. Oyunun heycanından win aldığımızı bile geç farkediyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Her ne kadar yarım kaydedip ve de arkadaşın seside video da çıkmadığı için kendi kendine konuşuyor gibi olsamda bir duo win videosuda benden gelsin. Oyunun heycanından win aldığımızı bile geç farkediyorum :)

seyretmesi kadar seni dinlemesi de eğlenceli elinize sağlık
    videonun sonunu hızlı kesmişsin sanırım

• quote:

Her ne kadar yarım kaydedip ve de arkadaşın seside video da çıkmadığı için kendi kendine konuşuyor gibi olsamda bir duo win videosuda benden gelsin. Oyunun heycanından win aldığımızı bile geç farkediyorum :)

Ben oynadigim kisilerin sesini actiriyom yoksa garip oluyo videolar turkiyenin sayili youtuburlarindanim 12 abonem var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kabune kullanıcısına yanıt
    Bir insan neden her yerde rampart kullanır anlamıyorum Helal valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 13 Ocak 2019; 14:39:21 >
  • Buda benden olsun, elden gelen budur idare edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Buda benden olsun, elden gelen budur idare edin

guzel oyun olmus😊 yanliz mantisi sen kontrol edersen daha cok kill alirsin 👍

• :)) Teşekkür ederim. Maç sonu sevinç gösterileri ve maç kritiklerini de dinleyelim diyorsun. Bir dahakine inşallah :) @veteran_gamer

:)) Evet aynen bende senin gibi sayılılı youtuber olmak ostediğim için dikkat edeceğim buna @FLOZOF_

:)) o da birşey mi? Yemek yemeğe uyumaya her yere rampartla gidiyorum artık @tnrvd1996

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 13 Ocak 2019; 19:2:41 >
  • royal solo modu cok entresan bi mod bilmem belki bana denk geldi WICTORY aldigim oyunda 2 kisi kazandim son anlar dehset heyecanliydi IYI seyirler

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

royal solo modu cok entresan bi mod bilmem belki bana denk geldi WICTORY aldigim oyunda 2 kisi kazandim son anlar dehset heyecanliydi IYI seyirler
    Normal yolla alınmayan nefesin;dk 2.48 de tekrar normal yolla dışarı verilmesi :))

• quote:

Normal yolla alınmayan nefesin;dk 2.48 de tekrar normal yolla dışarı verilmesi :))

Alıntıları Göster
    🙈🙈🙈🙈🙈 👍👍👍

• Zombie modu hariç oyunu pek sevmedim. Sanırım WW2'ye döneceğim tekrar :(

• Merhaba arkadaşlar oyuna yeni başladım perkler ve oyun hakkında ufak tefek ip uçları verebilecek arkadaş var mı mesele solo da neler yapmam gibi

• Dün geceden 2 adet solo win özeti.

Yalnız tamam sniper da iyi olduğumu iddia edemem ama 7.04 dk da taşın arkasındakini sniper la 2 kez vurmamış mıyım ya? Şimdiye kadar bir bağlantı sorunum olmadı acaba bir bug falan mı oldu ki hit vermedi ya da vurdum mu zannediyorum ben ? :)

• quote:

Dün geceden 2 adet solo win özeti.

Yalnız tamam sniper da iyi olduğumu iddia edemem ama 7.04 dk da taşın arkasındakini sniper la 2 kez vurmamış mıyım ya? Şimdiye kadar bir bağlantı sorunum olmadı acaba bir bug falan mı oldu ki hit vermedi ya da vurdum mu zannediyorum ben ? :)

kedidir o kedi

2. si kesin vurmuyor, ilki de muhtemelen crosshair hareketli olduğundan vurmuyor. R3 e basıp nefes tutabilirsin öyle durumlarda.
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Ben bi çalışıp geleyim o zaman :)
    o nefes tutmayi ben calissam da yapamiyorum, illa aimim kaciyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

o nefes tutmayi ben calissam da yapamiyorum, illa aimim kaciyor.
    yaslandik sahin ondan olabilir zaaa

• ama anladigim kadariyla o nefes tutma isini sen sahane yapiyosun ceyhun oyunun az daha uzasaymis hik hik deyip kaliyormussun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

ama anladigim kadariyla o nefes tutma isini sen sahane yapiyosun ceyhun oyunun az daha uzasaymis hik hik deyip kaliyormussun
    😂😂

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.