Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 4 (2018) [PC ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
12
Favori
37.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nat Type olayı şu lobide başımı ağrıtıyor, sanırım ondan bu sürekli lobby is not joinable hatası, dediğinize bir bakayım ama yazdığım şeyin sizin dediğinizle aynı olup olmadığı konusunda şüpheliyim, bilmiyorum zombie denediniz mi hiç lakin online tanımadığınız insanlarla daha oynasanız, en iyi internet bağlantısı kimdeyse onu host olarak atıyor, böyle olunca upload hızınız vs yetersizse oyun çöp oluyor. Arkadaşın da benim de hızlarımız bayağı kötü upload olarak yetmiyor, kesin birinin pingi 300 400 oluyor hatta 6-7 dakika sonra kopmalar yaşanıyor. Bilmiyorum dediğinizle alakalı mı ama. Hani nasıl blackout - multiplayer serverları varsa bunun da serverlarının olması gerekmez mi? Yada var ama ben mi bulamadım.

Çıktığı günden beri oynuyorum ama zombie'ye daha yeni fırsat geldi. :D
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Ben de moderate şeklinde, nasıl değiştiriyoruz? Googlelayayım biraz.

Buldum ama değerler mi güncel değil anlamadım olmadı bir türlü. Uğraşayım biraz daha.

Yok, aynı değerler olmasına rağmen hala moderate şeklinde kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 17 Ocak 2019; 19:19:8 >
  • KOSMERCAN kullanıcısına yanıt
    Valla ben zombi modunu oynamıyorum pek bana gore değil o mod. Yukarılarda link paylaşmıştım port açmayı deneyin. Modem arayüzünde dmz yi aktif edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xymox

1 haftalık free trial saat kaçta başlıyor bilen varmı?
    hocam nerden indirebiliyoruz bi bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

hocam nerden indirebiliyoruz bi bulamadım

Alıntıları Göster
    battlenetden indiriliyor ama oyunu full indirtiyor ne yazikki 60 gb falan

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

battlenetden indiriliyor ama oyunu full indirtiyor ne yazikki 60 gb falan

Alıntıları Göster
    battlenet olduğunu biliyordum da indirmeye kapalıydı hocam açılmış şuan

indirecek başka şeyim yok gülü seven dikenine katlanır indireceğiz artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Open olması gerekiyor
    Dmz ayarlarından Open yapıyorum ama değişen bişey yok gene oyun bulmuyor. Sorunuda buldum gibi bişey ama modemim Bant genişliğini ayarına izin vermiyor malesef.
  • vivianas kullanıcısına yanıt
    Yukarıda attığım linkte yazıyor. Pc den de port işini yaptım ben.

• triali denedim oyun çok drop çok fps düşüşü yapıyor.bf5 de rahat rahat yüksek ayarda oynatan pc bu oyunda dropdan oynatmıyor.çamur gibi grafik var fps hiç stabil degil.ps4 de deniyecegim birde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

triali denedim oyun çok drop çok fps düşüşü yapıyor.bf5 de rahat rahat yüksek ayarda oynatan pc bu oyunda dropdan oynatmıyor.çamur gibi grafik var fps hiç stabil degil.ps4 de deniyecegim birde
    Pcde fps drop oluyor evet anlık, ps4'de denedim öyle bir drop yaşamadım.
    Attığınız linkteki bütün herşeyi yaptım. Artık oyun buluyor fakat bu seferde 34-40 kişilik lobilere atıyor. Başkada çözümü yok galiba bu olayın
    Open oldu mu ki. Ben neredeyse hep Multi oynuyorum. Serverlar da pek iyi değil açıkçası.

Nat Type Open'ı Dmz ile yapıyorum. Sizin attığınız portları deneyince daha çok işe yaradı oyun bulmada. Bende genelde multi takılıyorum. Okadar para verdik birazda blackout girek dedikte olmuyor
    Call of Duty: Black Ops 4 (2018) [PC ANA KONU]Şunlarıda yapmıştım ben artık son çare bunlarda var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Pcde fps drop oluyor evet anlık, ps4'de denedim öyle bir drop yaşamadım.

Alıntıları Göster
    i5 4460 - r9 380 ile bf5 betayı denemiş ve oynayamamıştım. fps aşırı düşüktü. black ops'u med ve high(çoğu high) gayet akıcı bir şekilde 60-100 fps arası oynayabiliyorum. bf5'in yanında optimizasyon muazzam bence.
  • Sonunda tüm silahları gold yapıp dark matter ı açtım :) en son bıçağı bırakmıştım.En zorlarıda seri pompalı ile bıçak oldu :)
    Call of Duty: Black Ops 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Multiplayer kısmında karakter sıfırlama yok mu bulamadım, bir hesap aldım da sıfırdan oynamak istiyorum.
  • :D :D oyunlara para vererek alanlarda mı var. :D sonlu birşeye niye para veriyorsunuz ya etraf crackli versiyonu dolu
    Evet bu ayarlarla ciddi bir değişim oldu ama ping ve serverleri hala çok kötü buluyordu. Arkadaşın kullanmadığı bir modem vardı. Onunla değiştirdim ve bütün sorunlarım ortadan kalktı
    Ne güzel, sevindim.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.