Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 4 (2018) [PC ANA KONU] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
12
Favori
37.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ingilizcen varsa eğer şuradaki gibi yapmalısın.
    ben burdan hallettim.
    http://www.advancedwarfare.co.uk/blog/2014/11/06/stop-lag-lagging-online-multiplayer/
  • oyun steam'a gelseydi çok iyi olurdu. anlaşamadılar demek ki
  • JaxFellex kullanıcısına yanıt
    Blizzard satın aldı ya o yüzden aracı sokmak istemedi belli ki. Steam e gelse o da komisyon alacak diye .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda gördüğüm en dandik server COD serverları oldu özellikle çatışma anında 75 den 250 ye kadar çıkıyor
  • Hesabımı 60 TL ye satıyorum almak isteyenler pm atsın daha fazla inemem..
  • This is a restricted product and it can be activated and played ONLY in Europe

Bu ibarenin olduğu oyunu Türkiye den oynayabilir miyim? VPN gerekir mi bu bölge için, ben TR bu bölgeye dahil diye biliyorum.

• Valla biz Avrupa keyini kullanamamıştık. Avusturya dan arkadaşım key atmıştı Türkiyede geçerli değil demişti. Biz de Avsutruya adresli hesap açıp öyle yaptık. Vpn ile.
  • shadowofdonkey S kullanıcısına yanıt
    Hocam şu sayfadakilerini yaptım open oldu umarım değişmez.https://eu.battle.net/support/en/article/7842

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 14 Ocak 2019; 20:24:46 >
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam...

• blackout edition mu ?
  • xymox kullanıcısına yanıt
    evet
  • Oyuncu sayısı mı düşüyor yoksa eşleştirme sisteminde mi bir sıkıntı var bilmiyorum ama bugün Blackout'ta mod fark etmeksizin oyuncu bulmakta zorlandı. Saat akşam 5-6-7 gibi hem de, öyle erken saat de değil.

Bir de ek olarak, Zombie oynayalım dedik geçen gün, galiba server diye bir olay yok? Oynayanlardan birini host atıyor? Hep de bize attı şansımıza ve upload hızlarımız çok kötü arkadaşlarımla, kaldırmıyor yani. Bir yerden sonra oyundan atıyor vs.. Çok kötü hatta çok saçma değil mi, custom game'lerde tamam ama online oynarken neden server yok? Veya bir ayarı vs mi var?
  • KOSMERCAN kullanıcısına yanıt
    Nat Type Modarate mi ? Sol alttan ismine tıklayıp sonra yukarıdaki simgelerden en sağdaki info uzerinden nat type ini görebilirsin.

• saat kaçta trial versiona geçecek?
  • ocağın 17 si denmiş ama saat belirtilmemiş
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı sorun var Nat in ne olması gerekiyor?

• vivianas kullanıcısına yanıt
    Open olması gerekiyor
  • 1 haftalık free trial saat kaçta başlıyor bilen varmı?
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.