Şimdi Ara

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 [ANA KONU] PS4 / PS4 PRO (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
41
Favori
108.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ana hesabından farklı bir hesapta bo3 season pass i olan varmı secondarysi boşta olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Eski codculardan ve advanced warfare'in onlineını beğenenlerdenim. Bu oyunun da multisi sarıyor mu ? Ona göre alıp almama kararı vereceğim.
    Dipnot: oyunun sıfırı 90 tl gibi bir fiyata gelecek

Bence şu ana kadar çıkmış en iyi Cod multi olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Modern warfare 2 nin yarısı kadar keyif verse yeter bana valla hocam çok iddaalı oldu şimdi bu söz

• Hocam COD2 'DEN beri oynuyorum. Sadece COD4'TEN bu kadar keyif aldım diyebilirim. Ama tabi, zevkler değişebilir.

• bı konuda bılgınız ıhtıyacım var arkadaslar.yenı sılahlar gelmıs bı kac tane.bunları ps store dan satın alabılıyormuyuz.yoksa oyun ıcerısındekı black marketten ne cıkarsa bahtımızamı
    varsa soyledıgım gıbı bır ımkan ps store dan almak ıstıyorum yenı sılahları arkdaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unwicked -- 6 Temmuz 2016; 1:54:01 >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bende sezon geçişi olmasına rağmen, awakening dlcsi indirilemiyor. Yabancı forumlarda, lisansları geri yükleyin yazıyor. Yapıyorum ama olmuyor. Benzer durum yaşayan arkadaşlar var mı? Çözümünü bilen var mı? Hayırlı bayramlar herkese.

Not: Resimde kuruldu yazmasına rağmen, dlc boyutu görünmüyor diğerlerinin aksine. İndirme ikonu da inaktif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi self_control35 -- 6 Temmuz 2016; 3:42:14 >
  • self_control35 kullanıcısına yanıt
    Başka hesaptan awakening dlcsi indirmişseniz,inmiyor.zaten kurulu yazıyor yanında.bi kontrol edin

• rerea kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Ancak oyunu yeni aldım. Daha önce hiçbir hesaptan oyunu oynamadım.
    Oyun içinde zombi haritalarına bir bak istersen bence yüklü olduğu için inmiyodur.ama diğerlerinin indirme ikonu varken onun olmaması da garipmiş.

• rerea kullanıcısına yanıt
    Zombi haritası var. Oynayabiliyorum. Ama multi haritaları yok! Zaten ben hesabı ana yaptıktan sonra, kütüphaneye girdim. Awakening için ''kuruldu'' yazıyordu. Şaşırdım. Belki Deluxe edition olduğu için, ana oyuna gömülüdür diye düşündüm ama nafile.
    Multi haritalarıda kuruludur.bende de o şekilde dlc1in haritalarını random açabiliyorum.dlc2yi oynayabiliyorsun ama.zombi haritası kuruluysa onlarda kesin vardır.ama özellikle o haritalarda oynayamıyorsun bunu call of un updateleri bu hale getiriyor.

• Gece açılacak sanırım dlc 12 sindemiydi?

• Yeni zombi haritasını oynayacak varsa ekleyebilir, özel mesaj atarsanız daha çabuk iletişime geçebiliriz.
  • Zombi haritası müthiş olmuş diğer multi mapler fena değil.

• Şu zombi için ayrı oyun çıkartmadan bu kadar kafa yakan bir hikaye anlattılarya helal olsun birde kendine ait Zombi oyunu olsa neler olacak kimbilir.

Şu ana kadarki Zombi hikayesinin bulabildiğim en kısa ve öz anlatımı bu.Henüz BOPS3 haritalarında easter egg kovalamadım bir ara ekip kurmak lazım aslında şimdi giriyorum elemanlar hemen itemler topluyor birşeyler yapıyor falan ben boş boş izliyorum bilmediğim için.

• Gorod krovi oynamak isteyenler pm lütfen.internet bağlantısı iyi olmalı.ve oyun içerisinde bencil olmayacak.sağlam ilerlemek istiyorum.

• Muhtemelen, Bops3 ün yeni dlc sindeki empire haritasında, duvarda asılı bir haritada Türkiye haritası kullanmışlar. Bugün dikkatimi çekti.
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Gerçekten güzel ve açıklayıcı bir video olmuş. Paylaşım için teşekkürler. Ben de multiplayerdaki matchmaking'den çok bunaldığım için son günlerde Zombi oynamaya başladım.

Önceki oyunların hiçbirinin zombi modlarıyla ilgilenmediğimden ve Season Pass'leri de almadığımdan hikayeye epey yabancıyım. Ama millet tam hastası diyebilirim. Hatta şu Easter Egg'leri nasıl bulup çıkarıyorlar hayret ediyorum...

Ama bu sefer sırf zombi moda merak sardığımdan Season Pass'i de aldım. Henüz iyi sayılmam ama yavaş yavaş öğreniyorum. İlgilenirseniz oynarız birlikte...
  • Season pass sahibiyim.

Oyun için 1 dlc daha gelecek mi ? Descent dlc, son muydu yoksa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Season pass sahibiyim.

Oyun için 1 dlc daha gelecek mi ? Descent dlc, son muydu yoksa ?

1 tane daha gelecek dlc var.zaten hep 4 ek paket çıkarıyolar.

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.