Şimdi Ara

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 [ANA KONU] PS4 / PS4 PRO (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
41
Favori
108.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nostra07

quote:

Orijinalden alıntı: ketchup.

quote:

quote:

quote:

quote:

ya bir oyunun icine nasil edilebilir adamlar onu gostermis ping sorunu kasimdan bu yana hic yasamamistim bu double xp haftasi yasatti paso turk serveri geliyo bizim mal millet 3 mbit adsl ile oynamaya calisiyo

Dostum pingin net hızıyla alakası yok haberin olsun.

host diye bisey yok yani?

Host olman internet hızınla değil senin servera olan bağlantı kalitenle ilgili. Servera göre bağlantısı en verimli olan host olur. Türkiyede server olmadığı için herkes türk olduğu zaman doğal olarak host kim olursa olsun serverlar bize uzak olduğu için lobbyler lagdan oynanmıyo. Benim tek merak ettiğim bazı hotfixlerden sonra sizin beğenmediğiniz 3 mbit akklı netimle sabit 60 pingle oynarken daha sonrasında gelen başka bir hotfixle sabit 80 pingle oynuyo olmam. Kaldı ki dlcnin çıktığı gün herkes söyledi çok düşük pinglerle oynuyoduk yani adamlar isterse yapabiliyolar doğru matchmaking olayını ama dlc hatalarını gideren hotfix geldikten sonra herkes tekrar ping sorunu yaşadığını söylemeye başladı. Sorun kesinlikle Treyarchta ben ülkemizdeki neti savunucak değilim ama emin olun sorun bizde değil.

ya hocam yapma Allah icin senin mantigina gore 56k modemle baglansak bile ayni bi kere serverlara baglanmak icin internet hizi onemlidir eger host 25-50mbit arasi bir internet hizi olan biri olsa oyun hag gibi akar bir yol dusun birimizin hedefe uzakligi 25km digerininki 100 km sence 100 km uzakligi olan kisi saatte 3km hizla hedefe ulasabilir mi ote yandan 25km hedefe uzakligi olan kisi 150km hizla gidiyo internet hizi bu oyunda her seydir 10 senedir x live da oynadim iki sey onemlidir lobby nin geneline olan uzakligin birde INTERNET HIZI kimse diyemez ki bu oyundaki ping olayiyla mbit hizi arasinda bir baglanti yoktur

Benim twitchte takip ettiğim ingiliz bi streamer var. Adam artık lobbylerin patlamasından dolayı oyunun yayınını yapmayı bıraktı. Kendisi glasgowda yaşıyo 200 mbit download 25mbit uploadı var. Adam 30 pingle oynuyodu ve 30 pinge bile çok diyodu 17 pingle oynaması gerekiyomuş normalde. Kendisinin advanced warfareda 2000+ dna, ghostta 2500+ kem strike atmışlığı var. Bu adamın bağlantı problemini söyleyin o zaman bana. Sadece amerikada yaşarsanız bu oyunu rahat oynarsınız ama bu oyun sadece amerikada satılmadığı için herkesin bu durumdan şikayet etme treyarchında bunu düzeltme sorumluluğu var. Youtubeda black ops 3 lag issues yazın bi aratın bakalım.

ali a de ingiltere yasiyor cj var oda ingilterede yasiyor yag gibi akiyorlar hepsi ben asla tek sorun oyuncularda diyemem boyle bir oyunun almanyada ve fransada mutlaka serverlari olmali bunu yillardir activision a yazan dostlarim var ancak oyuncularin internetleride bir o kadar onemli kimse cikip. diyemez 1mbit adsl ile oynuyorum yanda twicth 1080p yayin acik hic kasmadan oynuyorum boyle bir dunya yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ya bir oyunun icine nasil edilebilir adamlar onu gostermis ping sorunu kasimdan bu yana hic yasamamistim bu double xp haftasi yasatti paso turk serveri geliyo bizim mal millet 3 mbit adsl ile oynamaya calisiyo

Dostum pingin net hızıyla alakası yok haberin olsun.

host diye bisey yok yani?

Host olman internet hızınla değil senin servera olan bağlantı kalitenle ilgili. Servera göre bağlantısı en verimli olan host olur. Türkiyede server olmadığı için herkes türk olduğu zaman doğal olarak host kim olursa olsun serverlar bize uzak olduğu için lobbyler lagdan oynanmıyo. Benim tek merak ettiğim bazı hotfixlerden sonra sizin beğenmediğiniz 3 mbit akklı netimle sabit 60 pingle oynarken daha sonrasında gelen başka bir hotfixle sabit 80 pingle oynuyo olmam. Kaldı ki dlcnin çıktığı gün herkes söyledi çok düşük pinglerle oynuyoduk yani adamlar isterse yapabiliyolar doğru matchmaking olayını ama dlc hatalarını gideren hotfix geldikten sonra herkes tekrar ping sorunu yaşadığını söylemeye başladı. Sorun kesinlikle Treyarchta ben ülkemizdeki neti savunucak değilim ama emin olun sorun bizde değil.

ya hocam yapma Allah icin senin mantigina gore 56k modemle baglansak bile ayni bi kere serverlara baglanmak icin internet hizi onemlidir eger host 25-50mbit arasi bir internet hizi olan biri olsa oyun hag gibi akar bir yol dusun birimizin hedefe uzakligi 25km digerininki 100 km sence 100 km uzakligi olan kisi saatte 3km hizla hedefe ulasabilir mi ote yandan 25km hedefe uzakligi olan kisi 150km hizla gidiyo internet hizi bu oyunda her seydir 10 senedir x live da oynadim iki sey onemlidir lobby nin geneline olan uzakligin birde INTERNET HIZI kimse diyemez ki bu oyundaki ping olayiyla mbit hizi arasinda bir baglanti yoktur

Benim twitchte takip ettiğim ingiliz bi streamer var. Adam artık lobbylerin patlamasından dolayı oyunun yayınını yapmayı bıraktı. Kendisi glasgowda yaşıyo 200 mbit download 25mbit uploadı var. Adam 30 pingle oynuyodu ve 30 pinge bile çok diyodu 17 pingle oynaması gerekiyomuş normalde. Kendisinin advanced warfareda 2000+ dna, ghostta 2500+ kem strike atmışlığı var. Bu adamın bağlantı problemini söyleyin o zaman bana. Sadece amerikada yaşarsanız bu oyunu rahat oynarsınız ama bu oyun sadece amerikada satılmadığı için herkesin bu durumdan şikayet etme treyarchında bunu düzeltme sorumluluğu var. Youtubeda black ops 3 lag issues yazın bi aratın bakalım.

ali a de ingiltere yasiyor cj var oda ingilterede yasiyor yag gibi akiyorlar hepsi ben asla tek sorun oyuncularda diyemem boyle bir oyunun almanyada ve fransada mutlaka serverlari olmali bunu yillardir activision a yazan dostlarim var ancak oyuncularin internetleride bir o kadar onemli kimse cikip. diyemez 1mbit adsl ile oynuyorum yanda twicth 1080p yayin acik hic kasmadan oynuyorum boyle bir dunya yok

Ali a sorun yaşasa bile söyliceğini düşünüyo musunuz gerçekten? Activision her sene bu adamları zengin ediyo zaten. Ben akkye takıldığımda bile 60 pingle oynuyodum taki oyun iki günde bir gelen hotfixlerle yalama olana kadar. Siz her zaman sorunsuz oynuyosanız şanslısınız demekki son söylemek istediğimde pro cod oyuncuları bile yavaş yavaş cs go oynamaya başlamış durumda cod serisi zaten bitmeye yaklaştı. Maalesef artık oyunu oynayanların büyük çoğunluğu sizinde rahatsız olduğunuz gibi çoluk çocuk kitle. Bence bu yüzden artık serverlarda gelişme olmaz. Oyunun satış rakamları güzel ama anlık oyuncu sayısı gittikçe düşmeye başlamış.

• Merhabalar arkadaslar. Bo3'u bu hafta ici bende almayi planliyorum bitane uygun fiyata buldum fakat us'dan alinma, bu sorun yaratirmi multiplayer oynarken dlc alirken falan?

• ___NeO kullanıcısına yanıt
    Us dan alınma ise dlc us hesaptan alırsanız oynayabilirsiniz

• yuvanacuu kullanıcısına yanıt
    Hocam cvp icin tesekkurler peki us hesaptan almak icin arti yeni bir hesapmi acmam gerekiyor?

Yani hesabınız us değilse ve us hesabınız yoksa açmanız şart

Hocam son bir soru :) bu isler skintili oluyormu yoksa cok basit olaylarmi onagore alacagim oyunu eger ugrastiriyorsa hic bulasmiyim :) cok tesekkur ederim degerli cevaplariniz icin.

• S.a, benim karekterin seviyesi 17 ama 6 görünyo kapatıp acyom aynı gecende aynısi oldu kapatıp actım oyunu duzelmişti bugün düzelmiyo çözümü varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok hocam bir uğrastirma olmaz açarsiniz bir us hesap alirsiniz dlc yi diğer hesabinizdan oynamaya devam edersiniz basit bir işlem yani

Hocam cok tesekkur ederim zaman ayirdiniz cvp verdiniz :) cok yararli oldu.

Ne demek hocam her zaman diyelim rica ederim :)

• Longshot nasıl oluyo bi türlü çözemedim varmı acıklaya bilicek biri

• quote:

Orijinalden alıntı: cevik001981

S.a, benim karekterin seviyesi 17 ama 6 görünyo kapatıp acyom aynı gecende aynısi oldu kapatıp actım oyunu duzelmişti bugün düzelmiyo çözümü varmi

Dostum sanirim birisi online birisi de offline levelin. Oyunun online olamama bombaları var böyle.

• goz_35 kullanıcısına yanıt
    Dogrudur hocam öyle herhalde şimdi actim düzeldi çok ilginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 20-30 levellik adamlarda dark matter camo var. Nasıl açıyorlar anlamış değilim kolay yolu falan mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wingardiumleviosa

Arkadaşlar 20-30 levellik adamlarda dark matter camo var. Nasıl açıyorlar anlamış değilim kolay yolu falan mı var?

Cod pointle açmıştır.

• Arkadaşlar pinglerde pek düzelme olmadı 90 120 arası sarı çizgi de alıyorum sizde de öyle mi?

• Black ops 3 ps store da indirimde Ps4 için almayı düşünüyorum da .

Multiplayer da lag sorunu yaşar mıyım ? Bf4 oynuyorum şu an sorunsuz ,Black Ops 3 ü de sorunsuz oynayabilr miyim ? Ard arda aynı lobby de çok maç yapınca sorun oluyor mu ya da host migrate sorunu çok varmı ?

Şimdiden teşekkürler ...
  • Bu nuketown haritasını nasıl elde edebiliriz ön sipariş verenlermi oynıcak bi tek

• quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

Arkadaşlar pinglerde pek düzelme olmadı 90 120 arası sarı çizgi de alıyorum sizde de öyle mi?

Arada girip oynuyorum ama bende 80 pingin üstüne çıkmıyo.
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.