Şimdi Ara

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 [ANA KONU] PS4 / PS4 PRO (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
41
Favori
108.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PSN'in plansız bakımından sonra bir haller olmuş oyuna. Pingler yerlerde. Maç bulamıyor, baya bir arıyor. Oyun içinde de sürekli atlamalar oluyor. Sizlerde durum nedir arkadaşlar? Baya baya oynanmaz hale gelmiş oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

PSN'in plansız bakımından sonra bir haller olmuş oyuna. Pingler yerlerde. Maç bulamıyor, baya bir arıyor. Oyun içinde de sürekli atlamalar oluyor. Sizlerde durum nedir arkadaşlar? Baya baya oynanmaz hale gelmiş oyun.

Herkesin pingi bi anda 400e fırlıyo. Oyunun altyapısı çöp resmen kimse bu oyunun milyon dolarlık olduğuna inandıramaz beni.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sayfaya tüm perk açıklamaları eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 5 Ocak 2016; 22:20:03 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cod oynayanlar, Psn ahmet_tunc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

İlk sayfaya tüm perk açıklamaları eklenmiştir.

ilgin için teşekkürler kardeşim. çok iyi oldu bu.

sadece perkin altına ing. isminide yazarsan daha anlaşılır olur kanısındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutelbir56

Mrh arkadaslar zombies de easter egg kasan var mi? Katilmak isterim.

onu kasınca ne oluyor :D
  • Dun aksam duzelmis gibiydi pingler pek bi sknti yasamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: cgty1212

quote:

Cok acayip şeyler oluyo, anlatamam.

Zombies oynuyorsan bilmen lazim. Shadow of evil haritasinin görevlerini tamamlamak. Online da 4 kisi bitirmek sart. O yuzden buraya yazdim.

• quote:

quote:

quote:

Zombies oynuyorsan bilmen lazim. Shadow of evil haritasinin görevlerini tamamlamak. Online da 4 kisi bitirmek sart. O yuzden buraya yazdim.

ayıp dimi anlatma sakın zaten oynuyorum yumurta kasmayının anlamı ne bılmıyorum ama benım bıldıgım gorevlerı bıtırmek kılıc almak ıcınde yumurta gorevlerını bıtırmek sonra kılıcı gelıştirebiliyosun onun haricinde görev bilmiyorum

• arkadaslar benim oyun ispanyolca . oyunun menüsünde dil seçeneği yok mu.takas yapip aldim bugun bulamadim ingilizce yapmayi.lutfen yardim edin

• Arkadaşlar BLACK OPS 3'te ping sorunu yaşayanlar bunları yaparsa her daim 4 çizgi yeşil oynayacaklardır.(İstisna Çıkabilir )

Ben ilk defa bu oyunda ping sorunu yaşadım pingim genelde 100-110 du doğal olarak 3 çizgi sarı olarak oynuyordum.

SABİT İP verdikten sonra Modem Arayüzü üzerinden UTCP : 80, 443, 1935, 3478-3480 UDP : 3478-3479 bu portları açıyoruz , ardından DMZ ile sabit ip mizi korumasız açık bırakıyoruz.Modemin güvenlik duvarınıda devre dışı bırakıyoruz.Bağlantı için herşeyi yaptık.

Bir çoğunuz bunları yaptı benim gibi fakat ben Open NAT almama rağmen hala 4 çizgi yeşil ping ile oynayamıyordum.Bildiğiniz gibi TR üzerinden İP'lerimiz direk Almanya sunucusuna bağlanıyor, ALMANYA üzerindeki sağlam DNS'leri bir deneyeyim dedim sonuç ne olucak , şuan 80 Ping sabit bir şekilde yeşil ping ile oynuyorum.Her oyundada aynı değişmiyor.

Modemim ASUS valla her DNS i denedim almanyadan Prox satın alıcaktım fakat PS4 üzerinde Proxy ID PASS giremiyoruz o yüzden bağlanamam diye almadım yapabildiğim en iyi bağlantı şekli bu umarım sizde işe yarar , keyifli oyunlar dilerim..

DNS 1 : 54.93.173.153

DNS 2 : 217.79.186.148

• quote:

quote:

quote:

quote:

ayıp dimi anlatma sakın zaten oynuyorum yumurta kasmayının anlamı ne bılmıyorum ama benım bıldıgım gorevlerı bıtırmek kılıc almak ıcınde yumurta gorevlerını bıtırmek sonra kılıcı gelıştirebiliyosun onun haricinde görev bilmiyorum

Youtube da detayli videolari var bende ordan baktim. Bi bak ister sen.

• Arkadaşlar bu geçen ki bakıma kadar oyunu rahatca oynuyordum şimdi oyuna girerken bu 2 kez X e bastığımız giriş ekranında tuşa bastığımda Error code : A.B.....Y.Z diye giden bir hata veriyor. Bu sorunun bir çözümü var mı yada karşılaşan benden başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 7 Ocak 2016; 12:52:17 >
  • Bu DNS'leri modeme mi yoksa PS4'e mi girdiniz arkadaşım?
  • Schevko kullanıcısına yanıt
    PS4 e giriyorsunuz hocam , çoğu modeme zaten tek DNS sunucusu girebiliyorsunuz en azından bende böyle birde DHCP Sunucusu bölümünde Varsayılan Ağ Geçidi'ni boş bıraktıysanız Modem İP sini girebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aimstein -- 7 Ocak 2016; 14:52:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evcii

arkadaslar benim oyun ispanyolca . oyunun menüsünde dil seçeneği yok mu.takas yapip aldim bugun bulamadim ingilizce yapmayi.lutfen yardim edin

yok mu yardim edecek

• Sağol arkadaşım. Girdim denedim DNS'leri. Ping açısından bir farkını görmedim ama daha rahat maç bulmaya başladı sanki. Teşekkür ederim.
  • Shadows of evil' in easter egg ini yapmak isteyenler pm atabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: evcii

arkadaslar benim oyun ispanyolca . oyunun menüsünde dil seçeneği yok mu.takas yapip aldim bugun bulamadim ingilizce yapmayi.lutfen yardim edin

ingilizce yoktur.

• tşkler

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.