Şimdi Ara

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 [ANA KONU] PS4 / PS4 PRO (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.628
Cevap
41
Favori
108.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Navy SEALs

youtube dan izleyemeyen arkadaşlarım için vimeo dan paylaşıyorum izleyenlere teşekkürler.. psn: elcnerman

Merhabalar hocam, ripper'ın mantığını kavrayamadım ben. Yanına gidip bıçak atmaktan ne gibi bir farkları var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

Common aciyorum hocam ben hep. Geçen sonunda Epic cikardim Youtube'da baya epic cikaran var common kutulardan. Rare kutuda sans daha yuksek tabii.

Rare dan 1 tane bile epic açılmadı bana. Cammon kutudan aynı anda 3 tane cammon da çok nadir çıktı. Rare gereksiz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Erdem# -- 4 Ocak 2016; 20:11:03 >
  • Hocam size simdi onemli bir tecrubemi soylicegm bizim fiber super online var 24k burda oyun sorunsuz ping cogu zaman 50 65 arasi yil basi icin anne anneme gittik onun interneti 8mpit TURKNET adsl ve oyun oynamayi birak zor acildi oyun zor buluyor ve buldugnda da ping 100 400 arasi yani boyle geri kalmis bir yerde oturuyorsaniz internetiniz iyi degilse hic bosuna paranizi harcamayin fiber den asagsi olmucak tr desiniz en kotu fiber olucak tabi bu sadece bo3 de oyle oda treyarch in sucu
  • Kendi profilinden oynarsan sorun olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Kendi profilinden oynarsan sorun olmaz

eyvallah kardesim sagolasin

• Ben 10mb aliyorum ttnetden ping 100/130 arasi cok da olmasa sknti yaratiyor tabiki bide son guncellemeyle rare kutular bufflandi diyolarda o halde gereksizmi dersiniz

• Ps server'larıda sorun varmış sanırım bağlanamayan var mı oyuna ?
  • Oglen oynadim sknti yoktu

• Arkdslar ps4 u nat 1 yapabilen oldumu?

• Şuan da playstation network bakımda gösteriyor.Sanırım saldırı yemişler yine Lizard Squad tan. Geçmiş olsun umarım yine ps3 zamanındaki gibi 1.5 ay beklemeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xEmre1994 -- 4 Ocak 2016; 21:26:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Arkdslar ps4 u nat 1 yapabilen oldumu?

Hayir yok.tüm portlari ne var ne yok actim

Nat Type 2
    oyuna girince OPEN yaziyor

• ekostros kullanıcısına yanıt
    şuan bakım var giremedim oyuna

• Ditek servis saglayicinin bize verdigi kullanici adi ve pass la oluyor ama cihaz bu seferde nete girmiyor
    Bu arada bnm suan nat2 ve open ama yine problem yasiyorum ozellikle arkdslarla birlikte oynarken

• quote:

Nat 1'in bir onemi yok.Birinde internete direk baglisiniz digerinde router uzerinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate

quote:

Nat 1'in bir onemi yok.Birinde internete direk baglisiniz digerinde router uzerinden.

Dostum onu bende biliyorum faydasi olmasa yurtdisi forumlarinda ustune dusmezler
    Sanirim olsa bile diger aygitlar ps4 netteyken ayni baglanti uzerinden giremiyormus internete

• quote:

Orijinalden alıntı: Bardeos

quote:

Orijinalden alıntı: Navy SEALs

youtube dan izleyemeyen arkadaşlarım için vimeo dan paylaşıyorum izleyenlere teşekkürler.. psn: elcnerman

Merhabalar hocam, ripper'ın mantığını kavrayamadım ben. Yanına gidip bıçak atmaktan ne gibi bir farkları var

Oyunu hizli oynuyorsaniz bir an için 2 3 kisi arasinda veya karşılıklı kalabiliyorsunuz. Çokta yaninda olmaniza gerek kalmadan zaten işaretliyor biraz mesafe olsa bile bicakliyorsunuz.videoda da var ardi ardi 2 kisiyi tek tuşa basmam ile kendi aliyor. Bir de zevk meselesi. hive ile oynuyorum aslinda çoğu zaman onu da tavsiye ederim.

• Bakim bitmis sanirsam da oyunda bi allahin kulu yok 4 kisi cikmiyor

• Trapped Under Ice T kullanıcısına yanıt
    Hala oyunun serverlarında sorun var düzeltemediler gitti ondan dolayı oyuncu bulmuyor bazen 6 kişiyle partiye girersin oyuncu bulmaz yine saçmasapan bi durum çok yoğunluk olduğundan dolayı sanırım bu kadar satış beklemiyordu treyarch

• Mrh arkadaslar zombies de easter egg kasan var mi? Katilmak isterim.

• Arkadaşlat bf4 de origin hesabı açıp multide kariyer yaparak ilerliyoduk. Burada durum nasıl bir kullanıcı oluşturarak mı giriyoruz bir de hangi menü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doritoch -- 5 Ocak 2016; 18:51:16 >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.