Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
1
Favori
146.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.callofduty.com/mw3/videos/reveal

• Bu oyunu gerçekten oynamasınlar ya ne kadar gerizekalı hepsi şu oyuna doluşmuşlar. 10 levelim mp5 le serverin ağzına bağırıyorum ve kick niye mp5 kullanıyorum diye
    saçmalığa bak ya
    mp5 de kullanmayacaksak ne kullanıcaz?
    en boktan silah lan mp5
  • Arkadaşlar bu serverları neden bulamıyor pc ? Daha önceden sürekli oynuyordum 1 aydır filan girmiyordum bir gireyim dedim server bulamıyor pc
    Antivirüs vs birşey açık değil

• quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Arkadaşlar bu serverları neden bulamıyor pc ? Daha önceden sürekli oynuyordum 1 aydır filan girmiyordum bir gireyim dedim server bulamıyor pc

[age]http://i51.tinypic.com/24zxk7r.jpg[/simage]

filters kısmına bakın.orda birşeyler işaretli galiba.
  • beyler 3 aydır oynamıyorum da tekrar başlicam malum yaz geldi bişey sorucam şimdi dlc'ler falan çıkmıştır haritalar vs. paralıydı sanırım biz almadık o zaman nasıl olacak yani diyelim girdiğimiz server o haritaya girince bizi atıcak mı yoksa serverlar geçmiyor mu o zaman yeni dlc'nin ne anlamı kaldı bu olayı kavrayamadım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

quote:

Arkadaşlar bu serverları neden bulamıyor pc ? Daha önceden sürekli oynuyordum 1 aydır filan girmiyordum bir gireyim dedim server bulamıyor pc

[age]http://i51.tinypic.com/24zxk7r.jpg[/simage]

filters kısmına bakın.orda birşeyler işaretli galiba.

Filtre yoktu neden oldu bilmiyorum 5-6 kere aç kapa yapınca oyunu düzeldi,yinede sağolasın,umarım tekrarlanmaz

@theformul
    Haritan olmadığı için oyundan atıyor,filtre seçeneklerinde harita olanları vs ayıklayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: genccimbomlu

call of duty modern warfare 3 yaaa
    http://www.callofduty.com/mw3/videos/reveal

Pardon ya

• geçende matruşka bombası ve dark void görmüştüm bir videoda nasıl alınıyor
    bide şu zombideki 3-2-1 yazan perde açılıyomu
  • quote:

update yapman gerekiyor
  • Beyler oyunu Rusca olarak aldım İngilizceye çevirdim oynuyorum fakat sormak istediğim birkaç soru var.

1.Rusca'dan İngilizceye çevirdim fakat MP oynarken atıyorum TDM oynadığımız zaman ilk Map açılırkan bi ses gelir ''Team Dead Match'' falan diye sonra 5-4-3-2-1 oyun başlar vs. yada oyunu kaybedince ''Defeat'' diye ses gelir. İşte bu tarz sesler yok.Bunu düzeltmenin bi inmakı varmı?

2.Diğer bir konuda ping meselesi 60-70 ping'den aşşağı SW yokmu acaba? Hep xFire'dan alışmısı COD4 Mp'de 30'lu Pinglere.Varmıdır böyle 30'lu pinglerle oynamanın bi yolu. 10 Mgbt Fibernet kullanıcısıyım.

3.Son bir sorum grafikleri nekadar kısarsam kısayım istediğim akıcılığı sağlayamadım.MW2 oyunuyorum Full grafikle gayet akıcı ama Black Ops'da Normal diye bir ayar var ona çektim AA'yı kıstım genede MW2'deki akıcılığı yakalayamadım. Bu sorun hakkında önerilerinizi bekliyorum

Zaman ayırıp cevaplandıran arkadaşlara teşekkürler.

• Arkadaşlar oyunum çok kasmaya başladı eskiden böyle bir sorun yoktu şimdi online oynamak için girdiğimde kasıyor ve hata veriyor biri yardım edebilir mi ?
  • sırf su perk ler ıcın oynarım bu oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:
    Treyarch ın yapması biraz sırıtıyor gibi, kimse istemiyor treyarchı

Arkadaşın dediği gibi Ver Activision a adamlar yapsın..tabi verip yapmasıda kolay değil ama

hele dur modern warfare 2 gelsin sonra bunu konuşuruz

Zaten senin dediğini infinity ward yapması lazım Activision'un yapması lazım
  • arkadaşlar ben black ops yükledim zombi modu açılıyor zombi haritası az world at wardaki gibi harita yükleyebiliyor
    muyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_shn

arkadaşlar ben black ops yükledim zombi modu açılıyor zombi haritası az world at wardaki gibi harita yükleyebiliyor
    muyuz

dlc ile satın alınıyor dıger zombı harıtaları..
  • Oyunun konusu bile ölmus ama oyunda hala kino der toten oynayan var midir ? Ben sirf bu haritayi oynamak icin oyunu almayi dusunuyorum ama oyuncu kalmamistir diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşamları fix aynı adamlarla şansın varsa denk gelebilirsin. Demin baktığımda mesela direk 4.olarak katıldım. Online da da 1300-1900 arası adam oluyor yine geceleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fremanfedaykin

Akşamları fix aynı adamlarla şansın varsa denk gelebilirsin. Demin baktığımda mesela direk 4.olarak katıldım. Online da da 1300-1900 arası adam oluyor yine geceleri.

Sinava hazirlandigim icin yaza alabilirim.Bu sw lerin kaci oynanabilir pingde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben fix 2 Hollanda sw de oynuyorum ping 75-90 arası. 100'ün altında oynamak istediğin moda göre 12-15 sw var 18 kişilik genelde.

EDİT: Zombi modu çok daha lagli olabiliyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fremanfedaykin -- 19 Mayıs 2014; 23:03:45 >
  • hort, pc için alacağım var mı satan yada ucuza alabileceğim bir yer bilen
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.