Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.426
Cevap
1
Favori
146.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün çalışan multi bölümü bugün hiçbir server bulamıyor ? Ne oldu anlamadım ? Bir çözümü varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winters

quote:

Orijinalden alıntı: GhostEagle

bu ana menüdeki CONTRACTS yazan yerde 3 seçim yapılıyor bunlar ne acaba ne işe yarıyor??

Hocam görev gibi bişey onlar. Kontrat imzalıyorsun belirtilen görevi yapınca para, XP falan veriyor sana.

Örneğin; kontratın biri Galil silahıyla 20 adam öldür karşılığında 400 para, 400 xp al diyor.

teşekkür ederim dostum,
  • Arkadaşlar bu multiyi oynamak için illa orjinal oyunmu olması gerekiyor? yoksa nasıl oynayacaz ve yüklemem gereken patchler hangileri acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey In The Jar

prestigelei nerden açıcaz acaba ?

player card dan ama kariyerin silinir haberin olsun
  • yeni prestigeye gececek arkadaslara tavsiyem tüm cod paraları da silinecegi icin playercard kısmında satın alınabilecek her seyi almaları... cünkü playerard'da alınan seyler yeni bir pre. de silinmiyor. ben su an 8. predeyim playercardda her sey acık ha gerci sade bir türk bayragı ile oynuyorum o ayrı...

sunu da belirteyim arkadaslar prestigeye girin! her 2 pre. de yeni bir class acmis olacaksiniz. bu classlara da istediğiniz gibi perkler silahlar donatarak her türlü duruma hazırlıklı olursunuz. bende sniperlik icin, demo mapler icin, domi mapler icin, S&D icin vs.. slotların hepsi hazır oyle oynamak gercekten daha guzel oluyor.... rakip huey mi acti gec hemen ghost pro+st-3 rokete 2 mermide huey asağıda....
    ekleme: hızlı lvl atlama icin nuketown demolation ya da domination u tavsiye ederim. 80-100 kill arası oynuyorum genelde (sansim yaver gitmezse en asagi 45 ) cok deli xp geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaos7 -- 29 Aralık 2010; 20:15:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

yeni prestigeye gececek arkadaslara tavsiyem tüm cod paraları da silinecegi icin playercard kısmında satın alınabilecek her seyi almaları... cünkü playerard'da alınan seyler yeni bir pre. de silinmiyor. ben su an 8. predeyim playercardda her sey acık ha gerci sade bir türk bayragı ile oynuyorum o ayrı...

sunu da belirteyim arkadaslar prestigeye girin! her 2 pre. de yeni bir class acmis olacaksiniz. bu classlara da istediğiniz gibi perkler silahlar donatarak her türlü duruma hazırlıklı olursunuz. bende sniperlik icin, demo mapler icin, domi mapler icin, S&D icin vs.. slotların hepsi hazır oyle oynamak gercekten daha guzel oluyor.... rakip huey mi acti gec hemen ghost pro+st-3 rokete 2 mermide huey asağıda....
    ekleme: hızlı lvl atlama icin nuketown demolation ya da domination u tavsiye ederim. 80-100 kill arası oynuyorum genelde (sansim yaver gitmezse en asagi 45 ) cok deli xp geliyor..

mw2 gibisi mi var...

• şu forumdada bi kere can çekişmeden cevap alsam...
  • Evet orjinal almalısın
    Pahalı gelirse rus keyi alabilrsn 30TL idi sanırsam
    forumda konuları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headshooter

quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

yeni prestigeye gececek arkadaslara tavsiyem tüm cod paraları da silinecegi icin playercard kısmında satın alınabilecek her seyi almaları... cünkü playerard'da alınan seyler yeni bir pre. de silinmiyor. ben su an 8. predeyim playercardda her sey acık ha gerci sade bir türk bayragı ile oynuyorum o ayrı...

mw2 gibisi mi var...

• pentium dual core e2200 2.2 ghz 800 mhz

2 gb 800 mhz ram

1 gb gddr2 geforce 8500 gt ekran kartı

asus p5kpl g31 chipset anakart

300 watt aopen kasa

windows xp sp3 işletim sistemi

Arkadaşlar bu sistemle oyunu kasmadan oynayabilirmiyim ?? (Çözünürlüğün 1440*900 olması şartıyla)..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustang__TR -- 1 Ocak 2011; 15:18:42 >
  • Oyunun single bölümündeki konu harika..İngilizcesi olupda konuyu takip edenler için oyuna kendini kaptırmak çok olası..Bırakamıyorsunuz..
    Eğer konuyu anlamadan en azından mkultra deneyleri hakkında bilgi sahibi olmadan oyunu oynadı iseniz birşey anlamadan oraya oraya gidip önünüze geleni öldürürsünüz hiçde zevki kalmaz..

Birde biraz zor seviyede oynamak gerek..Yoksa yine zevki kalmıyor..Saklan şarjör doldur çık ateş et..İlerle..Saklan..Yoksa en kolay seviyede pata küte giriştiniz mi konuyuda zaten anlamadınız ehh ne berbat oyun der geçersiniz..

Diğer COD lardan aşağı kalır yanı yok yukarı kalır yanı var yani öyle diyim..Çok ince görmüşler..
  • Call Of Duty
  • Yakında yeni haritalar geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: theformul

Evet orjinal almalısın
    Pahalı gelirse rus keyi alabilrsn 30TL idi sanırsam
    forumda konuları var.

eyw kardeş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

pentium dual core e2200 2.2 ghz 800 mhz

2 gb 800 mhz ram

300 watt aopen kasa

Arkadaşlar bu sistemle oyunu kasmadan oynayabilirmiyim ?? (Çözünürlüğün 1440*900 olması şartıyla)..

herşey çözünürlük değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

Yakında yeni haritalar geliyor

Beleşe mi dağıtacaklar peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winters

quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

Yakında yeni haritalar geliyor

Beleşe mi dağıtacaklar peki?

kızılay dağıtcak.
  • arkadaslar bu oyunu bitirdikten sonra zombinini 2 bolumu acik gosteriyor diger bolum 2 bolumu oynayıncamı acılıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhostEagle -- 5 Ocak 2011; 8:53:24 >
  • quote:

2 gb 800 mhz ram

300 watt aopen kasa

Arkadaşlar yardımcı olacak birisi var mı ??
  • quote:

quote:

2 gb 800 mhz ram

300 watt aopen kasa

Arkadaşlar yardımcı olacak birisi var mı ??

Zor o ekran kartıyla hemde 1440*900 çözünürlükte.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.