Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops (2010) [ANA KONU] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
1
Favori
146.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • :D videonun 3:22 dden sonrası bomba olmuş modern warfare 2 de bende pusu yapanlara arkadan yanaşıp yapıyordum :D :D
  • Multiplayer'da bazı adamların nicklerinde butonları var. Nasıl yapabilirim bunları?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlack -- 19 Aralık 2010; 23:09:17 >
  • neymiş? rezil oyunmuş açıkçası bu oyun hiçbirşekilde alınmayı bile haketmiyor hala oynamayanlar için söylüyorum korsanını oynayın daha iyi illa orjinal alma niyetindeyseniz gidin modern warfare 1-2 serisini orjinal alın yada medal of honorda alabilirsiniz akabinde başka birşeyde alabilirsiniz... yok kardeşim ben enayiyim ben bunun fanboyuyum illa bunu savunacağım diyorsanız benim tartışacağım hiçbirşey yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerseriGezgin

neymiş? rezil oyunmuş açıkçası bu oyun hiçbirşekilde alınmayı bile haketmiyor hala oynamayanlar için söylüyorum korsanını oynayın daha iyi illa orjinal alma niyetindeyseniz gidin modern warfare 1-2 serisini orjinal alın yada medal of honorda alabilirsiniz akabinde başka birşeyde alabilirsiniz... yok kardeşim ben enayiyim ben bunun fanboyuyum illa bunu savunacağım diyorsanız benim tartışacağım hiçbirşey yok...

Herkesin zevki kendine hocam enayilikle ne alakası var
  • Ne demek ne alakası var arkadaşım?? yaptıkları oyuna bakıyorum yani oyunu orjinal alan(hele türkiyede orjinal alanlar için) bir haksızlık yapıldığını düşünüyorum he bunu alanlara söylesen derlerki yok ben mağdur değilim oyundan memnunum tamam derim ama bu benim düşüncemi değiştirmez.. yılda 1 kez aynı oyunu değişik ama monoton olan bir senaryola az bir grafik farkıyla berbat seslerle çıkarıyorlarsa ben bunda başka birşey ararım sadece isimden ve ünden yararlanarak ürünü sattırma çabasıdır bu başka birşeyde değildir...

aman ya ne diyorumki ben oyun piyasasını kutuplaştıran bizi bu duruma zorlayan firmalar utansın ama onlarında utanacak yüzleri yok.. o yüzden yıllardır söylüyorum ticari amacı öncelikli tutan firmalar sadece konsola oyun çıkarsın pcye bulaşmasınlar işte bulaştıkları zaman böyle sorunlu oyunlara talim etmek zorunda kalıyoruz.. ben buna yanarım
  • quote:

Ne demek ne alakası var arkadaşım?? yaptıkları oyuna bakıyorum yani oyunu orjinal alan(hele türkiyede orjinal alanlar için) bir haksızlık yapıldığını düşünüyorum he bunu alanlara söylesen derlerki yok ben mağdur değilim oyundan memnunum tamam derim ama bu benim düşüncemi değiştirmez.. yılda 1 kez aynı oyunu değişik ama monoton olan bir senaryola az bir grafik farkıyla berbat seslerle çıkarıyorlarsa ben bunda başka birşey ararım sadece isimden ve ünden yararlanarak ürünü sattırma çabasıdır bu başka birşeyde değildir...

aman ya ne diyorumki ben oyun piyasasını kutuplaştıran bizi bu duruma zorlayan firmalar utansın ama onlarında utanacak yüzleri yok.. o yüzden yıllardır söylüyorum ticari amacı öncelikli tutan firmalar sadece konsola oyun çıkarsın pcye bulaşmasınlar işte bulaştıkları zaman böyle sorunlu oyunlara talim etmek zorunda kalıyoruz.. ben buna yanarım

Gelen patchlerden sonra çoğu oyuncu şikayet etmemeye başladı. Tamam Treyarch'ın hatası var ama insanların zevklerine karışamayız değil mi ?
  • quote:

Ne demek ne alakası var arkadaşım?? yaptıkları oyuna bakıyorum yani oyunu orjinal alan(hele türkiyede orjinal alanlar için) bir haksızlık yapıldığını düşünüyorum he bunu alanlara söylesen derlerki yok ben mağdur değilim oyundan memnunum tamam derim ama bu benim düşüncemi değiştirmez.. yılda 1 kez aynı oyunu değişik ama monoton olan bir senaryola az bir grafik farkıyla berbat seslerle çıkarıyorlarsa ben bunda başka birşey ararım sadece isimden ve ünden yararlanarak ürünü sattırma çabasıdır bu başka birşeyde değildir...

alanlara enayi demen hoş değil. Ben orjinal aldım gayet memnunum rahat bir şekilde oynuyorum. Enayilik mi bu?
  • Ben bu durumu senin veya bir başkasının yüzüne vurmak istemiyorum ama ben böyle düşünüyorum kusura bakma insanların düşüncesini değiştiremezsin.. sen o oyunu orjinal alarak onların yaptığını desteklemiş oluyorsun bir bakıma...memnun olmak veya olmamaya gelince o ayrı mesele sonuçta herkesin gözünde hatalar bir başka türlü göze çarpar.. mesela ben bu oyunu körlemesine orjinal almış olsaydım bende kendimi enayi yerine konmuş hissederdim (ha sakın burdan aaa bu adam bizim içinde böyle düşünüyor biz bu oyuna sazan gibi atladık aldık bu adamda öyle düşünüyor demeyin atlayan olmuştur atlamayan olmuştur bunu neden söylüyorum?? bugün call of duty'in adını duyup hiç araştırmadan alan sonrada hayal kırıklığına uğrayıp yapımcısından tutun tüm çalışanlarına ağız dolusu küfür eden oyuncular var bu memlekette)
    (en son kendimi enayi hissetmeme neden olan olay ac2 de olmuştu.. ilk haftasında orjinal aldığım oyunu DRM saçmalığından dolayı ikinci haftasında sattım hemde yarı fiyatına..kopyasınıda saklayarak sonra malum yöntemle oynadım bunun içinde 1 ay beklemiştim)

aynı şeyi ubisofta yaptı prince of persia serisine son oyunun ne kadar rezil olduğunu gördük şimdi bu durum call of duty içinde geçerli... ve yemin ediyorumki ne prince of persia nın son oyununu nede bunu oynamış değilim sadece gittim izledim gördüm hepsi bu kadar..

Ben kimseyi incitmek veya ortaya körük atmak gibi bir planım yok ama olaya bakınca buna başka bir neden bulamıyorum bir ad bulamıyorum ve eminimki treyarch çalışanları uyguladıkları bu kurnaz politikalarından sonra bu oyunu oynayan oyuncularada enayi gözüyle bakıyordur...

saygılarımla...
  • quote:

Ben bu durumu senin veya bir başkasının yüzüne vurmak istemiyorum ama ben böyle düşünüyorum kusura bakma insanların düşüncesini değiştiremezsin.. sen o oyunu orjinal alarak onların yaptığını desteklemiş oluyorsun bir bakıma...memnun olmak veya olmamaya gelince o ayrı mesele sonuçta herkesin gözünde hatalar bir başka türlü göze çarpar.. mesela ben bu oyunu körlemesine orjinal almış olsaydım bende kendimi enayi yerine konmuş hissederdim (ha sakın burdan aaa bu adam bizim içinde böyle düşünüyor biz bu oyuna sazan gibi atladık aldık bu adamda öyle düşünüyor demeyin atlayan olmuştur atlamayan olmuştur bunu neden söylüyorum?? bugün call of duty'in adını duyup hiç araştırmadan alan sonrada hayal kırıklığına uğrayıp yapımcısından tutun tüm çalışanlarına ağız dolusu küfür eden oyuncular var bu memlekette)
    (en son kendimi enayi hissetmeme neden olan olay ac2 de olmuştu.. ilk haftasında orjinal aldığım oyunu DRM saçmalığından dolayı ikinci haftasında sattım hemde yarı fiyatına..kopyasınıda saklayarak sonra malum yöntemle oynadım bunun içinde 1 ay beklemiştim)

aynı şeyi ubisofta yaptı prince of persia serisine son oyunun ne kadar rezil olduğunu gördük şimdi bu durum call of duty içinde geçerli... ve yemin ediyorumki ne prince of persia nın son oyununu nede bunu oynamış değilim sadece gittim izledim gördüm hepsi bu kadar..

Ben kimseyi incitmek veya ortaya körük atmak gibi bir planım yok ama olaya bakınca buna başka bir neden bulamıyorum bir ad bulamıyorum ve eminimki treyarch çalışanları uyguladıkları bu kurnaz politikalarından sonra bu oyunu oynayan oyuncularada enayi gözüyle bakıyordur...

saygılarımla...

Evet treyarch "optimizasyon özürlüsü" olabilirler. Ama oyunun bütününü hiç saymak haksızlık olur. Single player tamam biraz klişe senaryo ama gayet akıcı(Yapay zeka feci kötü ama). Multiplayerda ilk hafta lag vardı, artık o da yok.Pingler ise bizim burda server olmamasıyla alakalı. Özellikle son patch'den sonra oyun iyice düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night_Stalker

Multiplayer'da bazı adamların nicklerinde butonları var. Nasıl yapabilirim bunları?

ehem
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenjaMean

quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

quote:

Orijinalden alıntı: Rëaksiyon

Bu oyunu en iyi oynayan elemanı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

www.youtube.com/watch?v=6y-glYYZ_RY&feature=popt14us04

Neresi iyi ki bunun ?

zaten dalga amaçlı yapılmış, kinaye yapılıyor.sol tarafta normal oynayan birini gösteriyor, sağ tarafta ise salak salak sadece yere yatarak oynayan birini gösteriyor.yere yatarak oynayanla dalga geçiyorlar

bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

quote:

Orijinalden alıntı: Rëaksiyon

Bu oyunu en iyi oynayan elemanı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

www.youtube.com/watch?v=6y-glYYZ_RY&feature=popt14us04

Neresi iyi ki bunun ?

O işin şakası, ama oynayan adamın ciddiyeti beni bitirdi, sanki gerçek savaşta ve kafasını olduğu yerden çıkartırsa ölecekmiş gibi korku içerisinde oynuyor resmen, etrafda millet bir birini boğazlıyor o ise kendini sağlama alma çabasında
  • ya arkadaşlar danma monma hepsini geçtim artık doğru düzgün oyun oynatmadan atıyorlar serverdan. nedir bu ya yediremeyen atıp banlıyo. geçen bir oyuna girdim daha tetiğe bile dokunmadan oyundan attı ve banladı dünde bi oyuna girdim baktım bizden birisi baya iyi oynuyo 11-1 gidio felan bizaman sonra baktım adam çıkmış. neyse oyun bitti ben birinciydim karşıtarafta biraz noobdu sanırım son killi felan gösterdi tam tabelayı göstercek hop kick + ban moralim bozuldu oynamadım. Biraz öncede oynim dedim yine birinci gidiyordum adam arkadaşım için yer lazım diye attı. Bune ya oynayabilmek için illa kötü performans mı sergilemek gerekiyo nebiçim bişey bu. Ben okadar iyi bir oyuncu değilim normalin biraz üsütü denilebilir ama nezaman biraz biraz iyi oynamaya başlasam adam s.nin keyfine atıp banlıyo. bu mu 120 tl nin karşılığı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: owan

ya arkadaşlar danma monma hepsini geçtim artık doğru düzgün oyun oynatmadan atıyorlar serverdan. nedir bu ya yediremeyen atıp banlıyo. geçen bir oyuna girdim daha tetiğe bile dokunmadan oyundan attı ve banladı dünde bi oyuna girdim baktım bizden birisi baya iyi oynuyo 11-1 gidio felan bizaman sonra baktım adam çıkmış. neyse oyun bitti ben birinciydim karşıtarafta biraz noobdu sanırım son killi felan gösterdi tam tabelayı göstercek hop kick + ban moralim bozuldu oynamadım. Biraz öncede oynim dedim yine birinci gidiyordum adam arkadaşım için yer lazım diye attı. Bune ya oynayabilmek için illa kötü performans mı sergilemek gerekiyo nebiçim bişey bu. Ben okadar iyi bir oyuncu değilim normalin biraz üsütü denilebilir ama nezaman biraz biraz iyi oynamaya başlasam adam s.nin keyfine atıp banlıyo. bu mu 120 tl nin karşılığı?

Clan server'larına giriyosundur belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

quote:

ya arkadaşlar danma monma hepsini geçtim artık doğru düzgün oyun oynatmadan atıyorlar serverdan. nedir bu ya yediremeyen atıp banlıyo. geçen bir oyuna girdim daha tetiğe bile dokunmadan oyundan attı ve banladı dünde bi oyuna girdim baktım bizden birisi baya iyi oynuyo 11-1 gidio felan bizaman sonra baktım adam çıkmış. neyse oyun bitti ben birinciydim karşıtarafta biraz noobdu sanırım son killi felan gösterdi tam tabelayı göstercek hop kick + ban moralim bozuldu oynamadım. Biraz öncede oynim dedim yine birinci gidiyordum adam arkadaşım için yer lazım diye attı. Bune ya oynayabilmek için illa kötü performans mı sergilemek gerekiyo nebiçim bişey bu. Ben okadar iyi bir oyuncu değilim normalin biraz üsütü denilebilir ama nezaman biraz biraz iyi oynamaya başlasam adam s.nin keyfine atıp banlıyo. bu mu 120 tl nin karşılığı?

Aslında ckan server'larına dikkat etmeden giriyorum. 100 pingin altında toplasan 6-7 tane server çıkıyo mecbur birine giriyorum. Tamam clan serverları atıyo diyelim. Neden ben 1. olunca atıyo daha erken atmıyo kafam ona takılıyo. Ya baştan at yada oynuyorsak oyunun ortasında atma kardeşim. Bütün zevkimi kırdı valla şu bi kaç günde :S
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

quote:

Aslında ckan server'larına dikkat etmeden giriyorum. 100 pingin altında toplasan 6-7 tane server çıkıyo mecbur birine giriyorum. Tamam clan serverları atıyo diyelim. Neden ben 1. olunca atıyo daha erken atmıyo kafam ona takılıyo. Ya baştan at yada oynuyorsak oyunun ortasında atma kardeşim. Bütün zevkimi kırdı valla şu bi kaç günde :S

Forumda multide takılan bir çok kişi var. Sende onlarla beraber oynayabilirsin. Böylece atma sorunu felan olmaz.
  • Dün akşam ki oyundan birkaç video paylaşmak istedim,sizler de paylaşırsanız neler olmuş neler bitmiş görebiliriz...bütün o lag,bağlanma sorunlarına rağmen bu oyunda ki hareket,heyacan birçok oyunda yok ne yazık ki

• hakkaten multisi dünyanın bir numarası
  • quote:

Orijinalden alıntı: voldemort

Dün akşam ki oyundan birkaç video paylaşmak istedim,sizler de paylaşırsanız neler olmuş neler bitmiş görebiliriz...bütün o lag,bağlanma sorunlarına rağmen bu oyunda ki hareket,heyacan birçok oyunda yok ne yazık ki

vuhu
  • quote:

Orijinalden alıntı: headshooter

quote:

Orijinalden alıntı: voldemort

Dün akşam ki oyundan birkaç video paylaşmak istedim,sizler de paylaşırsanız neler olmuş neler bitmiş görebiliriz...bütün o lag,bağlanma sorunlarına rağmen bu oyunda ki hareket,heyacan birçok oyunda yok ne yazık ki

vuhu

2. Video machinimalık.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.