Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 2 Zombies Perkler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
9.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnternette biraz araştırma yaptım perkler hakkında Türkçe hiçbir bilgi bulamadım. Ben yapmayı düşündüm. Perklerin Türkçe adları, fiyatı ve özelliğini bahsedeceğim. Perkleri azdan çoka fiyat listesine göre sıraladım

[size=3] 1) Quick Revive

Türkçe Adı: Hızlı Canlandırmak
    Fiyatı: 1500 Cost
    Özelliği: Gruptan yere yatmış kişinin normale göre çok daha hızlı bir şekilde kalmasını sağlar.

[size=3] 2) Double Tap Beer

Türkçe Adı: Sanırım ikili atış birası anlamına geliyor.
    Fiyatı: 2000 Cost
    Özelliği: Mermi düşmanıdır. Tek basışta 2 mermi sıkar. Seri atış sağlar. Zombileri daha hızlı öldüren önemli bir perktir.

[size=3]3) Tombstone

Türkçe adı: Mezar taşı
    Özelliği: Yere düşünce o kadar para ile aldığınız perkler gider. Eğer biri sizi kaldırmaz ise belirli bir süre içinde ölürsünüz ve raund bitince yeniden doğarsınız. Tombstone burada işimize yarıyor.tombstonu içtikten sonra eğer yere düşerseniz karşınıza bir seçenek çıkar ve f tuşuna basınca ölürsünüz ve öldüğünüz yerde bir büyü çıkar(bunu sizden başkası alamaz). Eğer son kalan kişi raundu bitirirse doğduğunuzda o büyüyü alarak eski perk ve silahlarınızı alırsınız(tombstone hariç bundan dolayı tekrar almalısınız.)

[size=3] 4) Stamina-Up

Türkçe adı: Kuvvet arttırmak.
    Fiyat: 2000 Cost
    Özelliği: Koşu hızı arttırır ve daha uzun süre koşarsınız. Zombilerden sıyrılmak için birebirdir.

[size=3] 5) Jugger Nog

Türkçe Adı: -
    Fiyatı: 2500 Cost
    Özelliği: Normalde zombilerin 2 vuruşu sizi öldürürken bu içecek ile 5 vuruşa ölürsünüz. Önemli bir perktir.

[size=3] 6) Speed Cola

Türkçe Adı: Hızlı Kola
    Fiyatı: 3000 Cost
    Özelliği: Çok hızlı bir şekilde şarjör değiştirirsiniz. Pahalı olduğu gibi çok yararlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Minnesotalı Henry -- 10 Şubat 2013; 14:45:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dunmoore

Merhaba,

İnternette biraz araştırma yaptım perkler hakkında Türkçe hiçbir bilgi bulamadım. Ben yapmayı düşündüm. Perklerin Türkçe adları, fiyatı ve özelliğini bahsedeceğim. Perkleri azdan çoka fiyat listesine göre sıraladım

[size=3]1) Quick Revive

Türkçe Adı: Hızlı Canlandırmak
    Fiyatı: 1500 Cost
    Özelliği: Gruptan yere yatmış kişinin normale göre çok daha hızlı bir şekilde kalmasını sağlar.

[size=3]2) Double Tap Beer

Türkçe Adı: Sanırım ikili atış birası anlamına geliyor.
    Özelliği: Mermi düşmanıdır. Tek basışta 2 mermi sıkar. Seri atış sağlar. Zombileri daha hızlı öldüren önemli bir perktir.

[size=3]3) Tombstone

Türkçe adı: Mezar taşı
    Özelliği: Yere düşünce o kadar para ile aldığınız perkler gider. Eğer biri sizi kaldırmaz ise belirli bir süre içinde ölürsünüz ve raund bitince yeniden doğarsınız. Tombstone burada işimize yarıyor.tombstonu içtikten sonra eğer yere düşerseniz karşınıza bir seçenek çıkar ve f tuşuna basınca ölürsünüz ve öldüğünüz yerde bir büyü çıkar(bunu sizden başkası alamaz). Eğer son kalan kişi raundu bitirirse doğduğunuzda o büyüyü alarak eski perk ve silahlarınızı alırsınız(tombstone hariç bundan dolayı tekrar almalısınız.)

[size=3]4) Stamina-Up

Türkçe adı: Kuvvet arttırmak.
    Fiyat: 2000 Cost
    Özelliği: Koşu hızı arttırır ve daha uzun süre koşarsınız. Zombilerden sıyrılmak için birebirdir.

[size=3]5) Jugger Nog

Türkçe Adı: -
    Fiyatı: 2500 Cost
    Özelliği: Normalde zombilerin 2 vuruşu sizi öldürürken bu içecek ile 5 vuruşa ölürsünüz. Önemli bir perktir.

[size=3]6) Speed Cola

Türkçe Adı: Hızlı Kola
    Fiyatı: 3000 Cost
    Özelliği: Çok hızlı bir şekilde şarjör değiştirirsiniz. Pahalı olduğu gibi çok yararlıdır.

bu juggernout tam olarak nerede ?

• Jugger Nog ;

Town Haritasında:
    Town haritasında 3 tane açılabilen bina var. Bunlar, bank-bar-adı olmayan bina. Bu adı olmayan yani tombstone'nın karşısındaki binada köşede joggernog vardır. (Bu binada Mp5 vardır.)Binanın açılış ücreti 750 Cost.

Farm Haritasında:
    Farm haritasında ambar(zaten açık) ve ev var. Bu evin üst katında Jogger Nog vardır.

Bus Depot Haritasında yoktur.

Not: Jogger-Nog, tüm haritalarda mp5'in olduğu yerdedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Minnesotalı Henry -- 10 Şubat 2013; 15:47:52 >
  • hocam eline sağlık sayende öğrendim bunları
  • Uplayalim o zaman
    Die Rise'a ozel bir perk var.
    Who's who:oldukten sonra yeni bi yasam sansi veriyor size,bunun sayesinde kendinizi kurtarabilir veya yeni bir hayata baslayabilirsiniz.
    Mob of the Dead'e ozel olan perk ise
    Ellectric Cherry:Sarjor degistirirken etrafa elektrik sacmanizi saglar,yakininizda olan zombileri baska bir yere isinlar,sikisinca kullanmak icin birebirdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PhD Flopper,Deadshot Daiquiri ve Mule Kick ide yazarsanız sevinirim bunlarda karşımıza çok çıkıyor almıyoruz ne yaptıgını bilmedigimiz için
  • Konu hortlatma... abi bu green run olan yerde 6000e aktif edilen şey ne işe yarıyo bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Konu hortlatma... abi bu green run olan yerde 6000e aktif edilen şey ne işe yarıyo bilen var mı ?

Konuyu hortlattığın iyi olmuş çünkü aynı sorunun cevabını bende arıyorum biri aydınlatırsa bu olayı iyi olur hiç bi yerde bulamadım türkçe olarak o perkin bi açıklamasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadalt

quote:

Konu hortlatma... abi bu green run olan yerde 6000e aktif edilen şey ne işe yarıyo bilen var mı ?

Konuyu hortlattığın iyi olmuş çünkü aynı sorunun cevabını bende arıyorum biri aydınlatırsa bu olayı iyi olur hiç bi yerde bulamadım türkçe olarak o perkin bi açıklamasını

hocam muştalıymış o v ye basınca elektirikli yımrıh atıyosun
  • quote:

quote:

quote:

Ama şöyle bi durum var üstad ya onu anlamadım o yuzden sormak istedim onun ne işe yaradığını, elimde raygun vardı ona bastım bi anda elimdeki raygun yok oldu gitti bide youtube bi video var izle adam ona basıyo onun altındaki boşluktan silah düşüyo ona şaşırdım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ama şöyle bi durum var üstad ya onu anlamadım o yuzden sormak istedim onun ne işe yaradığını, elimde raygun vardı ona bastım bi anda elimdeki raygun yok oldu gitti bide youtube bi video var izle adam ona basıyo onun altındaki boşluktan silah düşüyo ona şaşırdım

Tövbeler olsun onu bilmiyodum ben,6000 muştalıya gitti diye arkadaşla birbirimizin kafasına sıktıydık

• merhaba arkadaşlar 6000 bin e olan bıçağı sormuşsunuz o elektrikli bıçak belirli bir round a kadar zombieleri tek vuruşta etkisiz hala getirir yalan olmasın 10-15 arası round a kadar daha sonra birden fazla vuruşta etkisiz hala getirir.

Size bir konu hakkında bilgi vermek istiyorum belki denk gelmişsinizdir 6 perk(içicek) içmiş oyuncu bunun bir yolu var ve sadece town mapinde geçerli size anlatıyım öncelikle maximum 4 perk içebiliyorsun (zaten biliyorsunuz :D ) ve de bunların arasında tombstone olması şarttır bu yeni roundda tekrar canlanmanızı sağlar yapmanız gerekeni adım adım anlatacağım

Öncelikle tombstone da dahil olmak üzere 4 perk için (mesela jugger-nog,quick revive,stamin up,tombstone)
    Daha sonra biraz para biriktirin tombstone ve diğer içmediğiniz 2 içecek parası fiyatları en son yazacağım
    Daha sonra bilerek ölün tombstone ile birlikte 4 perk varken ve bu perklerı aklınızda tutun alacağınız içecek karışmaması lazım aynı içeceğı alırsanız çalışmaz
    Ölünce öldüğünüz yerde mezar gözükür onun içinden geçince içecekleriniz ve silahlarınız geri gelir
    Oyunda acele etmeniz gereken yere geldik şuan hiçbir içeeceginiz ve silahınız yok ben örneğime göre içecek söyleceğim içeceklerin ne olduğu fark etmez (tombstone,speed cola,double tap beer) içmelisiniz ve daha sonra kendi öldüğünüz yerdeki mezarın içinden geçtiğinizde 6 perke sahip olacaksınız

arkadaşlar eğer oyun ile ilgili sorularınız olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım arkadaşlar

İçecek fiyatları:
    Double Tap Beer=2000
    Jugger-Nog=2500
    Speed Cola=3000
    Quick Revive=1500
    Stamin Up=2000
    Tombstone=2000

ve de arkadaşlar isteyenler bana ulaşsın cod bo2 pc de zombie modu oynuyorum

• korsan olarak zombi modu oynama yok mu bu oyunda? torrentten indirdim hikaye modunu bitirdim zombiler açılmıyor am ek bipaket falan var mı kuralım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.