Şimdi Ara

CALL OF DUTY : BLACK OPS 2 (PS3 ONLiNE & PS3 ANA KONU) PRESTİJ & ZOMBİ ZAMANI (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.419
Cevap
24
Favori
212.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: paschendale

Arkadaşlar prestige awards bölümünde extra class slot u bir kere aldigimizda her prestigede kullanabiliyormuyuz yoksa sadece o prestige içinmi kullanabiliyoruz ?

Bende açık kalmıştı her prestige ama sadece tactical bir fazla alabiliyorsun wildcard olmadan tabi 10 sınırı içinde .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asssasintr

quote:

Arkadaşlar prestige awards bölümünde extra class slot u bir kere aldigimizda her prestigede kullanabiliyormuyuz yoksa sadece o prestige içinmi kullanabiliyoruz ?

Bende açık kalmıştı her prestige ama sadece tactical bir fazla alabiliyorsun wildcard olmadan tabi 10 sınırı içinde .

Tek sınıf yeterli olmaz heralde 10 sınıf oluşturmak için tam olarak ne yapmalıyım biraz daha açabilir misin ?

• quote:

quote:

quote:

Tek sınıf yeterli olmaz heralde 10 sınıf oluşturmak için tam olarak ne yapmalıyım biraz daha açabilir misin ?

10 sınırından kasıt toplamda bir Class da en fazla 10 tane şey seçebiliyorsun ya örnek olarak ;
    mp7 seçtik diyelim 2 tane eklenti long barrel ve quickdraw aldık yanına flak jacket , hardline , toughness , dexterity , extreme c. perkleri aldık 1 semtex 1 flashbang aldık = 10 oldu toplamda extra slot olsada bizde 11 olmuyor seçim hakkımız semtex veya peklerden birinin yerine 2 tane flash alabiliyoruz extra slot ile normalde yani extra slot açmadan prestige awardda wildcard kullanarak 2 tane alabiliyoruz
    Kısacası tactical kullanmak için 1 slot yer açıyor diyebiliriz

• quote:

quote:

quote:

quote:

10 sınırından kasıt toplamda bir Class da en fazla 10 tane şey seçebiliyorsun ya örnek olarak ;
    mp7 seçtik diyelim 2 tane eklenti long barrel ve quickdraw aldık yanına flak jacket , hardline , toughness , dexterity , extreme c. perkleri aldık 1 semtex 1 flashbang aldık = 10 oldu toplamda extra slot olsada bizde 11 olmuyor seçim hakkımız semtex veya peklerden birinin yerine 2 tane flash alabiliyoruz extra slot ile normalde yani extra slot açmadan prestige awardda wildcard kullanarak 2 tane alabiliyoruz
    Kısacası tactical kullanmak için 1 slot yer açıyor diyebiliriz

Teşekkürler.

• En sonunda zombide shotgun amblemini açtım
  • Beyler oyunda arkadasinla teke tek atabiliyomuyuz?
    Birde prestige 2 ye gecince yeniden kitlenirmi silahlar?

• Beyler ben kutudan cikan nuketown kodunu girdim,map multiplayerda acildi ama zombide acilmadi sorun nedir?

• Ya ben zombieye bi kere girdim ondan da pek bir sey anlamadim black ops 1deki gibi mi yoksa daha genis kapsamli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: haporis

Beyler ben kutudan cikan nuketown kodunu girdim,map multiplayerda acildi ama zombide acilmadi sorun nedir?

:) nuketown 2025 multiplayer mapidir eğer nuketown zombies oynamak istersen season pass alman lazım ya da tek başına çıkana kadar beklemelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luca Brasi

Ya ben zombieye bi kere girdim ondan da pek bir sey anlamadim black ops 1deki gibi mi yoksa daha genis kapsamli mi?

hangi moda girdiğine bağlı tranzit geniş kaplamlı fakat farm ya da town da oynarsan map küçülüyor bir de DLC lerde çıkan zombie mapleri black ops 1deki gibi
  • Merak etmeyin MW4 yeni motorla gelecek (Ali-A dedi)
  • black ops 2 die rise easter egg çok iyi bilen ve yapabilen varsa lütfen beni eklesin :aydinyildirim lütfen acilll
  • Mob of the Dead de 5 perk var o kötü.Yine PHD var ama işlevsiz.Koy 8 perk isteyen istedigini alsın di mi ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HolyHumerus -- 24 Nisan 2013; 17:41:11 >
  • simdi attim birazda baydi artik oyun

• zombi survivor oynamak isteyenler ekleyebilir
  • Güncelleme yaptım. Class ekleme falan. Paraya dönmüş oyun.

• Oyun cok baydi ya hic sarmiyor artik.Dun acmamla kapamam bir oldu.

• Oyun hic zevkli degil aga acip 2 saniye sonra kapiyom nasil sikilmadan prestige mastera kadar gidiyolar acep

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Oyun cok baydi ya hic sarmiyor artik.Dun acmamla kapamam bir oldu.

Aynen öyle bende bi gireyim dedim oyuna girmemle çıkmam bir oldu
  • Ps3'e uprising dlc'sinin ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgisi olan varmı ? Platforma özel olma süresi bitince çıkıcakmış diye okudum ne zaman biticek bu yahu
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.