Şimdi Ara

Call of Duty: Advanced Warfare - Türkçe Altyazılı Video (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
3
Favori
11.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Speck

adamlar nano giysiyi çalmışlar ayıp ya :D

Aynen Crysis 1 in modern versiyonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikler yenilenmiş diyorlar yine ben pek inanmıyorum bu senede saçma bişi çıkacak demedi demeyin.Multi aynı olur herhalde host sistemi devam ederse çöp olur zaten.(host sistemi ile host hack açarsa room direk hacked rooma dönüyor host dilediği her şeyi yapabiliyor) sıkıntılı iş . piyasası iyidir 2.el alıp satsak iyi para eder düşünenlere öneriririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmfaruk

quote:

Orijinalden alıntı: Küfürbaz Haydo

cod 2 ve cod 5'de komünist öldürmüyorsun, nazi ve italyan faşistleri öldürüyorsun. Soğuk savaş (kapitalist vs komünist) 2. dünya savaşından sonra başladı.

mpden bahsediyorum

Haklı olabilirsiniz hocam iki oyunun da mp sini çok az oynadım.

• facebookta yazdığımı aynen kopyalıyorum;

önce call of duty ghosts saçmalığına güldü millet hem oyunun fiyatına hemde rezil grafiklere hemde mw dan çalınmış sahnelere şimdide gitmişler verelim bunlara kevin spacey gazını hemde konudan tamamen sapıtalım millet uzayda oynasın demişler artık söylenecek söz bırakmışlar şu oyunu orjinal alacak adama harbi gülerim lan kevin usta kusura bakma ama sen bile kurtaramaycaksın bu saçmalığı

her zaman dediğim gibi hiçbir cod serisi BUNDAN DAHA MUHTEŞEM OLAMAYACAK...

[sizer=green]Call of Duty: Advanced Warfare - Türkçe Altyazılı Video

• Birazcık Crysis birazda Titanfall bir tutamda Edge of Tomorrow ekledik miii ta daaaa. Alın size berbat bir Call of Duty oyunu daha. Özgünlüğü ile tarihi rekorlar kıran oyun serisi tamamiyle özentiliğin dibine vurmaya devam ediyor. Helal olsun ne diyelim..
  • elim mahkum alacam, zaten yeni bf serisi yok bu sene nasip olursa alir oynarim simdi yine grafik motoruna deginmek istemiyorum bf4 de motor iyi oldu ne oldu bug ve hatalarla dolu hala düzeltemediler bir sürü sacmalik var oyunda. yeni cod ghost dan iyi olacak diye düsünüyorum yani kisaca kacmaz alirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitrenco

Güzele benziyor ama erken konuşmak için daha erken

daha bu cod dan bi cacık olmaz aslında black op 2 den sonra bi korku vardı içimde. şimdi tam saçmaladılar.
  • Titanfall hikaye dlc'si gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betadragon -- 5 Mayıs 2014; 16:38:33 >
  • Oyunu o kadarda kötülememek lazım belki bu hikayeyi toparlayabilirler tmm belki çalıntı fikirler var fakat o beğendiğimiz eski oyunlarının ekibi dağıldı mesela respawn Entertainment Cod ekibindekiler idi adamlar yeni ekiple yenibir hikaye çıkarıyorlar ve bence başarabilirler şahsen bu trailer üzerinden yorum yapmanın bir anlam ifade etmediğin düşünüyorum e3 te gameplay yayımlanırsa ancak ozaman eleştiri yapılır

• quote:

Orijinalden alıntı: erton44

quote:

daha bu cod dan bi cacık olmaz aslında black op 2 den sonra bi korku vardı içimde. şimdi tam saçmaladılar.

Kan degisikligi iyi gelebelir.Bekleyip görcez.Malatyalımısınız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Ops ya da Ghost serilerinin yeni oyunlarını yapmak yerine yeni bi seri başlatmak gerçekten ilginç
  • pre order 60$
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

yeni oyun motoru ="Fossil Engine"<br>:http://en.wikipedia.org/wiki/Sledgehammer_Games

eyv sağol kardeşim
  • http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty:_Advanced_Warfare

http://en.wikipedia.org/wiki/Sledgehammer_Games

verdiğim bu iki linkte başta oyun motoru(game engine);
    1.başta fossil engine yazıyordu paylaştıktan 5 dk sonra değişti iw oldu.

2.linkte (http://en.wikipedia.org/wiki/Sledgehammer_Games)
    oyun motoru yerinde fossil engine yazıyordu fakat şimdi TBA yazıyor.?!?

• nerde eski cod ler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun haberi bile crysisin battlefieldın falan incelemelerinden fazla yorum alıyor.
    iphone telefon piyasasında ne ise cod da fps de odur. eksikleri var. ama en iyi en çok satan.
  • House of card da sürekli cod oynuyordu Mr. Underwood sebebi buymuş demekki
  • quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

facebookta yazdığımı aynen kopyalıyorum;

önce call of duty ghosts saçmalığına güldü millet hem oyunun fiyatına hemde rezil grafiklere hemde mw dan çalınmış sahnelere şimdide gitmişler verelim bunlara kevin spacey gazını hemde konudan tamamen sapıtalım millet uzayda oynasın demişler artık söylenecek söz bırakmışlar şu oyunu orjinal alacak adama harbi gülerim lan kevin usta kusura bakma ama sen bile kurtaramaycaksın bu saçmalığı

her zaman dediğim gibi hiçbir cod serisi BUNDAN DAHA MUHTEŞEM OLAMAYACAK...

• quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

Black Ops ya da Ghost serilerinin yeni oyunlarını yapmak yerine yeni bi seri başlatmak gerçekten ilginç

evet mltya :)

yanlış alıntı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ragnarok44 -- 6 Mayıs 2014; 10:56:28 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erton44

quote:

Kan degisikligi iyi gelebelir.Bekleyip görcez.Malatyalımısınız ?

evet mltya :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.