Şimdi Ara

Call of Duty: Advanced Warfare (2014) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.448
Cevap
11
Favori
59.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Her sene olduğu gibi bu sene içerisinde de yeni bir Call of Duty oyunu göreceğiz. Activision'un seriye alternatif bir yapımcı olarak kurduğu Sledgehammer Games tarafından geliştirilen yeni Call of Duty oyunuyla ilgili yeni söylentiler çıktı.

PlayStation Universe isimli sitenin iç kaynaklarından öğrendiklerine göre bu seneki Call of Duty oyununun ek ismi 'Blacksmith' olacak. Belirtilenlere göre Call of Duty: Blacksmith, Mayıs ayı itibariyle resmileştirilecek.

Şu an için söylentiyi destekleyen herhangi bir veri yok. Ancak yeni CoD oyununun duyurusu çok da uzakta değildir.

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Soylenti_Call_of_Duty_Blacksmith_Mayis_Ayinda_Duyurulacak-59455.htm

• http://www.callofduty.com/new-era arkadaşlar bakın ne yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: enolimik

http://www.callofduty.com/new-era arkadaşlar bakın ne yapmışlar

Geri sayıma bakarsak pazar günü sabah 10da duyurulacak

Umarım artık yeni bir şeyler yaparlar.

Son gün sızıntıları genelde doğru oluyor. Büyük ihtimalle Black Smith olacak oyunun adı ama başlığı şimdiden düzenlesemmi bilemedim

Umarım 2. Dünya Savaşı olur. Mw4 olmayacağı kesin artık. Şöyle güzel senaryolu bir 2. Dünya Savaşı olursa var ya

1. Dünya Savaşı da olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Videoda yazıların yazılış şekli Watch Dogs'u anımsattı bana
  • quote:

Videoda yazıların yazılış şekli Watch Dogs'u anımsattı bana
    Aynen öyle bir hava var
    Videoda Özel Askeri Güvenlik şirketlerinden bahsetmiş oyunun karakterleri büyük ihtimalle kiralık askerler olacaktır.
    Oyunun ismi hâlâ netleşmedi bazı kaynaklar BlackSmith derken bazıları Patriot diyor. Bazı kaynaklar ise oyunun 1.Dünya savaşını anlatacağını söylüyor ama bu durumda Amerikan Askeri klişesi oyunda yer almayacağından bu pek mümkün gözükmüyor
    Konusu ne olursa olsun seneryo, kurgu ve karakterler iyi olursa CoD artık IW ile değil SHG ile anılabilir.
  • Soap a benziyor sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

Soap a benziyor sanki.

kim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enolimik

quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

Soap a benziyor sanki.

kim?

Sitedeki bulanık adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugünde bilgileri alacağız gameinformer dergisinden bilgiler sızacakmış
  • Resmi videosu ortaya çykty. Xbox One oynany? görüntülerinden yapmy?lar.

Tam ady Call of Duty: Advanced Warfare olmu?. Asyl sürpriz ise Kevin Spacey de oyunda birebir modellenerek yer alyyor.

Videosu:http://****/1rVm6Rm
  • Bugün resmi videosu ortaya çykty.

4 Kasym 2014'te piyasaya çykacak ve oyunda Kevin Spacey bire bir modellenerek yer alyyor.

Oynany? videosu da Xbox One görüntülerinden olu?uyor.

kaynak
  • Bana biraz Crysis hatırlattı, beğenmedim açıkçası. Kostümler falan robot gibi olmamış.. MW serisinin devamı gibi duruyor ama açıkçası beğenmedim..
  • Métropol kullanıcısına yanıt
    beğenmedim bende heyecanlandırmadı daha doğrusu .yani crysis blackops 2 karışımı birşey olmuş trailer a göre.ama bakalım belki gameplay yayınlarlarsa hoşumuza gider inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regujohn -- 2 Mayıs 2014; 11:08:32 >
  • Kevin Spacey ile en azından ara videolardaki oyunculuk kalitesi iyi olacak.
  • Geçen senenin CoD'una göre çok daha ilgi çekici duruyor. Ayrıca Kevin Spacey.
  • Bu ne abi artık yeni cod oyunu çıkarmasınlar yalvarıyorum yer yeni oyunla biraz daha fazla içine ediyorlar serinin. Palyaço gibi oyun olmuş fantastik dörtlü tadında birşey olmuş kaldı ki hala cod1'den beri kullanılan aynı grafik motoru. Bırak para vermeyi korsan bile indirip oynamam bunu.
  • Heyecan falan kalmadı artık eskiden video yayınlanacak diye dakika sayardım artık yayınlanınca bile izlemeye üşeniyorum.
  • Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    @Göttingenli Ethem Saçından dolayı ben de biraz benzetmiştim

Video yayınlandı ismi Advanced Warfare olacak sanırım MW kadar iyi olacağını düşünmüyorum nedeni ise yüksek teknoloji bazen oynanabilirliği düşürüyor ama Ghosts'tan iyi olabilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.