Şimdi Ara

CaLL Of Duty 6 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nvidia alanlara da "baba parası yiyor" demeye başladılar iyice abarttılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: annihilator

kimin umrunda nvidia da daha iyi ati'de daha iyi... oyun zaten yeterince basit, orta halli bi kartla bile maksimuma dayayabiliyorsun grafikleri.

al bendede o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

4670 oynatmıyor mu mw2 ?

şakamı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -DMC-

Bu oyunda Nvidia kartların başarımı yüksek öncelikle tercihiniz bu yönde olsun. Kasmaması derken 60 üstü fps mi istiyorsunuz yoksa 30 un altına inmesin sorun değil mi? Hangi çözünürlük?

Bu arkadaşda hep banlanıyor ne işse :)
    HD4770 al F/p bir ekran kartıdır. Seni üzmez. 180 200 lira fiyat seviyesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: annihilator

quote:

Orijinalden alıntı: -DMC-

Bu oyunda Nvidia kartların başarımı yüksek öncelikle tercihiniz bu yönde olsun. Kasmaması derken 60 üstü fps mi istiyorsunuz yoksa 30 un altına inmesin sorun değil mi? Hangi çözünürlük?

9800 gt'ye hazırlık mesajları

Benim önerim 6600gt! En düşük ayarlarda hiç kasmıyor!

Ama yok ben görsele önem veririm diyorsan en az 8800gt seviyesi bir kart tavsiye ederim. Şuan F/P ürünü olması sebebiyle de hd4770'i.

• x1950 ile hemen hemen full ayarlarda 1280x1024 çözünürlükte oynadım. COD6 oynayabilmek için çok iyi bir sisteminiz olmasına gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tımestop

max bütçen ne kadar, sisteminin diğer bileşenleri nedir..

+1

Arkadaş hiç bir bileşenini belirtmemiş, bütçe ortada yok, Ati-Nvidia kavgasına dönüşmüş ortalık...

Min. HD4670/4730/4770 gibi kartlar rahat oynatır bu oyunu, ama diğer bileşenlerde önemli, istenilen max. çözünürlük bunu en çok etkileyen durumlardan biridir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

@scorpion9
    alemsin sen ya, bir yazdığın diğer yazdığını tutmuyor...
    ne ATI sadece 4830 dan ibarettir ne de nVidia sadece 9800GTX+ dan...

peki sen bunu idrak edebiliyorsan nasıl oluyor da 4830 u beğenmedin diye "sakın ATI almayın" diyorsun?
    bunun 5770, 5850, 5870, 5970 leri var, haberin var mı bu oyunda ne perfromans verdiklerinden?
    belli ki yok...haa sen git yine de nVidia al yani, eksik olma - kimin umrunda...

ama gelipte üssteki sloganlarla komik duruma düşmene de gerek yok bence..

Ya sen önce kendi fanatikliğine bir bak. Ben HD4830 almayın desem herkes HD4830 a kastım olduğunu düşünür. Senin kartın da HD5770 olduğu için her konuda HD5770 i övdüğün için ATI fanatiği sensin asıl! Cümleleri dikkatli oku ben ATI = HD4830, NVIDIA = 9800GTX+ diye birşey söylemedim. Evet o saydığın 5 serisi kartların performansını senden iyi biliyorum merak etme. HD4830 dan yakınıyorken bu kadar gocunuyorsan, HD5770 e bişey söylenmez o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion9 -- 20 Ocak 2010; 16:41:51 >

• Konuyu açan arkadaş öneri istemis ama burda gene marka kavgasına dönüşmüş lütfen biraz daha sakin olalım

Konulara mesaj yazmaya elim gitmiyo yani,adamın bütçesi ne kadarsa o sınıfta iki firmanın kartlarından birisini tercih eder

Herhangi bir kartta örneğin codmw2 oynarken sorun çıktı diğerinde de çıkmak durumunda değil ,burda "Bende oldu sizde de sorun olabilir" denmesi daha makul bi durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

@scorpion9
    quote:

Ben HD4830 almayın desem herkes HD4830 a kastım olduğunu düşünür.

sende çözüm olarak ATI almayın diyorsun...

quote:

Evet o saydığın 5 serisi kartların performansını senden iyi biliyorum merak etme.

işte bundan çok şüpheliyim, yazdıklarından da belli zaten...

Üff.. Şimdi iki saat yazmaya değmez. Tamam sen haklısın sizin köy daha büyük.

• cod serileri optimizasyonu çok iyi seriler. cod4 7600 gt ile orta derece sistemle dual core işlemci 2gb ram fullde oynamıstım.bahsettgım kart 7600gt 4 yıllık bır kart. cod4 ıle cod6 arasında grafık acıdan fark yok..ekran kartı alıcaksan bu oyunu baz alma onu demeye getırıyorum.he eger bu oyunu full calıstrsın yeter dersen fazla kasmaya gerek yok, 8600,2600xt, hd3850 en hesaplı yontemler...paranızı sokaga atmayınız.
  • beyler basit ufak detayları herkes zaten az çok biliyor ama elindeki ekran kartı 5770diye dünyanın en müthiş kartı sananlar sadece kendini kandırır burdakileri değil...

nvıdıa oyunu olan cod serisinde ati daha iyi sorunsuz diyenlere sadece gülüyorum 5850topiğinde oyunda donma sorunları kitlenme yaşayanlar sadece kartın sahibi olanlar 4-5arkadaş var topik orda gidin bakın... 8800gt cod2de multide e5200cpuda sabit 250fps verir düşme olmadan arkadaşın kasteddiğide budur belki çünkü p4 3000 amd 3000 yada amd x2 4000de

bile fps sorunları verir yani fps sabit 250olmaz 170e iner 130olur 250yapar ama enaz e5200cpulu 8800gtli bir sistemde 250sabit rmultigpu1 kodu ile fpsyide maxfpsden açarsanız

sistemde 500fps rahat alırsınız bunu farklı konfigrasyonda yaklaşık 15 sistemde yaptım verdim böyle sistem yada tek fark gts 512verdim kartları buda yüzde30daha iyi demekti...

ati 3580 3870 bunları yapamaz yada 4830

e7400 gibi bir cpu ile 2gb ddri ram sorunsuz bir hddli sistemde yani minimum 160gb sata2 diyeyim gts 250 bir vga cod6da 1680x1050de gayat sorunsuz güzel akıcı ve güzle fpsler verir

ben q6600cpu 3000mhzde 2x2 1066mhzram 1tb 32cache hddli sistemimde gtx 275ile (vga deftda) 1680x1050de herşey en yüksekte (4xx aadı sanırım oyundan sadece) 130-145fps arası alıyordum singleda gayet iyidir cod4 multide ise 250-330arası alıyordum şuan 9600gt 8800gt 9800gt nvıdıa kartlarda cod serisi sorunsuz ve 1680x1050 çözn rahat oynatır kuşkunuz olmasın 300tllk kartları tavsiye etmenin anlamı yok cod 6dada dx 11demeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: zagzirus

cod serileri optimizasyonu çok iyi seriler. cod4 7600 gt ile orta derece sistemle dual core işlemci 2gb ram fullde oynamıstım.bahsettgım kart 7600gt 4 yıllık bır kart. cod4 ıle cod6 arasında grafık acıdan fark yok..ekran kartı alıcaksan bu oyunu baz alma onu demeye getırıyorum.he eger bu oyunu full calıstrsın yeter dersen fazla kasmaya gerek yok, 8600,2600xt, hd3850 en hesaplı yontemler...paranızı sokaga atmayınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

beyler basit ufak detayları herkes zaten az çok biliyor ama elindeki ekran kartı 5770diye dünyanın en müthiş kartı sananlar sadece kendini kandırır burdakileri değil...

beğenmediğiniz 5770 9800gtden en az %50 daha iyi ve crossfirei gtx295den bile daha iyi bu teste göre

http://www.techspot.com/article/219-cod-modern-warfare-2-gpu-performance/page4.html

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

. 8800gt cod2de multide e5200cpuda sabit 250fps verir düşme olmadan arkadaşın kasteddiğide budur belki çünkü p4 3000 amd 3000 yada amd x2 4000de

ayrıca cod2yi ayrı tutmak lazım, çünkü cod2 oynayanlar dx7de oyniyor, ve biliyoruzki yeni kartlar dx9,dx10 ve dx11 üzerine odaklanmış, dolayısıla senin bahsettiğin olay (cod için nvidia daha iyi) sadece cod2 ve 8xxx serisi için geçerlidir, ama cod4 ve cod6 için öyle bir kural asla geçerli değil, benim laptoptaki 4650 bile cod4 için yeterli bir kart.
  • Call Of Duty Modern Warfare 2 kıstas olmasın sizin için. Ben HD 3850 ile de oynayabiliyorum. Oyun optimizasyon harikası bence. Eğer oyun oynamayı seviyorsanız başka oyunlarda da yüksek başarım gösterecek bir ekran kartı seçmeniz gerek.

Siz bütçenizi ve sisteminizi belirtin, daha net tavsiyeler gelir...
  • al bi gtx260 rahat et
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.