Şimdi Ara

CALL OF DUTY 4 >>MULTİPLAYER<<(1.7 serverler) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.521
Cevap
6
Favori
586.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim kullnışlı bilgiler
  • arkadaşlar benim de bi problemim var cod 4 de multiden servera bağlandığımda punkbuster kapalı olduğu için hata verıyor ve ayarladan punkbusteri etkin hale getirdiğimde sorun yok ama oyunu kapattıgımda punkbuster da kapalı konuma geçiyor nedeni nedir ? yardım edebilcek varsa şimdiden teşekkurler
  • LeanBack kullanıcısına yanıt
    ben oyunu internetten indirdim full ama online oynaya bilir miyim?
  • Call of Duty 4te Warfare Mode seçip multiplayer nasıl oynanır yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun hala açılıyormu bi degişiklik varmı 7 sene geçti :D
  • Vay be ilk online oynadıgım oyundu. Ve hala o tadı verebilen oyuna rastlamadım.. Tamam konuyu hortlatmış olabilirim.. olsun :)
  • Ben hala oynuyorum, arada steamkey indirimi oluyor gecen yil kasim ayinda 4.99 $'a aldim steamkey'i. 2008'sen beri oynuyordum, son birkaç yıldır adam gibi türk serverı kalmamıştı ben de orijinal key satın alıp yabancı serverlarda oynamaya başladım. Search&Destroy türünde kaliteli Alman ve Fransız serverlarında 65-70 arası pinglerle oynayabiliyorum. Akşamları sürekli online adminler de mevcut oluyor dediğim serverlarda. Oynamayı düşünen arkadaşlara öneririm.

• arkadaşlar punkbuster kurdum call of duty seçeneği yok başka oyunlar var ne yapabiliriM?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackgangstr -- 1 Şubat 2015; 21:45:04 >
  • Steam den alsam multisi devam ediyor mudur?

• Güncel server adresleri alabilir miyim xfire kuramıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

Güncel server adresleri alabilir miyim xfire kuramıyorum

Tunngle , gameranger kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: kellan lutz

quote:

sağolun hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kellan lutz

quote:

sağolun hocam

Oyunla ilgili başka sıkıntı olursa her zaman yardımcı olabilirim siz de sağolun

• Oyun % 50 indirimde 15lira enpara ile 8 lira. arkadaslar 3 ay once sordum cevap veren olmadi oyunu alsam multusi devam ediyor mu oyanayan var mi ?????

• quote:

Orijinalden alıntı: funnyhow

Oyun % 50 indirimde 15lira enpara ile 8 lira. arkadaslar 3 ay once sordum cevap veren olmadi oyunu alsam multusi devam ediyor mu oyanayan var mi ?????

Eskisi kadar olmasada yine yeterli sayıda server var. Halen oynanıyor ben oynadım ve gayet de zevkliydi :D
  • Konuyu bayağı bi hortlatacağım ama şirkettekilerle cod4 indirip kendi aramızda server kiralayacağız.
    Bi önerisi olan var mıdır acaba bununla ilgili?
  • CoD4 Multiplayer'da BROADCAST nerede !!?

• Merhabalar, Call of Duty Modern Warfare oyununda 5vs5 search and destroy maçlar atabileceğiniz ELO sistemli bir discord kurduk. Atılacak maçlar oyunun pro ligi olan CDL(Call of Duty League) kurallarına üzerine yapılacak ve bu sayede rekabetçi oyunda yer almaması gereken çoğu şey yasak (claymore,proximity mine gibi ekipmanlar; shotgun ve lmg'ler gibi silahlar ve genel olarak silahlara takılan bazı eklentiler) , bunlar da oyunun arayüzünde resimde görüldüğü gibi ünlem işareti ile size gösteriliyor yani ezberlemenize gerek yok. Yani bir bakıma COD'un valorantı, cs go'su veya rainbow six siege modu olarak düşünebilirsiniz. Warzone, valorant, r6 gibi oyunları oynayıp sıkılan ve yeni bir oyun arayanlar için denenmesi gereken bir mod. Çoğu insan son dönemlerde COD'u sadece warzone'dan ibaret sanıyor ancak bu mod son derece rekabetçi ve eğlenceli maçların dönebildiği ortam sağlıyor.

Discord link : https://discord.com/invite/mEEtGf5XrF

• hasretdinho H kullanıcısına yanıt

hala oynuyorsanız katılabilirim Lakin discord linkinin süresi geçmiş

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.