Şimdi Ara

CALL OF DUTY 4 >>MULTİPLAYER<<(1.7 serverler) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.521
Cevap
6
Favori
586.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • euro 2004'le birlikte hayatımda en çok oynadığım oyun.
  • Hocam buna crack gerekiyormu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

Gamerslocation 1 tane Call of Duty 4 server açmış sanırım arkadaşlar.Yanlız orjinal istiyor mu bilmiyorum.Zannetmiyorum orj. istediğini.Bakalım bende hafta sonu indircem inşallah.CoD4 indirip Multi oynayanlar ilk duygularını burada bizimle paylaşırsa seviniriz

Güzel.
  • Yalnız Kardeş Call Of Duty 4 Modern Warfareye Niye Yapmışsın Yazık Olmuş. Şimdi Yeniden Kurmanı Tercih Ederim Call Of Duty Mw3 E Yap Bak Sonra Pişman Olursun Bide Artık Activison Yeni Oyun Cıkarmassa 1 Sonra Veya Bu Yıl Batmaya Hazırlanmaları Lazım Demektir Kardeş.
  • Uzun süre yaklaşık 4 yıl cod 2 multiplayer oynadım şimdide cod 4 ü deniyorum inş. cod 2 yi aratmaz
  • çok uğraştırıcı yaw
  • Benim Şuanki pc ancak bunu kaldıryor 800x600 da en düşük grafikte yeni pc alayım ozaman battlefield 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: POSEIDON17

quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

orjinal cod mw var... oyunun versiyonunu nasıl öğrenebilirim...
    yukarıda verilen 1.6 ve 1.7 yamalar orj. oyuna olur mu ?
    ayrıca da xfire falan kurmadan oynayamaz mıyız ?

Binbaşım soruna cevap alabildinmi..Bende dün sadece multiplayer oynamak için orjinal oyun aldım..

Bende orjinal oyun aldım ve orjinal sürüm hali 1.6 oyunun kendi server sisteminde multi oynanıyor lakin xfirede 1.7 serverlar var şimdi 1.7 nedir orjinal güncellememi yapsak ban yermiyiz ??????????????????????????????????
  • Ben de oynuyorum orijinal oyuna gerek yok tabii ki :D oynamak isteyenler için xf: agentkit
  • Arkadaşlar halen call of duty 4 online oynanıyor mu ?? Ben oynamayı düşünüyorumda adam var mı oyunda ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: TOMEKK

sen warsın hacı kur hamachıden bı ağda oynuyalım ama benım once cod4 bulmam lazım

torrent indir saniyede 1mb
  • Ben bu call of duty'leri multiplayer denedim olmadı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2310

Arkadaşlar halen call of duty 4 online oynanıyor mu ?? Ben oynamayı düşünüyorumda adam var mı oyunda ??

tabii ki. xfire server dolu
  • Call of Duty 4 Sabotage HC Server 176.53.120.120:28960
  • Orijinal key olmadan bazı serverlara giremezsin 2 ve 4 için, ama xfire dan serverlar bulabilirsin.
  • Beyler cod 4 mp böyle bir hata veriyor lütfen yardım edin :S
     CALL OF DUTY 4 >>MULTİPLAYER<<(1.7 serverler)
  • Gerçekten Güzel Bi Kaynak
  • Oynamak isteyen var mı?
  • bu oyunu çok oynadım hem online hemde single ben en iyi cod oyunu (online bakımından) neyse sadade gelecek olursam bence xfire yerine garena kullanmanız daha iyi.
  • avenger123 A kullanıcısına yanıt
    bana kalırsa oyunu sil ve tekrardan yükle...
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.