Şimdi Ara

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
0
Favori
43.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orayı geçtim bi kasaya geldim kasanın numarasını bilmiyorum doğal olarak bir kapı var ve oyundaki kapıların %99 gibi o da kilitli

bi kızla konuştum bir resim verdi sonra çekti gitti
  • tam çözümde yazıyor numara 2(sağ tarafa çevir) 6(sol) 1(sağ) 2(sol).
    quote:

Orjinalden alıntı: TuGy18

orayı geçtim bi kasaya geldim kasanın numarasını bilmiyorum doğal olarak bir kapı var ve oyundaki kapıların %99 gibi o da kilitli

• quote:

Orjinalden alıntı: efex2000

tam çözümde yazıyor numara 2(sağ tarafa çevir) 6(sol) 1(sağ) 2(sol).
    quote:

orayı geçtim bi kasaya geldim kasanın numarasını bilmiyorum doğal olarak bir kapı var ve oyundaki kapıların %99 gibi o da kilitli

ok saol
  • Oyun baya güzelmi?Bi yerden düşünce karakterin kolu bacağı felan kırılacağı sonra işte onu kendi imkanlarımızla saracağımızı felan okumuştum hatta çok yüksek biyerdeyse başının döneceğini bunlar doğrumu varmı böyle şeyler?
  • evet var dedigin şeyler.oyun diger korku oyunlarına göre gerçekçi.ruhlar falan yok.en azından oyunun %20 sine kadar
  • Adamın birisine dedim ki "bak bu oyun çok kazık sonra yarıda bırakırsın hiç çekme istersen" . Adam da bana dedi ki "yok yok bu fpsmiş ben çekecem yine zaten godfather tırt oldu, sen ver bana torrentini" hayır bir tutam sakalda var ama oda kafi gelmiyor anlaşılan.
  • Lovecraft kitaplarının bütününde bulunan çaresizlik hissini oyuna yansıtabilmişlerse müthiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Adamın birisine dedim ki "bak bu oyun çok kazık sonra yarıda bırakırsın hiç çekme istersen" . Adam da bana dedi ki "yok yok bu fpsmiş ben çekecem yine zaten godfather tırt oldu, sen ver bana torrentini" hayır bir tutam sakalda var ama oda kafi gelmiyor anlaşılan.

la o adam dediğin ben değilmiyim

güzel olm acaip bişey süper oyun

@lordsoth evet başı falan dönüyyor yüksek yerlerde..demin oldu o olay zombilerin yaşadığı bi şehirdeyim orada tüm zombi halkı beni kovalarken ben kaçarken çatıya tırmadım yolu göremedim bulanıklıktan öyle döndü ki başı höh dedim takla atacak adam şimdi

yanlız beyler oyun acaipp zor yahu

zombi halkından kaçmak feci zor bi kurtulsam şu kasabadan ohhh dicem ne illet bi kasabaymış be tak diye daha ikinci bölüme böyle zor bi bölüm koydularsa ilerki bölümleri düşünemiyorum
  • Kardeş Silent Hill'in bütün serilerini bitirdinmi bilemiyorum. Ama Silent hill'in bütün serisini bitirp te oyunun hikayesini tam olarak anlasaydın o yaratıkların ne amaçla o şekillerde olduğunu bilirdin. Zaten Silent hillde sizi yaratıkla falan korkutmak istediğ yok. Tamamen piskolojik bir baskı var oyunda. Açıkcası oyunun hiç bir yazsını okumadan ya da tam olarak olan biteni anlamadan Silent Hill'i oynamak tamamen bir zaman kaybı olur.

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hurricane__

arkadaşlar slm bu oyun tam olarak hangi tarihte çıktı ve cd cilerde korsanını ne zaman görebiliriz?

az flood yapmışın bi 70-60 tane daha at aynı mesajdan

@rennegade silent hill in daha bi adventure ı ve fps versionu ve bence silent hill den çok daha esrarengiz ve korkunç silent hill bana komedi oyunu gibi geliyordu ya ne o yaratıklar saçma sapan yaratık koyuyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: MEN@MEN

Kardeş Silent Hill'in bütün serilerini bitirdinmi bilemiyorum. Ama Silent hill'in bütün serisini bitirp te oyunun hikayesini tam olarak anlasaydın o yaratıkların ne amaçla o şekillerde olduğunu bilirdin. Zaten Silent hillde sizi yaratıkla falan korkutmak istediğ yok. Tamamen piskolojik bir baskı var oyunda. Açıkcası oyunun hiç bir yazsını okumadan ya da tam olarak olan biteni anlamadan Silent Hill'i oynamak tamamen bir zaman kaybı olur.

quote:

quote:

arkadaşlar slm bu oyun tam olarak hangi tarihte çıktı ve cd cilerde korsanını ne zaman görebiliriz?

@rennegade silent hill in daha bi adventure ı ve fps versionu ve bence silent hill den çok daha esrarengiz ve korkunç silent hill bana komedi oyunu gibi geliyordu ya ne o yaratıklar saçma sapan yaratık koyuyorlar

sh4 ü bitirdim ve 2 yi bitirdim..

bu ikisinide arkadaşın baskısı üzerine bitirdim zira o yaratıkları gördüğüm an gülmekten ölecektim..psikolojik diyosunda alakası yok bence psikolojiyle the room daki o iki kafalı bebek miydi neydi onu görüpte insanın psikolojisinin bozulmasını falanmı bekliyorlar anlamadım konaminin yaptığı en kötü oyunlardan biri bence bu

örneğin fatal frame i biliyorsundur.. silent hill bu oyunun yanında bana göre hakkaten komedi kalıyor..fatal frame 2 yi öğlen vakti arkadaşla birlikte oynamamıza rağmen gerildik yahu ki silent hill gece oynasam dahi birşey olmuyordu

fatal frame i gece oynamayı denedim ah denemez olaydım resmen dağıttı beni oyun ya iki gün ruh gibi dolaştım etrafta korkutmayı beceren bir oyun varsa o da fatal frame dir kesinlikle çünkü fatal frame insanı germiyor apaçık korkutuyor..

şu ana kadar çıkan tüm korku oyunlarını oynadım diyebilirim ama fatal frame gibisi yoktu benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 22 Mart 2006; 0:22:32 >
  • oyundan 1 - 2 ss koyun yav bizde görelim grafik felan ilerliyen bölümlerden diyorum
  • Türe böyle yenilikler getirdiği için headfirst i tebrik ediyorum
  • Sabah 7 de ewden cıkarken yüzde 70 i geçmişti sanırım. Akşam 6 de ewde olucam. Muhtemelen inmiş olur. Yükleyip ss koyarım arkadaşlar
  • oyunun en başından 2 adet ss oyunu yeni indirdim fırsat bulup oynayabilirsem ss koymaya devam edecem oyun biraz korku öğeli bu tip oyunlar beni ürkütür

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU]

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU]
  • yahu sizdede ne bağlantı varmış be anında indirip oynuyonuz bende 256limitsiz le halk ekmek kuyruğunda gibiyim
  • gece 12 açtım sabah 8 de bitmişti :D bulacağın kaynak çok önemli downloadlarında ;) yaff bu oyun baya güzele benziyor ama he zor hemde korku dolu ben tırsarım yaff indirin güzel bi oyun
  • otelden kaçarken sakin olmak lazım. mümkünse sesi kısın veya sıfırlıyın faydası oluyo eheh. oyunun en çok takılınan noktasıymış orası.
  • oyundaki atmosfer mükemmel.ama yapay zeka bence düşük.2 adım attınmı kaçıyon adamlardan.bulmacalar çok zor
  • İşte sorunda o .Oyunda aslında yaratık falan olduğu yok. Oyunda yönettiğimiz karakterler tamamen kendi kafasında kurguladığı şekilde görüyor dünyayı.Mesela Sh2 'da sana hemşireye benziyen yaratıklar saldırıyor. Ama aslında o hemşireler sadece senin kadfanda kurduğun bir yansıma. Aslında Silent Hill'a de bir şey olduğu yok. Sen kendi vicdan hesaplaşmanı kendi kafanda yapıyorsun. Bkz(silent hill 2nin sonunda karını kendinin öldürdüğünü anladığın sahne)

Yani Sh'da hiç birşey gerçekte olmuyor. Ne binalar öyle kanlı nede o yaratıklar gerçek. Sadece hayal ürünü. Zaten sana anlatmak istediği noktada bu.

İşin aslı İlk Silent Hill tam bir korku oynu olmasına rağmen serinin diğer oyunları daha çok konu ağırklıklı psikolojik bir baskı uyguluyor.

Elbette her oyunu her insanın sevmesi mümkün değil. Korayg ile Final Fantasy tartışması yapmıştık. O 'da FF serisinden nefret ediyordu. Ama Bir oyunu sevmemek başka bir oyunu aşağılamak başka.

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MEN@MEN

Kardeş Silent Hill'in bütün serilerini bitirdinmi bilemiyorum. Ama Silent hill'in bütün serisini bitirp te oyunun hikayesini tam olarak anlasaydın o yaratıkların ne amaçla o şekillerde olduğunu bilirdin. Zaten Silent hillde sizi yaratıkla falan korkutmak istediğ yok. Tamamen piskolojik bir baskı var oyunda. Açıkcası oyunun hiç bir yazsını okumadan ya da tam olarak olan biteni anlamadan Silent Hill'i oynamak tamamen bir zaman kaybı olur.

quote:

quote:

sh4 ü bitirdim ve 2 yi bitirdim..

bu ikisinide arkadaşın baskısı üzerine bitirdim zira o yaratıkları gördüğüm an gülmekten ölecektim..psikolojik diyosunda alakası yok bence psikolojiyle the room daki o iki kafalı bebek miydi neydi onu görüpte insanın psikolojisinin bozulmasını falanmı bekliyorlar anlamadım konaminin yaptığı en kötü oyunlardan biri bence bu

örneğin fatal frame i biliyorsundur.. silent hill bu oyunun yanında bana göre hakkaten komedi kalıyor..fatal frame 2 yi öğlen vakti arkadaşla birlikte oynamamıza rağmen gerildik yahu ki silent hill gece oynasam dahi birşey olmuyordu

fatal frame i gece oynamayı denedim ah denemez olaydım resmen dağıttı beni oyun ya iki gün ruh gibi dolaştım etrafta korkutmayı beceren bir oyun varsa o da fatal frame dir kesinlikle çünkü fatal frame insanı germiyor apaçık korkutuyor..

şu ana kadar çıkan tüm korku oyunlarını oynadım diyebilirim ama fatal frame gibisi yoktu benim için
  • quote:

Orjinalden alıntı: RawRide

otelden kaçarken sakin olmak lazım. mümkünse sesi kısın veya sıfırlıyın faydası oluyo eheh. oyunun en çok takılınan noktasıymış orası.

otelden kaçmak kolay ama kasabadan kaçmak acaip zor ya

adam kaçarken kalbi küt küt atıyor ben oynarken aynen benimde kalbim küt küt atıyor yav stres yapıyorum

fear da bunların 10 da 1 i bile yok hiç korku oyunu diye gelmesin karşımıza yani
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.