Şimdi Ara

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
0
Favori
43.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay bee ss ler güzle benziyo piyasaya ne zaman düşer acep alsam dükkandan
  • Silent Hill gibi birseymi bu ismini ilk defa duyuyomda
  • quote:

Orjinalden alıntı: hurricane__

arkadaşlar slm bu oyun tam olarak hangi tarihte çıktı ve cd cilerde korsanını ne zaman görebiliriz?

az flood yapmışın bi 70-60 tane daha at aynı mesajdan

@rennegade silent hill in daha bi adventure ı ve fps versionu ve bence silent hill den çok daha esrarengiz ve korkunç silent hill bana komedi oyunu gibi geliyordu ya ne o yaratıklar saçma sapan yaratık koyuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 20 Mart 2006; 23:02:58 >

• evet tugy. katılıyorum sana.silent hillin en büyük eksiği yaratıkları idi. oyuna adam gibi bişeyler koysalar daha süper olacak
  • vavv oyun güzele benziyor.zaten Ubisofta HayranLığım sonsuz.:)
  • yabeyler oyun baya zor onu söliyim.ben nete baktım bir ingilizce tam çözüm buldum

http://faqs.ign.com/articles/665/665079p1.html
  • ubisoftu bende çok severim.çıkardıgı oyunlar her zaman mükemmel olmuştur.ama burada sadece dagıtıcı konumunda
    quote:

Orjinalden alıntı: iskeletor

vavv oyun güzele benziyor.zaten Ubisofta HayranLığım sonsuz.:)
  • ya evet oyun acaip zor :S

iki saattir bi yerde takıldım geçemedim..

böyle eski ıssız bi kasabadayız bi kaç eleman dolanıyo sokakta daha ikinci bölüm..

yaratık çıktı bi evin ikinci katında karşıma.. bana vurdu düşürdü yere indi aşşadaki kızı öldürdü falan sonra babası bana resim verdi..ama orada kaldım nabacam çözemedim yav
  • görüntüleri hiç güzel değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: wandoga

görüntüleri hiç güzel değil

deme öyle meraklandırdılar indiriyom 1 part kaldı
  • Ben XBOX'ta oynamıştım.Gayet güzel bir oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: wandoga

görüntüleri hiç güzel değil
    Grafikleri boşwer atmosfere bak sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuGy18

ya evet oyun acaip zor :S

böyle eski ıssız bi kasabadayız bi kaç eleman dolanıyo sokakta daha ikinci bölüm..

yaratık çıktı bi evin ikinci katında karşıma.. bana vurdu düşürdü yere indi aşşadaki kızı öldürdü falan sonra babası bana resim verdi..ama orada kaldım nabacam çözemedim yav

yaratığın çıktığı yerde bi yerde günlüğü al
    @wandoga oyunun grafikleri baya güzel.kaliteli.6600gt ile 1024*768 ve 4xaa ile oynuyom.çözünürlüğü 1280*1024e getirdigimde kasıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zalimtürk -- 21 Mart 2006; 11:29:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Faruk-MC

quote:

Orjinalden alıntı: Madman

Pek güzel değil gibi baksanıza kopya koruması bile koymamışlar

Nedemek şimdi kopya koruması olmayan oyun kötü mü oluyo?

ya şu starforce iyi bir koruma olabilir ama bende işe yaramıyor..kabloları çıkarıp oyuna bir defa girdikten sonra artık kablolar takılı olsada oynanıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: efex2000

quote:

@wandoga oyunun grafikleri baya güzel.kaliteli.6600gt ile 1024*768 ve 4xaa ile oynuyom.çözünürlüğü 1280*1024e getirdigimde kasıyor

evet kitap vardı orada aldım onu daha sonra evden çıktım kadınla konuştum ama sonra ne yapacağımı bulamadım :( 10 kere aynı yerleri dolaştım yav :(

bide 6600gt ile nasıl kasar yav 1280 de de kasmaması gerek bende aynı kartla aynı ayarda oynuyorum 50-60 fps

• Ewt 6600GT oyunu full açıyor
  • oyun bende 1280*1024 4xaa da 30 fps
    1024*768 4xaa da 60 fps ekran kartim agp8x slotlu/zaten gerisi imzamda yaziyor

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: efex2000

quote:

evet kitap vardı orada aldım onu daha sonra evden çıktım kadınla konuştum ama sonra ne yapacağımı bulamadım :( 10 kere aynı yerleri dolaştım yav :(

bide 6600gt ile nasıl kasar yav 1280 de de kasmaması gerek bende aynı kartla aynı ayarda oynuyorum 50-60 fps

• dostum bide şurayı nası geçeceğimi yazsan
  • tünelden geri meydana çık.hemen solda parmaklıkların oldugu merdivenlerden in.o kapı şimdi açılacak.öle devam ediyor.ne yalan söliyim oyunda baya zorlanıyom
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.