Şimdi Ara

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
0
Favori
43.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar call of cthulhu oyununun god modunun sitesinin adresini veriyorum.
    http://callofcthulhu.com/forums/index.php?showtopic=2992
    hepinize hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

• arkadaşlar sizden bi ricam olacak
    ben oyunun marsh rafinery bölümündeydim fakat sonra bilgisayarı formatlamam gerekti ve bütün oyunların savelerini yedekledim bi tek call of cthulhu yu unutmuuşum yedeklemeyi marsh rafinery bölümünün veya biraz daha öncesinin save dosyasını yollayabilirseniz çok sevinirim isterseniz mahir_91@hotmail.com dan da ulaşabilirsiniz lütfen bu oyunun hastası oldum
  • ARKADAŞLAR BEN SON BÖLÜMDE KALDIM CANAVARIN YANINA GİDİYORUM ARKANDAKİ SUYU AÇIYORUM DİĞER 4 TANE HEYKELE GİDEMİYORUM ATLANMIYO KAPILARDAN DA GİRİLMİYO YARDIM
  • alt kattaki gonga enerji silahının son gücüyle en yakın mesafeden ateş et

sonra yukarı canavarın yanına çık çıkarken 2 tane balık adam gelecek onları hemen öldür sonra silahını gizle su birikintisinin içine gir canavara bak

canavarı hipnotize edip balıkadamı yönetebiliyoruz. sonra balıkadamla zıplıyarak diğer 4 tanesinide aç (herbiri için olay baştan başlıyor)
  • ARKADAŞ SAĞOL ORAYI GEÇTİM ŞİMDİDE HERYER YIKILIYOO BEN SAĞDAN İLERLİYORUM GELDİĞİM YERE GİDİYORUM FAKAT GELDİĞİM YERİN KAPISINDAN GİRİYORUM VEE HEP AYNI YERDE KAFAMA TAŞ DÜŞÜYOOO DELİRMEK ÜZEREYİM BURADA SENİN YAPACAK BİŞEYİN YOOK BEN GEÇMEYE ÇALIŞICAM ÖNCEKİ BÇLÜM İÇİN TEŞEKKÜRLER[:
  • oyunu yeni bitirdim ve favorilerim arasındaki yerini aldı oyun gerçekten film gibi.ışık kapalı ve kulaklıklarla oynarsanız oyundan büyük zevk alacagınızı temin edebilirm.gerçekten efsane oyunlar arasında yerini şimdiden aldı.oyunu oynayan oyunculara tek tavsiyem çok dikkatli olun.oyunda olan herşeyin bi nedeni var ve bunu dikkate alarak oynayın

SPOILER(oyunu şuan oynayanlar okumasın!!)

arkadaşlar oyunun sonunda galiba bizim adam delirerek kafayı yiyor ama benim anlamadıgım bişey var sonda bi canavar olarak hatıramızı yaşıyoruz.ne alaka anlamadım.
  • Bu oyunu yapan şirketin batmasıbeni ne kadar üzdü bilemessin. Bunun piyasa çıkmasından bir kaç ay sonra devamının geliceğini duyunca çok sevinmiştim. Ama lanet herifler şirketi batırmış. Bir sürü videosunu seyretmiştim bunun hiç birinin piyasaya çıkan oyunla alakası yoktu. Galiba devam oyununda olucaktı onlar. Ama çıkmadı oyun. Yazık. Nadir geliyor böyle oyunlar.
  • umarım ubisoft alabilirde getirebilir devamını.(SPOILER)yalnız dedigim gibi kahramanımız intihar ediyodu acaba 2.oyun tamamen farklımı olacaktı
  • ya arkadaşlar jailbreak bölümünde brian'ı hapisten kurtarıp bi kapıya gidiyoduk..brian kapının açılmadığını söylüyodu..daha sonra sağdan gidip (orda save de var) kapıdan girmemiz lazım en azından full çözümde öle diyo fakat bu kapı açılmıyor ne yapmam lazım oyunu geçemiyorum...
  • arkadaşlar biri şunu tam olarak bana anlatsın yada geçtiyseniz ban save yapılan programı email le yollarmısınız ama şifreyi tam olarak soylerseniz daha iyi olur
    10 gundur çozemedim bunalımdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiburak_21 -- 2 Nisan 2007; 1:52:52 >
  • LÜTFEN KİLİSEDEKİ KASA ŞİFRESİNİ SÖYLERMISIN ???
  • ARKADAŞLAR BİRİ BAN YARDIM ETSİN LÜTFEN BU ADAMI KAÇIRDIM ARABAYI TAMİR EDİYOR AMA ARABAYI ÇALIŞTIRAMIYORUM LÜTFEN DEDİM VALLAHİ KAFAYI YİYECEGİM

ARKADAŞLAR YARIMLAR İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKURLER

BAKIN ADAMI ARABANIN YANINA GOTURDUM KARAKOLDAN ADAMLARI ÇIKARDIM O BOLUMDE KALDIM
  • arkadaşlar bu oyunu indirdim kurdum benden cd key istiyor anlamadım birtana crack buldum oyuna giriyor menuye tam gelecem beni oyundan atıyor ne yapabilir.
  • the esoteric order of dagon bölümünde mekanizmayla çekilip açılan yer varya, işte ordaki merdivenden aşağıya indiğimde oyun kapanıyor, orada aşağıda save resmide görünüyor, yardımcı olursanız sevinirim, save dosyasıda olur...
    cocmainwin32.exe sorunla karşılaştı diyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikebibby10 -- 21 Mayıs 2007; 23:33:33 >
  • ya kilisedeki kombinasyon 3157 deniyor ama girince açılmıyor anlamadım gitti
  • açılmıyor ya kaç kez girdim gene açılmıyor gene basılacak bi tuş falan mı var acaba.Oyun o kadar korsan ki kasa açılmıyo fake kasa herhalde
  • töbe töbe.millet neden bu kadar zorlanmış şifrede ya.
    hocalar 1 sağ 1 sol yapıyosunuz açılıyodu(yada tam tersi)şifre yanlıştır belki.süper oyun ya,sakın oyunu orda bırakmayın,devam edin... hayatımda bu kadar korktuğum başka oyun bilmiyorum.konusu zaten süper ötesi.sonu film gibi.sesler zaten maşallah,adam nefes alıp verince burda ben zorlanıyordum.Bir daha böyle oyun gelmez.FPS olacak,korku olacak,sesler süper olacak,konu inanılmaz olacak,bu kadar korkunç olacak çok çok zor.zaten yenisi falan diyorlar gerçi iptal edilmiş ama çıksa bile yenisi zaten tps.tps oyundan korku mu olur.en fazla silint hill,resident evil,cold fear gibi olur.yani bu oyunun değerini bilin.piyasadaki her oyunu oynarım ama bu oyun türü bakımından hayatımın oyunlarından birisi.kesinlikle herkese tavsiye ederim.Özellikle korkmak isteyenlere,gerçek korku insanı felç edendir...

Buarada arkadaşar oyunu hangi gama seviyesinde oynuyorsunuz???ben oyunu bitirince %90 küsür demişti.bu sefer netten save buldum attım %100 bitirmiştir diye.adam gamayı 10 yapmış (her yer sabah gibi görülüyor),sesleride kısmışoyanayan kişi epey korkmuş anlaşılan.sakın böyle oynamayın ha,valla tadı madı kalmaz...

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.r.duke -- 11 Haziran 2007; 2:49:34 >

• ---KİLİTLİ KASALAR İTİNA İLE AÇILIR---

Karar verdim arkadaşlar kasayı açma yerinin save ini bana gönderin,yarın ben oyunu bilgisayara yükleyeceğim.size kasayı açıp geri vereyim saveleri.Bu oyunu çok seven birisi olarak hepinize yardımcı olmak isterim.benimde canım oynamak istedi valla.saveleri mailime(LAL.KobeBryant24@hotmail.com) atabilirsiniz...

• hala aynı yerde kapanıyor, öylece kaldım, o bölümdeki save dosyası olan varmı en azından ordan devam ederim...
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.