Şimdi Ara

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
0
Favori
43.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu Tam çözümde anlatmışlar ama hala anlatılamayan çok yeri var bir çok kişi tam çözüm olduğu halde takılacaktır...
  • arkadaslar oyun bitti.ama adamın hızını arttırarak + %94 te bitti.herkes boyle mi bitiriyo yoksa sadece benmi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kule_Net

Oyunu Tam çözümde anlatmışlar ama hala anlatılamayan çok yeri var bir çok kişi tam çözüm olduğu halde takılacaktır...

ben mesela .ama gercekten en can alıcı ayrıntıları atlamıslar.surdan git suraya cık suraya atla fln seklinde yazmıslar.kitli kapıların fln nasıl acılca bile bazı yerlerde yazmıyo o kapılar için "kapıyı acın ve dvm edin" denio
  • ya ewet tam çözüm ama eksik çok orda ordan bakıp bitirmek daha zor forumdaki sayfaları okuyarak geçmek daha kolay
  • slm arkadaslar ben bu oyuna yenı basladım ama takıldım kaldım arabdan ınıtyorum bı sofor bneı beklıyor otel var oteldekı adam ıle konuyorum falan sonra polıs bı adam var ondan gızlı ıcerı gırıyorum saglık alıyorum bıra sısesı alıyorum orayı gecıyorum sonunda yıne dısarıda oluyorum.kadın la konusyorum bı arabanın basındakı adam ıle konusuyorum.ama devamı gelmıyor yardımcı olurmusunuz arkadaslar :( :)
  • bıra sısesını sarhhos bır adama verıyorum konsuyor falan o kadın gelıp bır afısı kaldırıyor save yapmam ıcın bır sey cıkıyor.bı yaratık damdan bana bakıyor :) gerısı gelmıyor yardımınızı beklıytorum arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogruufuk -- 28 Nisan 2006; 12:48:49 >
  • otelin sol tarafında arabadan inince sol tarafa kalıyo kapının üstünde kırmızı ile bi yazı var oraya giriyon ordan devam ediyosun forumun ilk sayfalarında yazıyo çogu cevap oralara bakarak geçebilirisn
  • konuşma bölümlerini nasıl geçeceğiz yarım saat konuşuyorlar insan fıtık olur ya
  • ya arkadaşlar bu oyunun exe sine girilerek adam hızlandırılıyomuş benim istediğim ise şu vurulma anında adam çok yavaşlıyo hatta titriyo gibi oyun takılır gibi oluyo yaraları sarmadan duzelmiyo bole olunca çatışma keyfi çıkmıyo bi kurşun yesen adam kakalak gibi oluyo..

bunu nasi deiştirebiliriz acaba exe den bi bilgisi fiki olan
  • Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU]

arkadaslar ben burada kaldım yardımcı ola bılırmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogruufuk -- 28 Nisan 2006; 22:49:46 >
  • tam çozumde yazıyo bura arka sayfalarda var..
  • goremedım gecmıs sayfalrı okudum hepsını ama bulamadım yardımcı olurmusunuz arkadaslar bı zahmet sımdıden tsk
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dogruufuk

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU]

arkadaslar ben burada kaldım yardımcı ola bılırmısınız

Burası basit ya deneme yanılmayla yapıcaksın içind seni öldüren zehieli bir su var onu temiz sıu yapıcaksın oraya girmeden önceki oadalarda vanalar var boruların üzerinde. ordakileri teker teker dene
    temiz su dolunca içine resimde görülen yerdeki kolu çek kapak açılsın eğer merdivenden aşağı iniyorsa doğru yapmışsındır. Kapı kapanmadan geç...
  • ok saol half life deneycegım sımdı :)
  • yoka bı temız su acık kapak acık ama ıcıne dalmıyor?
  • Oradaki bölümde ilk başta su kirli, tabi içide kirli. Kirli olan vanayı kapatıp temiz su ile doldurduğunda hem su temizlenecek hem de içi temizlenecek. Şimdi o temiz suyu da boşaltacaksın ki yoluna devam edebilesin.
  • Tamam Geçdim Oraları Saol Daha'da Sormam Söz :)
  • Oh be sonunda ben de oyunu bitirebildim.Oyunun sonundaki kaçış sahnesinde oyunun god mode exe'sini bulup öyle geçebildim.Ölümsüz olup rahatça kaçabiliyorsun.Ama şu bir gerçek ki, forumda yazılanlar ve tam çözüm bilgileri olmasaydı biraz zor biterdi.Bence bu oyunu yapanları bulacaksın, hafızalarındaki tüm oyunla ilgili bilgileri sileceksin, sonra tam çözüm,forum,danışma vs. olmaksızın bu oyunu bitirmelerini isteyeceksin.Göreyim bakalım o zaman nasılmış.
  • bencede cebelleşsin dursun bakalım nasıl oluyomuş
  • ya büyük bi zevkle oynuyodum oyunu, Jailbreak e gelince oyunun grafikleri bozuldu :( oyun çalışıyor ama grafikler çizgi çizgi renk renk bi şey göremiom, yardııım
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.