Şimdi Ara

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
0
Favori
43.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu oyun Undying in papucunu dama atar gibime geliyor ya sizce??
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

Bu forumun üyeleri neden oyunları inanılmaz bir şekilde abartıyorlar anlamış değilim , COD2 , FEAR , NFS , Godfather vs.vs.vs.. görende GTA , Starcraft yada Diablo sanacak bukadar abarmayın arkadaşlar güzel bir oyun işte..

GTA dan daha kaliteli olduğu kesin

ayrıca COD2 de o saydığın oyunları bilmiyorum napar

@pinky undying kadar olurmu bilmemde oyunun atmosferi acaip birşey yahu sağlam bir korku oyunu oynamayalı çook olmuştu inş. baya sağlamdır korku öğeleri dl %50 ye geldi daha

• undyingi 1 ay önce oynamaya çalıştım.ama hem büyüklüğünün az oluşu hemde 6 sene önce çıkmasındanmı desem pek güzel gelmedi bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: efex2000

undyingi 1 ay önce oynamaya çalıştım.ama hem büyüklüğünün az oluşu hemde 6 sene önce çıkmasındanmı desem pek güzel gelmedi bana
    İlk çıktığında oyansaydın görürdüm seni
  • quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

Beyler bu oyun Undying in papucunu dama atar gibime geliyor ya sizce??

Undying'in yarısı olsun, bana yeter.

Yıllar önce Call of Cthulhu'nun bir videosunu izlemiştim. O günden beri heyecanla bekliyordum ve aradan çok uzun süre geçti (hatta oyunun hiç çıkmayacağına inanmıştım). Neyse ki sonu Duke Nukem Forever gibi olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 19 Mart 2006; 20:30:27 >
  • OOOOLLLEEEEEYYYY OOOOOLLLEEEEYYY
  • quote:

Orjinalden alıntı: GreatSoLdiER

quote:

Bu forumun üyeleri neden oyunları inanılmaz bir şekilde abartıyorlar anlamış değilim , COD2 , FEAR , NFS , Godfather vs.vs.vs.. görende GTA , Starcraft yada Diablo sanacak bukadar abarmayın arkadaşlar güzel bir oyun işte..

Bu söylediklerin ve yukarıda saydıkların kişisel zeke girmez mi sence? Saydıkların zaten kendi alanlarında efsaneleşmiş oyunlar...Birde korku oyunları war...Fear,Doom 3 gibi oyunları korkudan saymıyorum bile zaten.Bu oyundan umutluyum açıkçası.Suffring suffring dediler...Tırstım belki...Bunun gibi ne oyunlar geldi geçti korku diye.Anlık korkutan oyunlar hepsi...Birde Silent Hill war hiç bir korku oyunu bu serinin eline bile su dökemez...Açıkçası bizimki abartmaktan çok beklenti diyelim

Evet kişisel zevk fakat biraz abartıldığını düşünüyorum. Saydıklarım kendi alanlarında efsaneleşmiş oyunlar değil nasıl oluyorlar çok merak ediyorum FEAR ada COD2 fps alanında ve efsane denildiği zaman bu alanda akla birkaç oyun gelir HL , Doom95 ve Unreal Tournament gibi oyunlar gelir ne COD2 nede FEAR bu oyunların kaçta kaçı olabilirler o tartışılır. İnsanlar Doom95 için bilgisayar aldılar benim gibi , HL ise tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi FPS..

quote:

Orjinalden alıntı: TuGy18

quote:

GTA dan daha kaliteli olduğu kesin

ayrıca COD2 de o saydığın oyunları bilmiyorum napar

@pinky undying kadar olurmu bilmemde oyunun atmosferi acaip birşey yahu sağlam bir korku oyunu oynamayalı çook olmuştu inş. baya sağlamdır korku öğeleri dl %50 ye geldi daha

Bu mesajın gerçekten çok ilginç olmuş çünkü GTA gelmiş geçmiş en iyi action oyunudur ve birçok insan içinde en iyi PC oyunudur bunu ben değil inceleme siteleride dahil tüm eleştirmenler diyor , LvL 100 üzerinden 98 verdi düyanın en prestijli inceleme sitesi 10 üzerinden 9.9 verdi sen böyle bir oy alabilen başka bir oyun biliyormusun ? diğer inceleme sitelerinin oylarıda bu civarlardaydı şimdi onlar yanılıyorda sen biliyorsun değil ama kişisel zevk dersen saygı duyarım.

• aslında ben senaryo olarak bahsettim çünkü CoC un en büyük + sı senaryo ve kurgusu

gta da güzel fakat öyle iğrenç grafiğe ben daha fazla tahammül edemedim
  • quote:

Evet kişisel zevk fakat biraz abartıldığını düşünüyorum. Saydıklarım kendi alanlarında efsaneleşmiş oyunlar değil nasıl oluyorlar çok merak ediyorum FEAR ada COD2 fps alanında ve efsane denildiği zaman bu alanda akla birkaç oyun gelir HL , Doom95 ve Unreal Tournament gibi oyunlar gelir ne COD2 nede FEAR bu oyunların kaçta kaçı olabilirler o tartışılır. İnsanlar Doom95 için bilgisayar aldılar benim gibi , HL ise tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi FPS..

Arkadaşım bir yanlış anlaşılma oldu galiba...Ben saydıkların efsaneleşmiş oyunlar derken GTA , Starcraft yada Diablo'yu kastettim Yukarıda demiştim zaten Fear gibi oyunları korkudan bile saymıyorum diye.Bu forumda her fırsatta da söylerim zaten son zamanlarda üretilen PC oyunları birbirine benzemeye başladı , hepsi birbirinin türevleri kopyası sanki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple -- 19 Mart 2006; 21:08:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: GreatSoLdiER

quote:

Arkadaşım bir yanlış anlaşılma oldu galiba...Ben saydıkların efsaneleşmiş oyunlar derken GTA , Starcraft yada Diablo'yu kastettim Yukarıda demiştim zaten Fear gibi oyunları korkudan bile saymıyorum diye.Bu forumda her fırsatta da söylerim zaten son zamanlarda üretilen PC oyunları birbirine benzemeye başladı , hepsi birbirinin türevleri kopyası sanki...

Hmm pardon ozaman birkaç mesaj aynı anda yazınca kafa bulanıyor

• valla ben torrent-leech'ten indiriyorum. 550 seeder'ı vardı. bu kadar adam indirdiğine göre çalışıyorudur sanırım.
  • Bu oyun uzun zamandır bekleniyordu çok kişi tarafından, oynanış tarzı olarak şahsına munasır bir tür bence. Konusu ise çok sağlam eski bir kitaptan geliyor senaryo. Konuyu anlatan siyah beyaz bir film mevcut emulede aratıp bulabilirsiniz, çok etkileyici. Onu seyredin ve sonra oyunu oynayın bence. Türkçe altyazısı mevcut.
  • oyunun atmosferi güzel gibi.hele bir indirilemdi görelim nasılmış
  • indi sonunda

oyunun senaryosu beklediğim gibi muhteşem..atmosfer vs. süper yapılmış..grafikler fena değil bir fear kadar olmasada (ki buradaki korku öğeleri fear ı falan aşar) baya göze hoş geliyor ( godfather ı 20 ye katlar en azından ) sesler muhteşem olmuş heycanlandığımızda çıkan kalp atış sesleri nefes alış verişimiz vs. süper olmuş ancak adventure da olduğu için bazı bölümler baya zorlayacak sanırım

• ya kardeşim halen daha korku oyunları arasında fearıda sayıyosunuzya size helal olsun.ben normalde korkak birisiyim ama şu oyunlardan bi korkmadım gitti
  • Bu oyunun adventure kısımları bana vız gelir bitirmediğim adventure oyunu çok azdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: efex2000

ya kardeşim halen daha korku oyunları arasında fearıda sayıyosunuzya size helal olsun.ben normalde korkak birisiyim ama şu oyunlardan bi korkmadım gitti

katılıyorum fear da hiç tırsmadım ama unying ve thief te yusufladığım anlar oldu. bu oyunda çok güzele benziyor, oyunu indirdim şöyle bi baktım atmosferi falan hoşuma gitti hafta sonu gelsin rahat rahat oynarım inşallah.
  • arkadaşlar slm bu oyun tam olarak hangi tarihte çıktı ve cd cilerde korsanını ne zaman görebiliriz?
  • arkadaşlar slm bu oyun tam olarak hangi tarihte çıktı ve cd cilerde korsanını ne zaman görebiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.