Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

***** Call.of.Cthulhu.Dark.Corners.of.the.Earth *****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
701
Cevap
0
Favori
41.184
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> ***** Call.of.Cthulhu.Dark.Corners.of.the.Earth *****
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      75 Mesaj
      17 Nisan 2006 00:07:53
      Bistrobellman kardeş,o bölümde iki denizciyi de yanımızda götürmemiz lazım maalesef, topal adam gireer girmez kapıyı kitle,ondan sonra topal kilitli diger kapıyı acıyor.
      |
      |
      17 Nisan 2006 00:20:31
      ya arkadaşlar bu oyunun türü ne? silah yokmu bu oyunda? 2 saattır oynuyorum hala bi silah yok ortalıkta, kasaba gibi bi yerdeyim, garip garip herifler dolanıyor etrafta bide güzel bir bayan var. kasada takıldım kaldım yaw, ne zaman çıkacak silah? bide oyunun atmosferi gerçekten baya bi ürkütücü, hani bi odada biri kendini asmış, kapıdan giriyoruz hemen onu görüyoruz ya, valla orda acayip korktum
      |
      |
    • 17 Nisan 2006 00:50:37
      muzo105 kardeş.söylediğini yapıcam,cok tesekkurederim...
      |
      |
      17 Nisan 2006 09:34:09
      yaw arkadaşlar bu gemili bölümde balık adamları öldürüyorum ondan son a büyük dalgalar geliyor kaptanın yanındaki demirlere tutunuyorum fakat ne canavar var ne başka bişey ha bire dalga gelip duruyor ileri bakıyorum gemiden ilerde bi mavi parlaklık var o kadar başka bişey yok bu canavardan bahsediyolar nerde bu nasıl çıkcak bişeymi yapmam lazım çıldırıcam acep ne yapmalıyım
      |
      |
      17 Nisan 2006 14:20:40
      demirlere tut
      |
      |
      17 Nisan 2006 14:51:14
      ya kulen net kardeş kaptanın yanındaki demirlere tutunuyorum zaten dalgalar geliyo orda sorun yok sorun yaratık yok meydanda geminin güvertede ha bire dolanıyom ne gelen var ne giden sadece geminin ilersinde mavi bi parlaklık var o kadar diger sayfalarda canavar çıkacak falan diyo yok ha bire dalga geliyor başka bişey yok orda ne yapmam lazım
      |
      |
      17 Nisan 2006 17:24:20
      Arkadaşlar,oyunun sonlarındaki "Air-Filled Tunnels" bölümündeyim.Robert Marsh ile masanın orda karşılaştığımız yer var.Masadan bıçağı alıyorum fakat Marsh a vuramıyorum birtürlü.Beni rüzgarla havaya kaldırıyo ve sonrada öldürüyor.Burayı nasıl geçicem,yardımcı olurmusunuz.
      |
      |
    • Teğmen
      212 Mesaj
      17 Nisan 2006 17:29:37
      Arkadaşlar,oyunun sonlarındaki "Air-Filled Tunnels" bölümündeyim.Robert Marsh ile masanın orda karşılaştığımız yer var.Masadan bıçağı alıyorum fakat Marsh a vuramıyorum birtürlü.Beni rüzgarla havaya kaldırıyo ve sonrada öldürüyor.Burayı nasıl geçicem,yardımcı olurmusunuz.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      316 Mesaj
      17 Nisan 2006 18:14:56
      Robert Marsh seni havaya kaldırmaya (ya da itmeye) çalışırken masanın arkasına saklan. Bunu belirli aralıklarla yapıyor. Boşluklarda saldır.
      üç-beş hamlede öldürürsün...
      |
      |
      17 Nisan 2006 20:52:58
      http://cheats.extreme-gaming.de/PC-Windows,cheat,59911,call-of-cthulhu:-dark-corners-of-the-earth---god-mode.html
      beyler burda god mod nası olacagı acıklanıyor
      daha denemedim işallah olur daraldım ben bu oyundan
      |
      |
      17 Nisan 2006 21:49:46
      Hex Workshop 4.2
      evet beyler god mod oldu yukarıda verdiğim hex programını kullanarak
      <GodMode>0</GodMode> satırındaki 0 ı 1 ile değiştirin bukadar basit
      |
      |
      17 Nisan 2006 22:46:25
      wertoni o mavi lambayı tutan adamlara, geminin ortasındaki silahla füze göndermeye çalış,canavar sonra çıkacak ama pek sevimli değil şimdiden söyliyim... (Bir de şunu ekliyim dalgalar sana 15-20 saniye müsade edecek o arada silaha kosucan,dalga gelirken yine tuttamaklara gideceksin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzo105 -- 17 Nisan 2006; 22:48:42 >
      |
      |
      18 Nisan 2006 00:05:54
      yaw arkadaşlar yardım!!!! karakola girip silahları aldım, orda dolaşan polisleri öldürdüm ama arabanın yanında duran bi tane dallama var. ne yapsamda ölmüyor, yanına yaklaşamıyorum hemen öldürüyor bide binanın çatısında zıplayan bi şey var. nasıl geçeceğız orayı? tam 4 saattır ayni yeri oynuyorum geçemedim bi türlü. hani şu ilk silah aldığımız yer.
      |
      |

• Teğmen
      102 Mesaj
      18 Nisan 2006 10:25:28
      kardeş onun cevabını bir iki sayfa geride çok geniş anlattım ordan bakarak yapabilirsin bulamassan gene sor yazayım
      |
      |
      18 Nisan 2006 10:30:08
      muzo sagol ama o kadar çok füze attımki o ilerdeki o mavi parlaklıga hiç bişiy olmadı tam 1 saat ugraştım dalga geliyo tutunuyom geçiyo topun başına geçiyom ateş ediyorum o mavilige ama hiç bitanesi denk gelmedi nede canavar çıktı hayır o büyük topla ateş ederken nereye dogru nişan alıyorum geminin ön tarafına gidip orda duruyorum mavilik orda beliriyor oraya ateş ediyorum gene olmuyor en az 100 dalga gördüm hiç bişiy olmadı daha detaylı anlatırsan sevinirim
      |
      |
      18 Nisan 2006 10:46:35
      Wertoni sağol, akşam eve gidince deneyecem
      |
      |
      18 Nisan 2006 11:33:22
      ya arkadaşlar ben 2. kasayı açamadım 1753 yazıyor ama nasıl açılıyor bilmiyorum
      |
      |
      18 Nisan 2006 12:19:38
      quote:

Orjinalden alıntı: wertoni

muzo sagol ama o kadar çok füze attımki o ilerdeki o mavi parlaklıga hiç bişiy olmadı tam 1 saat ugraştım dalga geliyo tutunuyom geçiyo topun başına geçiyom ateş ediyorum o mavilige ama hiç bitanesi denk gelmedi nede canavar çıktı hayır o büyük topla ateş ederken nereye dogru nişan alıyorum geminin ön tarafına gidip orda duruyorum mavilik orda beliriyor oraya ateş ediyorum gene olmuyor en az 100 dalga gördüm hiç bişiy olmadı daha detaylı anlatırsan sevinirim

mouse'nin sağ tuşuna basıp nişan almadan vuramazsın.3 tane var zaten onlardan.
      |
      |

Fuzuli
    • Yüzbaşı
      316 Mesaj
      18 Nisan 2006 12:21:32
      Wertoni topun başına geçince mouse ın sağ tuşuna bas. (Zoom)O zaman adayı yakından göreceksin. Herkesi rahatça öldüreceksin. İnşallah...
      |
      |
      18 Nisan 2006 12:22:07
      quote:

Orjinalden alıntı: diego

bıçağı kullanırken sağ tuşa bas,iki eliyle kavrayacak bıçağı.böyle tek vuruşla öldürebilirsin
      |
      |

Fuzuli
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.