Şimdi Ara

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
0
Favori
43.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaratık bekleyince felan gitmiyor oradan olmuyor oraya biraz detay verebilirmisiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wertoni

asabii önce kardeş oraya gitmicen hapisaneden brain çıkarcan ama sendeki fotografların birini göstermen lazım sona ilk o karakola girerken orda bi tane levye var kapının dışında onu alıp az ilerde saga dönüp lagıma inen bi yer var orda bi kapak var levyeyi seçip onu açıyosun ama peşinde brainde olcak aşgıya inip lağımdan yerde ölü olan bi fare var onuda al ilerde bi çıkış var orda araba ile fbı ajanı var ajanla konuşup braını orda bırakıp geri hapisaneye döncen hapisteki deli adama fareyi vercen adam ölcek kapıyı açıp ordaki kagıdı alcan geri silah aldıgın yerde bi dolap gibi bişiy var onu itince kasa çıkıcak kasayı açacan şifre 1-8-4-6 olması lazım onun içinde büji var onu alıp tekrar lagımdan arabanın oldugu yere gidicen brain arbayı tamir ediyor ona vericen ve kamyonun kasaya atlıycan kamyon hareket etcek egil ve saga sola ateş et kamyon bi yerde durucak yolunun üstünde bi kamyon var ona 3 4 el ateş et patlıycak kamyon ve yola devam et sonra balıkçıların oldı-ugu yere gelcen 3 5 adam öldürüp kapalı bi yere gelcen yukarda bi kadını kurtarcan önce anahtarı alcan sona geri geldigin yere giderken bi üst kat var oraya çıkacan camı kırıp binaya gircen kalasların üstünde yürüyüp kadının yanına gitcen kapıyı açcan kadın ölcek sen devam etcen kamyonun yanına gidip kamyona geri bincen ve devrilcek kısa bi film izliycen sonra rafineriye gelcen orda bi adam sana ateş edicek makıneli tüfekle 3 ajanın oldugu yerde kutuların altında bi geçit var ordan gidip makineli adamın yanına gidip onu öldürüyosun ve devam ediyosun ondan sonası yukardaki metinlerde yazıyor kolay gelsin takılırsan herkes yardım eder sana

kardesim ellerine saglık.ama ben braini nasil alcam yanıma??? o gelmiyo işte....????

• Sonunda çabalarımla yaratığı geçtim ilerledim sigartayıda yerleştirdim sonra ilerledim biriki kapıdan geçip giderken yaratık arkamdan geliyor saldırıyor ne yapmak gerek orada ilerlememi engelliyor
  • Vanalı olan yer nerede tam olarak sigortayı taktığımız kattayım o kattamı yoksa aşağıdamı ileride save yapılan yer var yanından odadan giriliyor oradamı
  • asabi kardeş brain hapisaneden çıkartıp onu yanına alınca o hep senin peşinden geliyor sona hani şu vurulurum dedingin bi yer var ya araba ve adamlar var oraya dogru giderken brain korkup bi yere gidiyor onu tekrar buluyosun onun yanına gelince herzaman kullandıgın tuş varya hani şu konuşma silah alma kasa açma tuşu yani use tuşu ona bir iki kere bas biraz konuşup peşine takılıyor brain onu alıp tekrar fbı ajanın oldugu yere gitcen braın arabayı tamir etcek sende kasadan aldıgın bujiyi ona vercen oda kamyonu çalıştırcan kasaya bincem yazdıgım şeyleri takip etcen gene takılırsan yaz kardeş
  • kule net bak şimdi yaratıga elektrik verince o kayboluoyor sen eevam ediyosun o peşinden geliyor o demir kapılara gelince hepsini kiltle öyle kaçabilirisn yaratıktan ardından orda bi merdiven var onunla yukarı çık tekrar en yukarıya çıkıyosun fbı ajanları orda seni bekliyor onunla konuşıyosun o sana bi silah veriyor tekrar aşagıya iniyosun ordaki asansör boşlugunda bu sefer vanaları açıyosun 4 tane var hani şu ilk elektrik verdigin yerde alttan falan dolaşıyın 4 vanayıda açıyon ordan tekrar o dört büyük kapılı yer varya oraya geliyosun asansörün dügmesine basıyon ama önünde durma patlıyor kapı içine biniyon yukarı çıkıyor bu sefer çıkarken yolda canavar asansöre saldırıyor biraz sallanıyor asansör sonra orda yanıp sönen bi dügme var ona basıyon asansörün içindeki kasaların üstüne çıkıp kendini dışarı atıyosun ve rafişneri bölümü bitiyır ohhh bea diyosun hadi kolay gelsin kardeş

• sagol half life akşam bi eve gideyim bakıcam geçerim herhalde epey yazmışsın kardeş eywallah :)
  • Birinci kapıdan geçiyorum ama ikinci kapıda yakalıyor zaman yetmiyor adamın kolları yaralı hızım ondanmı kesiliyor acaba yetişrmiyorum sargı bezide bitti
  • quote:

Orjinalden alıntı: wertoni

asabi kardeş brain hapisaneden çıkartıp onu yanına alınca o hep senin peşinden geliyor sona hani şu vurulurum dedingin bi yer var ya araba ve adamlar var oraya dogru giderken brain korkup bi yere gidiyor onu tekrar buluyosun onun yanına gelince herzaman kullandıgın tuş varya hani şu konuşma silah alma kasa açma tuşu yani use tuşu ona bir iki kere bas biraz konuşup peşine takılıyor brain onu alıp tekrar fbı ajanın oldugu yere gitcen braın arabayı tamir etcek sende kasadan aldıgın bujiyi ona vercen oda kamyonu çalıştırcan kasaya bincem yazdıgım şeyleri takip etcen gene takılırsan yaz kardeş

cok saolsın...klavyen dert gormesin...

• Kapıları geçtim iğne vurulmak aklıma gelmemişti şimdide asansörde takıldım asansör yukarı çıkınca duruyor orada ölüyorum ne yapmak gerek
  • kule net kardeş asansörden yukarı çıkınca sallanmaya başlıyor tam o sırada dügmelerin oldugu yerde bişey yanıp sönüyor o dügmeye bas kapılar açılıyor kutuların üstünden zıpla ve bölüm bitisn rafineri bitmiş oluyor geçmiş ola
  • Şu an sorunsuz gidiyorum bakalım nereye kadar anahtarla vanaları açabildim orada başım dönerek öldüm
  • orda gaz oluyor hemen vanalrı açıp ordan çıkıcaksın orda beklersen ölürsün vanaları aç hemen yukarda yazılan şeyleri uygula orda kaç 4 büyük kapılı yerde asansöre bin ve çık dıaşrı
  • vanaları açtım ama çıkamıyorum dönüp dolaşıyom napcam gaz odasınada giremiyorum 4 büyük kapılı yer nerede canavar var karşımda bi yerde
  • otelden kacamıyorum.en son camdan balkon gibi üst kata dogru bi merdiven olan biyere atlıyorum ordan sonra nereye gitcem?asagı atlasan ölüyo yukarı da cıkamadım.zaten asagıda bi dolu adam var

• asansör patlıyor ama ben aşağıya tapınak gibi bi yere iniyom
  • (NOT ALINTIDIR)

OTELDEN KAÇMAK
    Uyandıktan sonra hemen solunuzdaki kapıdan girin ve kapıyı kitleyin. Daha sonra kapının önündeki dolabın cam tarafındaki kısmına geçip ittirin. Kapıyı açın. Bu kapıyıda kitleyin (Kısaca açtığınız her kapıyı kitlemeyi unutmayın) Hemen arkanızdaki öteki kapıyı da açıp(kitlemeyi unutmayın) camın önündeki dolabı ittrin. (Bu dalabı yarıya kadar ittirin genede cam açılıyor. Kesin burda bir balta darbesi alıcaksınız. Onu söyliyim 3 ve fazlası darbe alırsanız burayı baştan oynayın geçemessiniz.) Camdan geçtikten sonra hemen karşıya atlayın ve soldaki kapıyı açın. İlerleyin ilerleyin sola dönün kapıyı açın merddivenlerden aşağı inin açık olan kapıdan geçin. Yatakta yatan bir kadının olduğu odadan yan odaya geçin ve camı açın.Karşıya atlamayın çünkü buraya kadar bir çok silah darbesi aldınız için sağlık durumunuz çok kötü sola doğru dönün bir sağlık paketi var hem onu alın hem bacaklardaki sağlığı iyileştirin. Daha sonra camın önünden gerilerek güzel bir atlayış yapın.(Burdan atlarken tam uç kısımdan atlarsanız iyi bir atlayış yaparsınız.)
    Sonra merdivenlerden yukarı çıkın. İlerde fenerli( fenerbahçeli değil elinde fener olan ) bir adam görceksiniz. Oraya gitmeyin solda bir merdiven daha var ordan çıkın çıktığınız yerin sonuna doğru gidin bir merdiven var inin. Ondan sonra biraz daha ilerleyince bir save bölgesi olucak orda save edin otelden kurtulmuş oldunuz. Rahat bir nefes alın. İlersi daha da zor onu söyliyim. Ama hoş bir oyun. Bol şans. KOŞMA ÖZÜRLÜ JACK(((:

• ben bo oyunu töbe beceremicem.utanarak söylüyorum.merdivenden cıkılacagını tahmin etmiştim.ama o merdivene atlıyorum zıplıyorum tutuyorum fln bi türlü çıkmıyo.dolanıp duruyo etrafında o sırada bnm atladımı yerdeki salaklar gelip baltalıyo.nası cıkcam oraya?onlar hep peşimden gelcekmi?
  • Asansörün kapısı patlıyor sonra aşağıya tapınağa iniyom kırmızı bi kristal var kapıyı açıyo galiba ama adamım ölüyor gözleri kamaşıyor nasıl geçecem orayı
  • KULE NET
    Daha önce anlatmıştım...

ben kısaca ne yaptığımı anlatayım . Şimdi o kristakli ittirebiliyorsun. şimdi düğmeye basınca heykelin gözünden lazer çıkıyor kristale deyip gelişi güzel başka yara gidiyor. Dikkat edersen kapının üzerinde başka bir kristal var. kristali ittir öyle bir denk getir kidüğmeye bastığında heykelden çıkan elmasa elmastakide kapının üzerine denk gelsin. eğer düğmeye bastığında bir daha lazer çıkmıyor ise doğru yapmışındır şimdi git ve o kristali al.

TUGCE 11 anlatıığım gibi en üste çıkana kadar peşinden geliyorlar ve bu anlatıklarımı çok seri bir şekilde yapman lazım bol şans...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.