Şimdi Ara

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
0
Favori
43.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • x crayz kazanın kapağını kapat sonra sana verilen anahtarla kargo bölümünün kapağını aç aşağı in orda kaynak makinası var al onu kazanın olduğu yere geri dön ikinci kattaki vanayı açınca en üstteki borudan gaz sızıyor vanayı kapat o boruyu kaynakla düzelt. sonra kazanın yanındaki vanayı gene aç makina çalışcak. Sonra askerlerin yanına git
  • asabii önce kardeş oraya gitmicen hapisaneden brain çıkarcan ama sendeki fotografların birini göstermen lazım sona ilk o karakola girerken orda bi tane levye var kapının dışında onu alıp az ilerde saga dönüp lagıma inen bi yer var orda bi kapak var levyeyi seçip onu açıyosun ama peşinde brainde olcak aşgıya inip lağımdan yerde ölü olan bi fare var onuda al ilerde bi çıkış var orda araba ile fbı ajanı var ajanla konuşup braını orda bırakıp geri hapisaneye döncen hapisteki deli adama fareyi vercen adam ölcek kapıyı açıp ordaki kagıdı alcan geri silah aldıgın yerde bi dolap gibi bişiy var onu itince kasa çıkıcak kasayı açacan şifre 1-8-4-6 olması lazım onun içinde büji var onu alıp tekrar lagımdan arabanın oldugu yere gidicen brain arbayı tamir ediyor ona vericen ve kamyonun kasaya atlıycan kamyon hareket etcek egil ve saga sola ateş et kamyon bi yerde durucak yolunun üstünde bi kamyon var ona 3 4 el ateş et patlıycak kamyon ve yola devam et sonra balıkçıların oldı-ugu yere gelcen 3 5 adam öldürüp kapalı bi yere gelcen yukarda bi kadını kurtarcan önce anahtarı alcan sona geri geldigin yere giderken bi üst kat var oraya çıkacan camı kırıp binaya gircen kalasların üstünde yürüyüp kadının yanına gitcen kapıyı açcan kadın ölcek sen devam etcen kamyonun yanına gidip kamyona geri bincen ve devrilcek kısa bi film izliycen sonra rafineriye gelcen orda bi adam sana ateş edicek makıneli tüfekle 3 ajanın oldugu yerde kutuların altında bi geçit var ordan gidip makineli adamın yanına gidip onu öldürüyosun ve devam ediyosun ondan sonası yukardaki metinlerde yazıyor kolay gelsin takılırsan herkes yardım eder sana

• ya ben gene bişi sorcam yeri diil ama bunun için yeni konu acmaya degmez.mafia oynayan varsa ben arabadan inemiyorum.kontrollerde ööle bi tus da göremedim klavyedeki tüm tuslara sırayla bastım inmedi bilen varsa hangi tus bi söylesin yerini deiştircem tusun daha ilk görevde kaldım.oynayamadım bidaha.konu crack le ilgiliyse cvp yazmayın forum kurallarına aykırı oldugunu okudum.saolun
  • Büyük yaratığın olduğu yerdeyim hala sesizce iniyorum aşağıya doğru ampul gibi şeyi alıyorum yukardan sonra geri geliyorum dönerken yaratık yolumda duruyor oradan nasıl geçecem büyük çok gözleri olan yaratıklı yer..
  • Kule net gene kutuların oraya saklancaksın diycem ama sanki orda başka bir şey yapıyorduk yaratığı diğer açık alana mı çekiyorduk ya valla unuttum

TUGCE 11 Mouse un sağ tuşuydu bende bi dene
  • Lafım oyunu zor diye yarıda bırakanlara çok şey keçırdığınızın farkındamısınız Oyun evet biraz zor ama uğraşmaya değiyor doğrusu
    Oyunun % 70inden sonraki bulmacaları çözmek çok zevkli. Ve otel sahnesinden tutun bir sürü gözü olan yaratığın bizi kovalamasından başka bir sürü heyecnlı sahne var daha. Şu ana piyasaya çıkan çoğu oyundan çok daha zevkli .
    Eğer silmemişseniz devam edin derim. Bulmacaların çoğu burda yazıyor. Takılan bakar oyunu bitiren varmış ben % 90 nındayım Ve bitirmeden de silmem. Uzun lafın kısası oyunu yapanlar bu kadar emek sarfediyor bizde orjinal alarak bu emeğe karşılık vermiyoruz bari bitirerek verelim.

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU]

• 2 Tane kutu var orada eğildim ktuların oraya ama bişi olmuyor yaratık saldırıyor ne yapıyoduk acaba orada hatırlayabilirmisin takıldım kaldım yolda çok uzun tekrar deneme şansı az oluyor...
  • Yolu kapatan yaratığın hemen önündeyken bir şey yapıyorduk galiba ama ne orayı geçeli çok oldu valla aklıma gelmiyor. Ama kolay orası bulursun yani
    dene biraz daha...
  • Deneme Şansım çok olsa iyi olacakda tekrar öldükten sonra o noktaya gelmek zor oluyor sanırım orayı geçmek bana kaldı işim zor ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: half life

Kule net gene kutuların oraya saklancaksın diycem ama sanki orda başka bir şey yapıyorduk yaratığı diğer açık alana mı çekiyorduk ya valla unuttum

TUGCE 11 Mouse un sağ tuşuydu bende bi dene

saol
  • yok bu yaratıklı yeri geçemiyorum canavar yoldan çıkmıyor
  • Arkadaşlar,gemi bölümünde denizden gelen yaratıkları öldürdüm.Fakat tayfalar "take cover" diye bağırıyor ve büyük bir dalga geliyor ve kaçamıyom,öldürüyor.Burada ne yapmamız lazım.Lütfen yardım.
    Teşekkürler...
  • Diego Bana bi yardımçı olsan sen geçmişsin orayı şu çok gözleri olan yaratığı nasıl geçecez aşağıya kadar inip sigortayı alıyorum ama geriye dönünce yaratık benim yolumda duruyor uzun boru gibi nasıl geçecem oradan
  • quote:

Orjinalden alıntı: diego

Arkadaşlar,gemi bölümünde denizden gelen yaratıkları öldürdüm.Fakat tayfalar "take cover" diye bağırıyor ve büyük bir dalga geliyor ve kaçamıyom,öldürüyor.Burada ne yapmamız lazım.Lütfen yardım.
    Teşekkürler...

kaptanın tutunduğu demirin soluna tutunacaksın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kule_Net

Diego Bana bi yardımçı olsan sen geçmişsin orayı şu çok gözleri olan yaratığı nasıl geçecez aşağıya kadar inip sigortayı alıyorum ama geriye dönünce yaratık benim yolumda duruyor uzun boru gibi nasıl geçecem oradan

geçemiyosan save dosyasını yolla ben geçip yollayım sana
  • load game'de görmüyor maalesef. daosya adını değiştirdim marsh rafinery falan yazdım kabul etmedi.belki de autosave olmasından.sen bana oraya yakın bi save dosyası göndersene bir de.
  • kule net kardeş ampül için aşagıya iniyosun çıkarken o orda bekliyor biraz onun kollarını çekmesini bekle çekince hızla yukarı çıkmaya devam ediyosun sonra ampülü takıyon o elktrigi yiyince geçici olarak kayboluyor ama önce aşagıya inip bi düğme var ona basıp az ileriye yani ampül takıp öldürecegimiz yere gidiyoz bide bunları yapınca ilerde vanalrı olan bi yer ordada ilk vanayı açacan yaratık yoldan kolunu çekiyo sona vanayı geri kapatıp o yoldan sen ilerlicen ok geçemessen takıldıgın yer olursa detaylı sor cevaplayayım
  • YA ARKADAŞLAR BU DONMUŞ GÖLDEN GİRDİKTEN SONRA Bİ TÜNELDEN İLERLİYOZ FBI AJANI İLE KONUŞUP TÜNELİN SONUNU DİNAMİTLE PATLATIP Bİ EVE GİRİYORUZ ORDA Bİ ODADA KASA VAR ONU AÇMAMA MÜSADE ETMİYOR A KASANIN ŞİFRESİ KAÇ VE ORDA NAPCAM
    ŞİMDİDEN SAGOLUN ?????????????????
  • wertoni orası baya karışık önce üst kata çıktınmı çıktıysan romananın ağladığı bir yer var prdaki camlardan birini kırıyosun bir günlük falan alıyorsun orda şifre yazıyor bir tarih. Sonra kasanın yanına git büyük merdivenler sandalyelerle dolaplarla kapanmış aylanmıycak gibi gözüküyor ama atlanıyor. Kassanın yanına gelince şifreyle aç. içinden bir silah bir kitap bi tanede sembollü kağıt çıkıyor. Bu sembollü kağıdı romananın ağladığı yardeki odalardan birindeki tabloda kullan Jack anlaşılmayan sözler söyliycek sonra aşağı in mavi kalkan olan kapının önünde use tuşuna basınca o sözleri büyülü sözleri söyliycek ve kapı açılcak ordan anahtarı al ve hapisteki fbı ajanını çıkar silahı ona ver ve çarkların oraya götür adamı ondan sonrasını yaparsın.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.