Şimdi Ara

Çalıştığımız Mağazalardaki Personel Maaşlarımızı söylüyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
6.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar . Malum yaz birçoğumuz iş bulma telaşında . Bunlardan biri de benim.
    Bu yüzden bize rehber olması amacıyla çalıştığımız mağazalardaki KOTON , ZARA , LCWAİKİKİ , H&M maaş ve primlermizi falan yazıyoruz .

BEN İstanbulda Lcwaikikide çalıştım part time . aylık toplam 1000-1100 maaş falan alıyodum . 180de yemek.

siz nerelerde çalıştınız ve ne kadar maaş aldınız ?

Mesela Adil ışık varsa çalışanınız ne kadar maaş aldınız ?

Konuyu yaz boyu güncel tutalım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: dangDang

Merhaba arkadaşlar . Malum yaz birçoğumuz iş bulma telaşında . Bunlardan biri de benim.
    Bu yüzden bize rehber olması amacıyla çalıştığımız mağazalardaki KOTON , ZARA , LCWAİKİKİ , H&M maaş ve primlermizi falan yazıyoruz .

BEN İstanbulda Lcwaikikide çalıştım part time . aylık toplam 1000-1100 maaş falan alıyodum . 180de yemek.

siz nerelerde çalıştınız ve ne kadar maaş aldınız ?

Mesela Adil ışık varsa çalışanınız ne kadar maaş aldınız ?

Konuyu yaz boyu güncel tutalım lütfen

yol parası yok mu?
  • 1 hafta spor salonu-20 tl
    1 hafta eczane-70 tl
    1 gün çay bahçesi-kavga ettim para vermediler.
  • Hayyr sadece yazdyklarym var bu gibi ma?azalarda yol parasy falan vermezler zaten @meticulous
  • peder bein yanınd açalışıyorum günlük 50tl veriyor demir doğrama işi yabancıya gitcğeine bana gelsin para :D
  • yok mu çaly?an ba?ka ki?iler
    Yeni ba?layanlar ve i? arayanlar için rehber olu?turuyoruz
  • Takip b

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben elektronikcide calisiyorum sabah 9 aksam 5 1000tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheOdennnn

Ben elektronikcide calisiyorum sabah 9 aksam 5 1000tl

dostum kariyer.net ve secretcv.com dan mağazalara başvur . lcwaikikiye git mağazadan başvur . o maaş çok çok düşük . mağazacılıgı ögren iş hayatında daha mutlu olursun . yazık hem calısma şartların düzelir hem maaş . hem sosyal bi hayatın olur .
  • dangDang D kullanıcısına yanıt
    Burada surekli calismiyacagim zaten 2 ay max staj yapmistim burda memmun kaldilar cagirdilar yazin gel diye normalde sabah 8 aksam 7 ama kabul etmedim diye sabah 8 aksam 5 yaptılar saati surekli calismak istesem calismam zaten uni de elektrik okumuycam

Not: yaş 18

• anladım hocam
    Tavsiye için teşekürler ileride lazım olabilir

• güncel beyler
  • güncel beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuKaGa

peder bein yanınd açalışıyorum günlük 50tl veriyor demir doğrama işi yabancıya gitcğeine bana gelsin para :D

Ooo benim branşımdasın, bende bu sene kaynakçılıktan mezun oldum. Maaşın piyasadaki çıraklardan iyi.

Bana gelirsek, astsubaylığa başvurdum, sınavlara hazırlanıyorum. Bakımcı olacağım. Parayı cukkalayacagım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta pezevenklik yaptim 6000 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bu yerlerde işe alinma süreci nasil oluyor ? Hic tecrubem yok yani . 18 yasindayim baska yerlerde calistim ama o tip magazalarda calismadim . Sansim varmi sizce?

• destinati0n kullanıcısına yanıt
    Çokmu yevmiye ye göre az babam 60 70tl veriyor çıraklara ustalar 100 120 aliyorlar. Piyasa bole suan demircilerde ama is denen bisey yok suanda

• tabi ki şansın var. yapman gereken şey utanmadan sıkılmadan mağazalara gidip iş başvurusu için geldim demek . sana form vercekler doldurucaksın o kadar .sonra seni cagırırlarsa görüşmeye fazla kasmadan fazla da cıvık olmadan düzgünce konus . zaten tecrübesiz oldugun icin pek bişi sormazlar. sürekli çalışcam kariyer hedefim var de . biraz araştır bu konuda . bu kadar

ilk olarak lcwaikikiye başvurabilirsin partlar 1000 civarları alıyor. tecrübesizleri alıyo bura . hem işi ögrenirsin hemde maaşı kötü degil . ayrıca bayram geliyo destek olarak çagırma ihtimalleri yüksek mutlaka git . günlük 40-50 lira verirler. İstanbul icin geçerli bu dedigim . agi adı altında falanda biraz yatıor . yani iyi bi para alırsın . hem de kendini gösterirsen işe de alırlar .

ve hiç utanmana sıkılmana gerek yok ben 21 yaşında 1.5 sene kadar calıstım şimdi yine iş arıyorum . gidicem tek tek form doldurcam . dışarda sacma sapan işlerde calısmaktan iyidir.

istedini utanmadan sıkılmadan bana da sorabilrsin cevaplarım mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangDang -- 26 Haziran 2016; 3:50:01 >

• Çaycı hüseyin gibi çalışıyorum mesele çıktığında düşünmeden giderim her şeyden haberim olur aylık 10 000₺

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.