Şimdi Ara

çalışsamda yapamamaktan korkuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bakın bunu inanarak söylüyorum daha yeni açtım baktım tyt kitapçığına (11.sınıfım) bu pasta sorusu oyun hamuru sorusu bunları felanda yapamadım cidden morali bozuluyor yahu bu sınav okadar zor olacakki cidden bunu çalışarakda yapamayacağım içimde çok kötü bi his var hiç kendime güvenmiyormuşum gibi hissediyorum

amacım başkalarının moralini bozmak değil sadece ben kendim için konuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 19 Eylül 2018; 20:57:45 >

• Ben mezunum şuan çok stresliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliemre35

Ben mezunum şuan çok stresliyim
    kaç k dan kaldın
  • Kendine guvenin yok daha sana her şey müstehak.burda yakinacagina o sorulari yapmak icin bi emek göstersen daha zekice olmaz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: havalımüh

Kendine guvenin yok daha sana her şey müstehak.burda yakinacagina o sorulari yapmak icin bi emek göstersen daha zekice olmaz mi?
    işte sıkıntı orda uğraşınca kendime olan güvenim kökten gidiyor
  • 11. sınıfta o soruları ben de yapamazdım
  • hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bi arkadasim vardi besmele cekince korkardi.siz ondan daha garipsiniz.
    Bak onunde iki şık var.
    A)Ya gecer o sorulari cozmek için bi emek verirsin.
    B)Ya da gelecekte "Mezuna kaldim acil yardım" diye konu acarsin dhde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağdatlı Ruhi

11. sınıfta o soruları ben de yapamazdım
    hocam şuan trollük bi kenarada cidden doğru söyleyin dalga geçmeyin benimle

ciddenmi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: havalımüh

Hocam benim bi arkadasim vardi besmele cekince korkardi.siz ondan daha garipsiniz.
    Bak onunde iki şık var.
    A)Ya gecer o sorulari cozmek için bi emek verirsin.
    B)Ya da gelecekte "Mezuna kaldim acil yardım" diye konu acarsin dhde.
    cidden peki çalışınca o soruları bende yapabilirmiyim peki hocam
  • Hocam o sorulari diyince bende bi düşündüm "nasil bi sinavdi ki awk" diye.
    Bak sana kendimden ornek vereyim.11.sinif yazinda lys fende tek bi soru isaretleyememistim ve bu yuzden tmye mi gecsem diye düşündüm.ama sonra ADAM gibi calisinca o sorulara kendim yorum bile kattım.her sey calsimaktan geciyor.

• kardeş zaten sınavda o soru bankalarındaki gibi sormuyorlar onları çözmen için konuya tamamiyle hakim olman lazım üstüne üstün çok fazla soru tipi görüp dünya kadar pratik yapman lazım. Bunlar sadece konuyu bilmekle olmuyor dünya kadar emek koycaksın ha tabi bunu koyuncada yapıp yapmamak garanti değil fakat bu ilk 1000 dekiler nasıl yapıyorsa onların yaptığını yapmak lazım
  • kendine inanırsan ve çalışırsan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinhayko cepkinci

hocam şuan trollük bi kenarada cidden doğru söyleyin dalga geçmeyin benimle

ciddenmi???

Alıntıları Göster
    Trollük yapmıyorum bu konuda ciddiyim 9-10-11. sınıflarım lol cs go ve başka oyunları oynamak ile geçti 11 bittiğinde not ortalamam 70'in altındaydı 12.sınıfta azıcık çalıştım ama temel falan da olmadığı için yeterli gelmedi 70 diploma notu ile kapadım liseyi mezuna kaldım ve bu sene yerleştim üniversiteye öyle yani benim lisenin ilk 3 senesi bomboş geçti 11'de o soruları yapamazdım yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bağdatlı Ruhi -- 19 Eylül 2018; 23:44:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.