Şimdi Ara

Çalışmaya Başlıyorum (Hedef:6BİN) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
18
Favori
7.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İtu mimarlığı kazanırsam kesinlikle bu forumda olacağım. İnşallah sen de kazanırsın.
  • Umarım başarılı olursun. Özelini yaktım bi bakıver.
  • 1 sene 2 ayın var kolay gelsin abi.(olumsuz yorumlar daha çok kamçılar o yüzden yazdım :D)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlunch

1 sene 2 ayın var kolay gelsin abi.(olumsuz yorumlar daha çok kamçılar o yüzden yazdım :D)

Teşekkürler :D
  • Sınav deneyimi yaşamış biri olarak diyorum ygs ucu ÇOK ÇOK ÇOOOOOKKK açık olan sınavdır ve lys açığınıda ele alıp ygs sonraki kalan sürene ve yazın getireceği rehavete bakarsak sana tek diyeceğim şey lys çalış ygsden alan denemesi çöz ve sadece lys çalış hedefin yüksek oldğu için ve lysnin etkisi büyük oldğu için dediğim şekilde hedefine ulaşabilirsin Allah kolaylık versin başarılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş olayına çok güldüm yalnız :))) Geçen seneden YGS için sağlam temelin varmış bu yüzden yaklaşılabilecek bir hedef :)
  • Benim durumumda birini görmek beni şaşırttı. İlkokulda ve lise 1'de çok başarılıydım. Çalışmadıkça düştüm. İlkokulda il birinciliklerinden gelen ödüllerim hala duruyor. Benim de YGS 35k gelmişti ve LYS'ye girmemiştim.
    Körfez'e gidiyorum, millet 3. soru bankasını bitirmişken ben 1.yi bitiremedim daha. Oysa ki ne hayallerle başlamıştım seneye. Şu an 410 430 arasında gidip geliyor puanlar ama bir artış yok. Ve son olarak ben de bugün başladım ağır çalışmaya. 3 saat ile başlayabildim.

Umarım bir an önce her şeyi düzene sokup çalışırsın. Boş zamanın çok, hedefine ulaşabilirsin.
  • Bende itu mimarlik veya elektronik haberlesme istiyorum durumumuz asagi yukari ayni.benmde 1 hafta once aklim basima geldi millet yardirmis gitmis konularda.. bu saatten sonra konu konu gitmeni tavsiye etmem vakit kaybetme zaten 400 puan yapiyosan bitirmedigin konularin cogunun soru tiplerini cozebiliyosn demekki. Onlari ders denemesiyle hatirla pekistir surekli yanlis cikan konulari analiz et o konulari calis sadece..sahsen ben oyle yapicam..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sikinti BUYUK

Bende itu mimarlik veya elektronik haberlesme istiyorum durumumuz asagi yukari ayni.benmde 1 hafta once aklim basima geldi millet yardirmis gitmis konularda.. bu saatten sonra konu konu gitmeni tavsiye etmem vakit kaybetme zaten 400 puan yapiyosan bitirmedigin konularin cogunun soru tiplerini cozebiliyosn demekki. Onlari ders denemesiyle hatirla pekistir surekli yanlis cikan konulari analiz et o konulari calis sadece..sahsen ben oyle yapicam..

YGS için haklısın ama lys için konu konu gitmem lazım çünkü dediğim gibi birkaç soru çözebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R1D1

Benim durumumda birini görmek beni şaşırttı. İlkokulda ve lise 1'de çok başarılıydım. Çalışmadıkça düştüm. İlkokulda il birinciliklerinden gelen ödüllerim hala duruyor. Benim de YGS 35k gelmişti ve LYS'ye girmemiştim.
    Körfez'e gidiyorum, millet 3. soru bankasını bitirmişken ben 1.yi bitiremedim daha. Oysa ki ne hayallerle başlamıştım seneye. Şu an 410 430 arasında gidip geliyor puanlar ama bir artış yok. Ve son olarak ben de bugün başladım ağır çalışmaya. 3 saat ile başlayabildim.

Umarım bir an önce her şeyi düzene sokup çalışırsın. Boş zamanın çok, hedefine ulaşabilirsin.

Vay neredeyse aynıyız. Gerçekten ben de şaşırdım.

• R1D1 kullanıcısına yanıt
    Benim durumumda 2 kisiyi gormek beni daha cok sasirtti :) bende korfezdeym su an ve tek biten kitap ayset 1 siniftaki arklar say. Konulari bitirmis sos.a basladi..cok geride kaldim puanlar 420 civari geliyo korfez aylik denemelerinde ama denemeden saymiyorm onlari coook kolay ygsye cok uzak.ama arkadasin dedigi cok dogru onlarin(sene basindan beri yardiranlarin ) ogrencek fazla biseyi kalmadi artik fazla ilerlemezler enerjilerinide harcadilar ama son duzlukte hizli kosan kazanir yarisi! Enerjiyi buraya saklamis olalim ;)

• Kardes lys adina mat ve fizik kas yeter kimyadanda organige bak gerisini deneme ustunde ogren kimyanin.biyo hic bakma puan getirmiyo gerek yok.lys de feni zorlamiyolar. Kitaplara bakip gozunu korkutmasin dag gibi konular cikcak kismi 10 da biri bile degil bellii yerleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sikinti BUYUK -- 6 Ocak 2014; 1:30:55 >
  • quote:

Kardes lys adina mat ve fizik kas yeter kimyadanda organige bak gerisini deneme ustunde ogren kimyanin.biyo hic bakma puan getirmiyo gerek yok.lys de feni zorlamiyolar. Kitaplara bakip gozunu korkutmasin dag gibi konular cikcak kismi 10 da biri bile degil bellii yerleri..

Sağol dostum. aynen biyoloji puan getirmiyor ama en çok ona baktık fen derslerinden. önem sırasını epey azaltıcam biyolojinin ama 6bin hedeflerken hiç bakmamak da olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monte Cristo Kontu

quote:

Kardes lys adina mat ve fizik kas yeter kimyadanda organige bak gerisini deneme ustunde ogren kimyanin.biyo hic bakma puan getirmiyo gerek yok.lys de feni zorlamiyolar. Kitaplara bakip gozunu korkutmasin dag gibi konular cikcak kismi 10 da biri bile degil bellii yerleri..

Sağol dostum. aynen biyoloji puan getirmiyor ama en çok ona baktık fen derslerinden. önem sırasını epey azaltıcam biyolojinin ama 6bin hedeflerken hiç bakmamak da olmaz

Aynı durumdayız dostlar. Ama benim puanlar daha düşük. Konu açıklarımı kapatırsam sorun yok. 48k yeter bana.

Günde ideal olanı kaç ders çalışmalıyız? 2 dersten fazlasına çıkamıyorum genelde.

• Sikinti BUYUK kullanıcısına yanıt
    reis sana bırsey sormak ıstıyorum=benım konular eksıktı ,geodan dortgenler katı cısımler daırede alan.dogrunun analtıgı eksıktı .ben sole bısey yaptım 3gun sadece geometrı calısıyorum dortgenler bıttı cember acı uzunluk bıttı daırede alan bıttı katı cısımlerbitti ve dogru anlatıgı kaldı.yaptıgım dogrumu sadece geo calıstım. bu haftada yanı 6 7 gunde sadece ygs fızık calısıp bıtırcem dogru olurmu cunku cok eksıgım war.
    diger haftada mat1&biyoyu bıtırcem 25 ocagakadar yetısmıs olucak 15 tatıldede 1hafta lys 1 hafta ygs tekrar yapıcam ve sunuda sormak ıstıyorum:
    25 ocaga kadar bıtırp deneme cozmeye baslamam lazım dogru olurmu?
  • Ronaldinho gelecek dertler bitecek

• Gecen sene lys ye girmemen cok saçma olmuş eger diyosan benim hedef 6 bin o gelmez o yuzden girmedim diyosan şu ana kadar çalısmaman sacma olmus herneyse beni yanlis anlama kolay gelsin basarilar.
  • Arkadaşlar dalga geçmek için sormuyorum lütfen cevaplayın matematiğim çok kötü ama paragraflarda soru kaçırmıyorum nerdeyse dilbilgisinde biraz sıkıntılarım var bana TM 2 den HAM 260 puan lazım bu puanı yapmak zormu
  • Azmine +rep

• inş başarırsın hocam. bende senin gibiyim dicem ama benim lise hep kötüydü. kötü derken hep yazılı öncesi çalıştım ama hep takdir aldım. 8 sınıf sbs'den 450 aldım bi tek o sene çalışmıştım. şimdi bu sene en yüksek ygs 345 aldım. şu konuları bir kağıda yazıp işaretlicem bende. tarih-türkçe büyük oranda bitti. coğ basınç-rüzgar oraya geldim. iklim-enlem-hareket bitti. mat1. bütün konular bitti üzerinden sadece test çözüyorum. işçi-havuz-olasılık-permütasyon vb. ama artık ağırlıklı olarak lys abanıyorum. bıraktım artık ygs çalışmayı. sadece haftada bir bi tane deneme ya da çıkmış soru çözerim yeter. onun haricinde mat2. kasıyorum. edebiyattanda 7 meşalecilere kadar bitti. tm'yim. ALLAH HEPİMİZE KOLAYLIK VE ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.