Şimdi Ara

Çalışmalar nasıl gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Napıyorsunuz arkadalar çalışmalar nasıl?
    Benim moralim çok bozuk ve çalışmaya gram isteğim yok.Bu hafta İTF'nin hekimliğe merhaba derslerine katıldım, şuan kendimi çok boşlukta hissediyorum.
    Okulumuz kep atma töreni bile yapmayacakmış, cübbe giymeden, yeminimizi edemeden mezun olacak olmak ayrı bir üzüyor.

• ankara tıp başladı tören de olacak
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Deütf Pişmanlıktır. Her şeyinden nefret ediyorum
  • ben mezuniyet törenine falan katılmam bile o derece nefret ediyorum.deü o kadar kötü değildir ya bence keşke ben de izmirli olsaydım da egede falan okusaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A214F7C8B

ben mezuniyet törenine falan katılmam bile o derece nefret ediyorum.deü o kadar kötü değildir ya bence keşke ben de izmirli olsaydım da egede falan okusaydım
    Deütf de eütf de beşşşş para etmez. İstanbul ve Ankara dışında tıp okunmaz. İzmirde okuduğum için o kadar pişmanım ki anlatamam sana. Hele şu hafta İTF derslerine girince ne kadar boş bir tıp eğitimi almış olduğumu çok iyi anladım. Çok üzülüyorum.
  • siz daha iyi bilirsiniz ama yine de türkiye'nin çoğu yerinden daha iyi bir eğitimi vardır.bizim burasından çoook daha güzeldir.benim ailemin yanında okumam lazımdı o yüzden geldim de asıl pişmanlık burasıdır.insana memleketinden nefret ettirir
  • öyle düşünmeyin hocam her fakültenin kendine göre - ve + yönleri vardır
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Deütf nin HİÇBİR artısı yok HİÇBİR
  • Son öğrencilik vazifemi de hallettim, kurtuldum. Resmen mezunum.
    Yine övgü almışım tüm hocalarımdan. Gururlandım Çalışmalar nasıl gidiyor
  • Meme kanseri ödevinden kaç aldın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    Notlandırmadı hoca:(
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.