Şimdi Ara

ÇALIŞANLAR TOPİĞİ... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
0
Favori
6.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın beyler,nihayet cuma oldu,bir haftayı daha devirdik,dükkanı da açmışsınız erkenden,ben geç kalıyorum bayağı bu aralar.

@Seyhat

Kahve vakti yaklaşıyor,iyi alıştırdın bizi,bekliyoruz.
  • Sabah 8 de işbaşı ama servisimiz yaklaşık 15-20 dak önce geldiği için her sabah dükkanı açmak bana düşüüyor zannedersem:))..eğer bir sabah dükkanı açmazsam;

1-ya kovuldum veya çıktım.(Allahım hayırlısını versin)
    2-ya net bağlantım yok
    3-ya izinliyim
    4-ya işe geç kaldım

Neyse geçelim bunları...

KAHVELERRRRRR...

ÇALIŞANLAR TOPİĞİ...

ÇALIŞANLAR TOPİĞİ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhat -- 16 Ocak 2009; 10:10:49 >

• @ Seyhat

Helal olsun,susurluk ayranı gibi maşallah,iyi geldi vallahi.İşbaşı için saat 8 biraz erken değilmi?
  • bilmem..öyle ki ben işe gelebilmek için her sabah 06:25 de evden çıkıyorum..

o yüzden saat 8 benim için çok geç vakit

quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

@ Seyhat

Helal olsun,susurluk ayranı gibi maşallah,iyi geldi vallahi.İşbaşı için saat 8 biraz erken değilmi?

not:Cuma namazı için kalan zaman: 1 saat..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhat -- 16 Ocak 2009; 11:16:36 >
  • ya nerde bu millet?..çalış çalış nereye kadar böyle arkadaşlar?..ara sıra dinlenin yahu?..

bu aralar işlerim biraz durulduya konuşurum ben artık ..işlerim yoğunlaşınca dükkan açmaya bile fırsatım olmaz
  • Nedense bu Konuyu Birkaç seferdir Çalışkanlar Topiği Diye Okuyorum. . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: denizkabuğu

Nedense bu Konuyu Birkaç seferdir Çalışkanlar Topiği Diye Okuyorum. . .

Aynı zamanda çalışkanızda.

Ben yemeğe çıkıyorum,sizlerede afiyet olsun arkadaşlar,Kadıköy fehmiye gideceğim bugün.
  • eveeett...Cumayı kıldık ve yeniden işimizin başındayız..

Allah'ım kabul etsin..
  • Öldüm bugün, hala da işleri sıfırlayamadım

Sizler ne durumdasınız ?

Allah kabul etsin seyhat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 16 Ocak 2009; 15:41:59 >
  • BEN ...ÇOK YOĞUNDUM...

ŞİMDİ Mİ?..

DAHA NE OLSUN..

• Oda birşeymi..tam 1 hafta ipsiz uçurtma gibi olacagım..Ama aynı ölçüde sırtıma yük binecek..:(
    Müdürüm yurtdışına gitti.Sevinsemmi,üzülsemmi tuhaf oldum..Bugünden başladı avarelik..İşin
    kötü yanı çevreye kötü örnek oluyorum ve (birilerine koz verdiğimin farkındayım),temkinli
    olmam lazım 1 hafta..
  • quote:

Orjinalden alıntı: #GECE#

Oda birşeymi..tam 1 hafta ipsiz uçurtma gibi olacagım..Ama aynı ölçüde sırtıma yük binecek..:(
    Müdürüm yurtdışına gitti.Sevinsemmi,üzülsemmi tuhaf oldum..Bugünden başladı avarelik..İşin
    kötü yanı çevreye kötü örnek oluyorum ve (birilerine koz verdiğimin farkındayım),temkinli
    olmam lazım 1 hafta..

1 hafta için faliyet raporu hazırla,müdürün gelmeden önceki gün ona mail at,aynı raporu birde print et,masasına koy,çok hoşuna gidecektir.

• Güzel düşündün üstadım,gerçi o raporu birileri tutacaktır başka amaçlı ama neyse;

Hafta sonunu güzel geçirelim arkadaşlar..İyi tatiller..Pazartesi sendromsuz gelin..:)
  • ARKADAŞLAR BENİ İDARE EDİN.. PRESON BREAK YENİ BÖLMLERİ ELİME GEÇTİ 1İ2 DK ONA BAKACAM..GEREK..

ÇAKTIRMAYIN..BENİM İŞLERİM BİR AKSİLİK OLMADIĞI TAKDİRDE BU SAATLERDE SON BULUYOR..YANİ ARTIK 18 İ BEKLİYORUM..
  • Toparladık gibi işleri zaten artk haftasonu heyecanı..Umarım dinlenebiliriz ve haftaya bomba gibi başlarız..

Ben şu arabayı yıkayım sanırım haftasonu yağmur yokmuş..

Yarın çalışacaklara kolaygelsin, diğer arkadaşlara iyi tatiller:)
  • Evet haftayı devirdik,aslında aklımda yarın yine bu topiğe girip yatış yaparkende birşeyler yazmak var,hep iş zamanı yazacak değilizya.

Mesela yarın için,saat 11 de kalktım,kahvaltımı ettim,kahvem gazetem önümde sigaramı yaktım diye yazmak istiyorum buraya,gerçi o zamanda pazartesi onları okuyup bir ahhh çekmek var.

Hava güzel olursa yeğenimi alıp gezdirmeyi düşünüyorum.
  • Günaydin millet,haftasonu yine su gibi akip geçiyor,Istanbul'da hava güzel,disari çikip degerlendirmek lazim.Aksamda maça giderim kadiköye.Yarin görüsürüz artik.
  • s.a.

Hayırlı Sabahlar Arkadaşlar...Yine,Yeni bir hafta başı..Serin bir İstanbul sabahı..

Allah'ım işlerimizde Kolaylıklar versin..

Pazartesi dip dua:Allah'ım zalimlerin zulmüne uğrayan insanların yardımcısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhat -- 19 Ocak 2009; 7:49:45 >
  • Tüm çalışanlara günaydın,güzel bir hafta olması temennisi ile..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.