Şimdi Ara

Calisamiyorum Ne Yapmaliyim CİDDİ [Ayrintili] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
4
Favori
2.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yukarı
  • lise1 sin calisma ne olacak. Sinava 20 gun kaldi hala aralıksız 30 dk calisamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SBS'ye girmişsindir diye düşünüyorum. Boşver. Tadını çıkar bu senenin. Okulların kapanmasına 1 aydan az kalmış. Sınavlar 1-2 haftaya bitiyor. Gelecek senenin planlamasını yap. Güzel yaz tatili falan geçir.
  • Ülkede iş verenlerin %85'i ilkokul ve lise mezunu kardeşim yani okul okumakla bişey olmuyor.. Git bir yerde çalış okul okuyup napıcaksın..
  • Çok uzun. Kimse okumaz.
  • Sana benim de lise son sınıfta uyguladığım çok basit bi yöntemi öneriyorum ;

ÇALIŞMA :)
  • yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

lise1 sin calisma ne olacak. Sinava 20 gun kaldi hala aralıksız 30 dk calisamiyorum

mesela calismak degil calisamamak

• quote:

Orijinalden alıntı: Allah Diyen Tirbüşon

quote:

Orijinalden alıntı: JustKneel

Bizimki de özel okul ve bir hocamız var saolsun yapmadığımız ödev başına para alıyor ve ailemizden bize başka para vermemesini istiyor. Ben de isteyerek çalışamam ama bu uygulama beni bir hayli derslere bağladı. 1 günde 130 sayfa çözdüm bu korkuyla ve devam ediyorum bu şekilde çalışmaya. Ayrıca hedeflerim de beni sürüklüyor. Umarım yardımcı olmuştur.

yorumunu yeni gördüm hocam ama bu benim için pek iyi bir çözüm değil ya başkasından bakarım ya da kaale almam ki arkadaş çevremde galiba bunda etkili onlar ödevleri yapmazsa bende yapmam kötü birşey oldugunun farkındayım ama birşey yapamıyorum

@atom239

hocam dediklerini uygulayayım diycem de neyi uygulayacağımı yazmamışsın

@olumsuz adam

okumadan sorunumu nasıl anladın bende onu anlayamadım.

@fukucu58

olsun konuyu uplamıs oldun

Karneler verilene kadar calis.Yazin yat.10.sinifta verilen odevleri yap, yazililara da saglam calis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

SBS'ye girmişsindir diye düşünüyorum. Boşver. Tadını çıkar bu senenin. Okulların kapanmasına 1 aydan az kalmış. Sınavlar 1-2 haftaya bitiyor. Gelecek senenin planlamasını yap. Güzel yaz tatili falan geçir.

haklisin aslinda ama hocalar sıkıyo hem calismamin bana herhangi bir olumsuz etkisi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

Ülkede iş verenlerin %85'i ilkokul ve lise mezunu kardeşim yani okul okumakla bişey olmuyor.. Git bir yerde çalış okul okuyup napıcaksın..

benim dusuncemde buna yakin ama liseyi basarili bitirmemde lazim yukarlarda yazmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

Çok uzun. Kimse okumaz.

sen bilirsin

• Bu konuyu buralara kadar tasiyip konu actigina gore durum ciddi. Fakat burada sana ne soylersek soyleyelim sen bildigin sekilde hareket edeceksin. Bu konuyu kendin cozmen ve durumu calisamiyorum, denedim olmuyor gibi cumleler kurarak buyutmemen gerekir. Her zaman nasil davraniyorsan oyle ol..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sorrow™

Sana benim de lise son sınıfta uyguladığım çok basit bi yöntemi öneriyorum ;

ÇALIŞMA :)

memnun musun simdi peki

• quote:

Orijinalden alıntı: atom239

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JustKneel

Bizimki de özel okul ve bir hocamız var saolsun yapmadığımız ödev başına para alıyor ve ailemizden bize başka para vermemesini istiyor. Ben de isteyerek çalışamam ama bu uygulama beni bir hayli derslere bağladı. 1 günde 130 sayfa çözdüm bu korkuyla ve devam ediyorum bu şekilde çalışmaya. Ayrıca hedeflerim de beni sürüklüyor. Umarım yardımcı olmuştur.

yorumunu yeni gördüm hocam ama bu benim için pek iyi bir çözüm değil ya başkasından bakarım ya da kaale almam ki arkadaş çevremde galiba bunda etkili onlar ödevleri yapmazsa bende yapmam kötü birşey oldugunun farkındayım ama birşey yapamıyorum

@atom239

hocam dediklerini uygulayayım diycem de neyi uygulayacağımı yazmamışsın

@olumsuz adam

okumadan sorunumu nasıl anladın bende onu anlayamadım.

@fukucu58

olsun konuyu uplamıs oldun

Karneler verilene kadar calis.Yazin yat.10.sinifta verilen odevleri yap, yazililara da saglam calis.

nasil caliscam icimde 1 gr istek yok oturuncada sıkılıp soru cozmeden kalkiyorum cozmeye calissam 10 kere okusamda anlayamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: insanely

Bu konuyu buralara kadar tasiyip konu actigina gore durum ciddi. Fakat burada sana ne soylersek soyleyelim sen bildigin sekilde hareket edeceksin. Bu konuyu kendin cozmen ve durumu calisamiyorum, denedim olmuyor gibi cumleler kurarak buyutmemen gerekir. Her zaman nasil davraniyorsan oyle ol..

calismiyim mi?

dedigim gibi 2 hafta calismayi becermistim o yuzden imkansiz oldugunu dusunmuyorum

• yukari

• Calisayim mi, calismayim mi? ihtimalleri bosver anı yaşa.. Bırak ne yapacagıba hayat karar versin bir süre.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

Ülkede iş verenlerin %85'i ilkokul ve lise mezunu kardeşim yani okul okumakla bişey olmuyor.. Git bir yerde çalış okul okuyup napıcaksın..

benim dusuncemde buna yakin ama liseyi basarili bitirmemde lazim yukarlarda yazmistim

Yukarları okucak vaktim yok sana tavsiyem liseyi bitir sonra iş hayatına atıl ticaret yap..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.