Şimdi Ara

ÇALIŞAMAYACAKSANIZ MEZUNA KALMAYIN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu biraz analitik zeka ve temel işidir, geçen sene iyi çalıştım ama 100k yaptım tek fark son 20 günde sadece 1 tyt 1 ayt denemesi çözmemdi ve hastalandım

son gün değiştik sildik tercihi şimdi 100k yapayım yeter diyorum işten yeni çıktım

çevrenizdeki herkes çekiyor gibi gözüküyor ama bir o kadar da çekemeyen; çalışamayan var.

ben meslek lisesi yerine anadolu yazdım, hiç temelim yoktu ki.. 2 senede kapanmazdı o derece yani. bu berbat lisede 70 obp vardı 9-10'da. 11'in sonunda çalışmaya başladım ama 1.5 senede gücüm yetmedi ve yapabileceğimin en iyisinş yaptım. ha ben aşırı çalışma potansiyeli olan biri değilim, denemelerim iyi geliyordu ve üzerimde bir baskı oluştu. bu denli kötü bir liseden gelip fen lisesi ayarına gelmemle artık hocalar falan gazladı beni. 100+ bininci civarında oldum.

son gün sildim ve dershaneye gidiyorum, ailem boş boşuna para ödüyor. çünkü git gel yapıyorum, çalışma isteği yok. her gün neden yazmadım diye sitem ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-012141028 -- 23 Eylül 2021; 20:19:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ada bak çölüne dön troll

• Ne anlatıyon bu nickle

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • atomadnanyoutube
    yoksa dönecek eviniz olmazzHa #sıfırbir #mahmut
    https://www.youtube.com/watch?v=rqz7mbYOzCk
  • Ooooo kimler gelmiş

• kanka iş çok sıkıntı 150 bine kadar yazardım

• agalar mezuna kalanların çoğu başarısız oluyor zaten siz sadece başarılıları görüyorsunuz burada donanımhaber de zaten çok iyi öğrenciler var youtube, internet , sosyal medya yine insanların gözünü boyuyor her zaman başarısızlık ihtimalini de düşünün bizim insanımız hep başarıya odaklanmış sadece başarıya odaklanmayın tavsiyemdir.Çünkü sınav anında ne olacağı hiç belli olmuyor bir anlık dalgınlık tyt sınavının çöp olmasına neden olabilir.

• Mezuna kalan 10 kişi varsa 6 tanesi başarılı olur 4ü ya kendini tekrarlar yada daha düşük yapar o yüzden mezuna kalırken bunları göz önünde bulundurun

• Böyle yazınca elinize hiçbirşey geçmiyor üstelik böule yazan arkadaşların çoğu ilk senesinde gidenler

• Mal

• Yine başladın mı sen ? Olm dersini almadin mi bu seneden ?

• kendinde çalışma istediğini buluyorsan mezuna bırakabilirsin, ben mezuna bırakırken çalışma hırsım vardı ve çalıştım , şimdi ise bir ayt-tyt videosu açsam muhtemelen bitiremeden kapatırım. Mentalite meselesi.

• tavsiyemdir

• Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

yok, saldım ben. 3 gündür hiç çalışmıyorum, haftalık 3-5 saat çalışıyorum o da tyt fizik kimya gibi çerez konular. ne türkçe ne mat sıfır.

sitem ediyorum, yapacak hiçbir şey yok toparlanamadım ve arkadaşlarım başlamışlar çoktan.

• Önceki hesaba ne oldu hocam pp çok karizmaydi

• sonsuza kadar banlattım bir şekilde.

moral bozuk, sınav açıklanmış adamın teki özelden inşallah tez zamanda geberirsin, sınav anında ölseydin vesaire yazıyor.

• Boşver hocam köpeklerin havlaması ile KARAMBALAR ölmez !

• pf

• kaka yapmayacaksanız tuvalete gitmeyin

• Cüzdanı düşürseniz de kimliği kaybetmeyin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.