Şimdi Ara

Çalış(a)mıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanırım 3.seneye mezuna kalacağım artık bıkkınlık oluştu üzerimde hiç birşey yapasım yok artık bırakın ders çalışmayı yataktan kalkmaya üşeniyorum.Saçma sapan yorumlara tahammül edecek enerjim kalmadı eğlenceye vuracaklar az ötede eğlensin.

• Daha sene bitmeden galiba mezuna kalacagim diyorsun bir nevi kendini rahatlatıyorsun çalışamaman normal degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şurdanbiöğrenciabi Ş kullanıcısına yanıt
    Benim durum biraz farklı liseyi yarıdan itibaren açık lisede okudum konu eksiğim aşırı fazla kendime güvenim zaten yok nasıl yetiştirim ben bunca konuyu diye devamlı kendimi strese sokuyorum.Sınav sınav aşırı bunalttı beni bu sene dershaneyede gitmemek gibi bir aptallık yaptım bütün yük sırtıma bindi.
  • Yaptığın Hatalardan Ders Çıkarmassan,Başarı Seninle Olamaz.Üzgünüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mycete

Benim durum biraz farklı liseyi yarıdan itibaren açık lisede okudum konu eksiğim aşırı fazla kendime güvenim zaten yok nasıl yetiştirim ben bunca konuyu diye devamlı kendimi strese sokuyorum.Sınav sınav aşırı bunalttı beni bu sene dershaneyede gitmemek gibi bir aptallık yaptım bütün yük sırtıma bindi.

Anlıyorum kardeşim de ne koparabilirsem kâr diye düşünüp çalisirsan en azindan seneye hazirlik yapmis olursun 2 sene sinava çok iyi hazirlanan biri gayet iyi sonuc alabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum öncelikle önyargılarını bir kır istersen, daha sonra hergün sabah 6 gibi kalkmaya çalış geceleride 11 gibi yat o uyku sana yetecektir ilk başta fedakarlık göstermelisin.Mezunsun çogu şeyi biliyorsun diye düşünüyorum yine de ben söylemek de yarar vardır diye söyleyim; kardeşim türkçe de yapılacak kolay konular var her yıl soruan sorular var onları bir araştır istersen mesela ben örnek vereyim dil bilgisi olarak ;yazım kuralları,ses bilgiisi noktalma işaretleri,cümlenin ögeleri kolay konulardır . paragrafta sıkıntı yaşıyorsan ilk başta cümle anlamı ve yorumu sözcük anlamı ve yorumundan bir şöyle 100 soru felan çöz ondn snra paragrafı halletmeye bak.. ama için atacak kardeşim ders çalışmaya için atacak.Matematikte belli konular vardır bunları biliyorsundur sen uzatmayacagım.Sana son bir önerim olacak güzel insan,Gri koç diye bir yardımsever dost varr biliyorsan onu takip etmeni öneririm.Motivasyon videolarını izle etkinliklerine katıl youtube kanalında bulursun onu herşey gönlünce olsun . Başarılar dilerim

• Aciktan mezun olmus olsan bile 2 sene mezuna kalmissin, en az 3 kere butun konulari en bastan bitirirdin. Konu eksigini bahane yapma, ilerde bir baltaya sap olamayip ona buna muhtac olmak istiyorsan yatmaya devam et.
  • Kaçtan mezuna kaldın

• Arkadaşım senin sorunun tamamen psikolojik. Yataktan kalkmaman falan hep depresyon belirtileri. Yapman gereken tek şey bir psikolog veya psikiyatriste gitmek. Kendi kendine bu işin içinden çıkamazsın, eminim böyle olduğunu sen de çok iyi biliyorsun. Ailene söylemen zor olur mu, nasıl bir ailen var, maddi olarak 15 günde bir psikoloğa gitmeyi karşılayabilir misin hiç birini bilmiyorum. Ama yaşadığın şey insanların çoğunun başına gelen bir şey, yaygın bir sorun, çağımızın hastalığı ve nasıl ki grip olunca bir ilaç alıyorsun veya doktora gidiyorsun bunun için de uzman yardımı almalısın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.