Şimdi Ara

!!!ÇALINTI!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün okulda öğlen arasında basket maçımız vardı. tabi herkes bahçedeydi. şerefsizin biri sınıftaki telleri çalmış ve paralarıda. giden telleri yazayım

garantisiz: 3510, 3510i,3310,6510,3650
    garantili:6600,e365

telefonları bulmak için ne yapmalıyız??? birde 50 milyon para gitti. çalanı tahmin ediyoruz ama elden birşey gelmiyor...

• ilk yapacağın iş polise bildir ama garantisizlerde birşey yapabileceklerini zannetmiyorum.

Bence tahmin ettiğiniz kişiyi sıkıştırın gerekirse dövün alın
  • quote:

Orjinalden alıntı: van_hoijdonk

arkadaşlar bugün okulda öğlen arasında basket maçımız vardı. tabi herkes bahçedeydi. şerefsizin biri sınıftaki telleri çalmış ve paralarıda. giden telleri yazayım

telefonları bulmak için ne yapmalıyız??? birde 50 milyon para gitti. çalanı tahmin ediyoruz ama elden birşey gelmiyor...

kaçaklar için bişi yapamazsını
    garantili içn savcılığa baş vurun
    o da en az iki aydan ancak bulunur
    kısa yol ise
    tahmin ettiğiniz kişiyi iyi bi benzeteceksiniz
    verecek telefonları(tabi onun aldığına emin olmalısnız)

• quote:

arkadaşlar bugün okulda öğlen arasında basket maçımız vardı. tabi herkes bahçedeydi. şerefsizin biri sınıftaki telleri çalmış ve paralarıda. giden telleri yazayım

ÇALANIN AĞZINI YÜZÜNÜ KIR

YADA GARANTİLİ OLNALAR FATURALI OLANLAR CUMHURİYET SAVCILIĞINA BAŞVURSUN

DİĞERLERİNİN ELİNDEN BİR ŞEY GELMEZ SADECE OKUL İÇİNDE ÇALANI KÖŞEYE ÇEKERSİNİZ BAŞKA ÇARESİ UOK KAÇAKLARIN

• benim 6600 allahtan yanımdaydı benim çantayıda aramışlar sadece para almışlar. birde o alan dediğimiz okulun mafyası yani dövemeyiz. ibne sınıfta kalmış şimdi bizle okuyor(hesapta). dövmek imkansız...
  • o cihazlar artık yeni sahiplerindedir
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pew -- 30 Mart 2007; 23:49:03 >
  • quote:

benim 6600 allahtan yanımdaydı benim çantayıda aramışlar sadece para almışlar. birde o alan dediğimiz okulun mafyası yani dövemeyiz. ibne sınıfta kalmış şimdi bizle okuyor(hesapta). dövmek imkansız...

hımmm
    okulun mafyası demek
    o zaman dövmek biraz kasar
    öğretmenlere söyleyin desek ne demeye getirdiniz diycek
    garantililer için savcılığa bi başvurun bakalım ne çıkacak
    kaçaklar için ise önce bu smil sonra da bunlar

• maalesef. arkadaş 6600'ın gittiğine çok üzüldü. yani herkes. o dediğimiz arkadaşlarından biri hemen okuldan kaçtı arama yapacaklar diye. bizde ondan şüpheleniyoruz.
  • quote:

maalesef. arkadaş 6600'ın gittiğine çok üzüldü. yani herkes. o dediğimiz arkadaşlarından biri hemen okuldan kaçtı arama yapacaklar diye. bizde ondan şüpheleniyoruz.

telefona yazık olmuş

bu arada imzana bayıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 4 Ekim 2004, 18:27:45 >

• quote:

maalesef. arkadaş 6600'ın gittiğine çok üzüldü. yani herkes. o dediğimiz arkadaşlarından biri hemen okuldan kaçtı arama yapacaklar diye. bizde ondan şüpheleniyoruz.

eminseniz polise onları bildirin alsınlar ifadelerini söyleyin okulun mafyası falan diye
  • e365 ve 6600 teknosa garantili faturaları var. savcılığa başvururlar herhalde. iyiki benim tele birşey olmadı garantisiz de. birde zaten okulda arama yapıldı. ama o bizim mafyanın arkadaşı okuldan kaçtı aramdan önce %99 onlar çaldı...
  • tüm sınıf ondan şüpheleniyor. zaten bizim aramızda öyle çalacak insanda yok. herkes zengin diyelim. birde istanbulun önde gelen okullarından birinde olması ilginç...
  • öncelikle geçmiş olsun diyorum... Bence ülkü ocağından destek iste gelsinler bir otobus dolusu görsün mafyayı :)
    başka çare yok işte arkadaşlar Allah inancı olmayan adiler ne yapacak ya çalar ya söver başka ne halt yapar ??? Bu yüzden inançlarımızı yitirmeyelim....
  • quote:

tüm sınıf ondan şüpheleniyor. zaten bizim aramızda öyle çalacak insanda yok. herkes zengin diyelim. birde istanbulun önde gelen okullarından birinde olması ilginç...

ya abi o zaman sınıfcak sıkıçtıracanız
    mafyalığıu filan kalşmaz şerefsizin
  • çıkışta biz gelip olaya bi el atsak..
  • çalan diye tahmin ettiğim kişi aslında zengin ama psikopat beyoğlunda falan gasp yapıyor. fantazi işte.
  • hangi okul;??
  • gün-tarih-saat belirleyin yeter dh olarak kapıya diziliriz
  • quote:

çalan diye tahmin ettiğim kişi aslında zengin ama psikopat beyoğlunda falan gasp yapıyor. fantazi işte.

çok ayıp oldu ya..

vay şerrefsiz daha güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fprox41 -- 4 Ekim 2004, 18:35:36 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.