Şimdi Ara

Çalınan Steam Account Geri Alımı Ticket Atma(Resimli Anlatım) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
6
Favori
69.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim hesap çalındı ama ticketim yok elimde key var ne yapmalıyım.şimdi gitti mi hesap ?
  • yani oyunu ben kutulu almadım forumdan bir arkadaşdan aldım.onun için elimde keyin fotosu yok.ama key mevcut resim felan çekmeden gönderdim ama 12 saat oldu halşa cevap yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

yani oyunu ben kutulu almadım forumdan bir arkadaşdan aldım.onun için elimde keyin fotosu yok.ama key mevcut resim felan çekmeden gönderdim ama 12 saat oldu halşa cevap yok

Ben anlamadım tam. Elinizdeki keyi çalınan hesabınıza tanımlamışmıydınız?
    Yoksa keyi hiç girmeden mi çalındı?
    Ve kime ne gönderdiniz 12 saat geçti üzerinden?

Ayrıca ticket atmak için elinizde bir ticket olması gerekmiyor. Ticket dediğimiz bir nevi durumu belirten e-mail. Steam sayfasına girerek yukarıdaki adımları takip ederek ticket atabilirsiniz.
  • ben hesabımla keyi girmiştim oynuyorum da ayrıca. ama oyunun dvdleri elimde olmadığı için foto gönderemiyorum.steame o resimli anlatımdaki gibi mesaj gönderdim.mesajda cd keyimi de yazdım.ama 1 gün oldu cevap yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

ben hesabımla keyi girmiştim oynuyorum da ayrıca. ama oyunun dvdleri elimde olmadığı için foto gönderemiyorum.steame o resimli anlatımdaki gibi mesaj gönderdim.mesajda cd keyimi de yazdım.ama 1 gün oldu cevap yok.

Oyununun cd-keyini aldığın arkadaştan iste bence fotoğraf. Sana sattığına göre onda kutusu vardır mutlaka.
  • arkadaşlar herkeze çok teşekürler dün gece saat 2 de felan yeni şifrem geldi
  • Ben de hesabı çalınanlar kervanına eklendim.

Oyun oynuyordum birden attı, sonra başka bir bilgisayardan giriş yapıldığını söyledi. Hemen anladım şifremi değiştireyim dedim olmadı hata verdi. Daha sonra da giriş yapmayı denedim. Şifre yanlış dedi.

Zamanında Day of Defeat adlı oyunu almıştım, onun PayPal makbuzu duruyor. Steam'e ticket atarken onu ve MW2'nin CD Key'ini ekledim, inşallah sonuç alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisilli

Ben de hesabı çalınanlar kervanına eklendim.

Oyun oynuyordum birden attı, sonra başka bir bilgisayardan giriş yapıldığını söyledi. Hemen anladım şifremi değiştireyim dedim olmadı hata verdi. Daha sonra da giriş yapmayı denedim. Şifre yanlış dedi.

Zamanında Day of Defeat adlı oyunu almıştım, onun PayPal makbuzu duruyor. Steam'e ticket atarken onu ve MW2'nin CD Key'ini ekledim, inşallah sonuç alırım.

Geçmiş olsun çok kötü bir durum. Ama olayın tam olarak neden kaynaklandığını tahminen de olsa söylerseniz bilgilenmiş oluruz. Yani ne yaptınız da çalındı. Mutlaka birisi ile paylaşmış olmalısınız. Yada steam içinden herhangi bir linke falan mı tıkladınız?

• quote:

Bende linke tıklamıştım afedersin aptal gibi. Ama Steam mutlaka hesabı geri veriyor kanıtları yeterli bulursa. (Bnim MW2 Dvd'lerim ile Steam hesap adımın yazılı olduğu bir kağıt yeterli olmuştu.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

quote:

Geçmiş olsun çok kötü bir durum. Ama olayın tam olarak neden kaynaklandığını tahminen de olsa söylerseniz bilgilenmiş oluruz. Yani ne yaptınız da çalındı. Mutlaka birisi ile paylaşmış olmalısınız. Yada steam içinden herhangi bir linke falan mı tıkladınız?

Linke falan tıklamadım. MW2 oynuyordum, oyun kastı birden attı oyundan. Başka bir bilgisayardan giriş yapıldı dedi. Hemen şifremi değiştireyim dedim, hata verdi Steam. Daha sonra şifremi değiştirmek için login olmak istediğimde kullanıcı adı veya şifre yanlış dedi. Hırsız, oyundaki nickimi; "lol23roflmeister" olarak değiştirmiş, Steam Community'deki bilgilerimi avatarımı vs değiştirmiş hep. Steam ID'im HnYz bu arada, gerçi arkadaş listemdekileri de silmiş ama herhangi bir link falan gelirse tıklamayın. İnşallah Steam geri verir hesabı. Hesaptaki çoğu oyunu bazı arkadaşlara havale yapıp onlardan gift olarak almıştım. Şu an için elimde sadece; kendi PayPal hesabımdan alıp Steam'e kayıt ettirdiğim "Day of Defeat" adlı oyunun PayPal makbuzu var. MW2'nin de sadece CD Key'in resmi var. Gift olarak gelen oyunların da mailleri duruyor. İnşallah yeterlidir hesabı almak için. Valve Complete Pack, MW2, Stalker'ın 2 oyunu ve 1-2 tane de başka oyun var hesapta.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

quote:

Linke falan tıklamadım. MW2 oynuyordum, oyun kastı birden attı oyundan. Başka bir bilgisayardan giriş yapıldı dedi. Hemen şifremi değiştireyim dedim, hata verdi Steam. Daha sonra şifremi değiştirmek için login olmak istediğimde kullanıcı adı veya şifre yanlış dedi. Hırsız, oyundaki nickimi; "lol23roflmeister" olarak değiştirmiş, Steam Community'deki bilgilerimi avatarımı vs değiştirmiş hep. Steam ID'im HnYz bu arada, gerçi arkadaş listemdekileri de silmiş ama herhangi bir link falan gelirse tıklamayın. İnşallah Steam geri verir hesabı. Hesaptaki çoğu oyunu bazı arkadaşlara havale yapıp onlardan gift olarak almıştım. Şu an için elimde sadece; kendi PayPal hesabımdan alıp Steam'e kayıt ettirdiğim "Day of Defeat" adlı oyunun PayPal makbuzu var. MW2'nin de sadece CD Key'in resmi var. Gift olarak gelen oyunların da mailleri duruyor. İnşallah yeterlidir hesabı almak için. Valve Complete Pack, MW2, Stalker'ın 2 oyunu ve 1-2 tane de başka oyun var hesapta.

ben bu forumdan bi arkadaştan almıştım keyi.ne resim vardı nede başka bişey.sadece keyi gönderdim ve 1.5 gün sonra aldım.

• ne linkiymiş bu tıklamamamız gereken ben boyna tıklıyorum sağa sola , nasıl oluyor çalınma olayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dividi -- 29 Mayıs 2010; 23:08:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dividi

ne linkiymiş bu tıklamamamız gereken ben boyna tıklıyorum sağa sola , nasıl oluyor çalınma olayı?

Tıklıyorsun, sonra Steam'dan offline oluyorsun. Daha sonrasını merak edeceğini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3bron

quote:

ne linkiymiş bu tıklamamamız gereken ben boyna tıklıyorum sağa sola , nasıl oluyor çalınma olayı?

Tıklıyorsun, sonra Steam'dan offline oluyorsun. Daha sonrasını merak edeceğini sanmıyorum.

Benim sorum ne linki nerde kim link atıyo nasıl oluyo? Arkadaş listendeki birimi link atıyo nasıl yani?

Sen tıkladıktan sonra offline oluyon diyon
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: l3bron

quote:

Benim sorum ne linki nerde kim link atıyo nasıl oluyo? Arkadaş listendeki birimi link atıyo nasıl yani?

Sen tıkladıktan sonra offline oluyon diyon

Katıldığın gruplardan gelebilir. Mesajı açmadan önce soruyor şu gruptan şu kişiden mesaj aldın diye. Veya ücretsiz oyun yalanı ile Steam linki de verilebiliyor ama tıklayınca başka sayfa da açılıyor. Şifrende onların eline geçtiği için offline oluyorsun direk.

• Dün 19:30'da çalınan hesabımı bugün 00:30'da geri almış bulunuyorum.

Steam - Valve
  • güzel paylaşım teşekkürler
  • Mesajım bulunsun umarım gerektircek birşey olmaz ama nolur nolmaz diye.

Konuyu açan arkadaşada teşekkürler.
  • benim de hesap çalındı ,yazdım steam e anlatılan şekilde cd keyin fotoğrafını gönderdim attachment olarak yeterli olur mu acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.